Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@hecol Multrom to nic innego jak dwie niezaleznie działajace karty Cyfry+ tylko o innym wygklądzie niz zwykła karta. Jedna z nich działa ok 6 godz. i trzeba ja doładować ,aby znowu dziła te 6 godz. Obie posiadaja pełne pakiety wykupione w abonamencie, i są pokazywane uprawnienia waznosci dla kazdej karty multiroomu oddzielnie. Wkładasz je do czytnika tak jak zwykłe karty z tym że tu jest mozliwość wkładania dowolną stroną ponieważ maja dwustronny Chip. Przy kartach multiroomu nie zamkniesz klapki dekodera poniewaz są większe.

Nazywane moduły multiroom Cyfry+ nie maja nic wspólnego ze zwykłymi modułami CAM do gniazd CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Arive 100E i mam takie coś...Moduł dodatkowy działa w Pace i w Arivie, a moduł Główny w Pace działa bez zarzutu, po włożeniu go do Arivy po około 10sek sygnał sie koduje...jutro spróbuję zainstalować nowy soft ze strony Fergusona i zobaczę czy pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Arive 100E i mam takie coś...Moduł dodatkowy działa w Pace i w Arivie, a moduł Główny w Pace działa bez zarzutu, po włożeniu go do Arivy po około 10sek sygnał sie koduje...jutro spróbuję zainstalować nowy soft ze strony Fergusona i zobaczę czy pomoże?

 

no i dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @cyfra.tv

 

Czy jak zamówię multiroom do umowy w tym miesiącu to będę musiał płacić 15zł za ten miesiąc czy dopiero od listopada? Pierwszy miesiąc jest za darmo czy nie?

 

na 99% dopiero za listopad będziesz płacił, wszystkie opcje jakie właczasz w środku miesiąca, płacisz za nie dopiero od pełnego nast miecha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :(

 

I nowy i istniejący Klient płaci za rozpoczęty miesiąc wynajmu multiroomu, w tej opcji nie ma proraty gratis :(

 

Czyli biorąc w październiku opłata jest naliczana też za październik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim ab co wymieniliśmy na MR, każda ma opłate dopiero od nast miesiąca...

 

Saldo na dzień dzisiejszy mam zerowe, a wczoraj wymieniałem na MR.

 

EDIT//

Dzwoniłem do CTA i twierdzą, że jest naliczenie za MR.

Wniosek taki, że w przyszłym miesiącu będzie do zapłaty za 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ już w kilku ostatnich edycjach promocji nie udziela zniżek na opłaty miesięczne dekoderów SD. I teraz moje pytanie, czy do Multiroomu można przy podpisywaniu umowy kupić dwa Sagemy SD, bo za wynajem czy to dekodera SD czy to HD 10zł./mies. płacić nie będę. Czy też tylko jeden dekoder można kupić i jeden wynająć? Wiem, że ceny wynajmu dekoderów mogą sie zmienić, ale kupno dwóch dekoderów za 2 zł jest fajną perspektywą. Proszę o odpowiedź czy można do Multiroomu kupić dwa Sagemy i czy to będzie działać w takim układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...