Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie dzisiaj odebralem wkoncu multiroom glowna karta aktywowala sie okolo godziny i gra ale mam problem z druga siedzi juz w tunerze dobre 3 godziny i nic oczywiscie swieci na niej zielona dioda led czytalem na forum ze najprawdopodobniej bede musial zadzwonic na infolinie :( chyba ze jest jakis sposob zeby aktywowac karte bez dzwonienia do cyfry :) z gory dzieki za odpowiedz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo widzę że nie padło w tym temacie.

Otóż posiadam aktualnie Pakiet Prestiżowy HD już na czas nieokreślony i tutaj pytanie, czy dokupienie opcji multiroom wiąże się z jakimś porozumieniem/umową terminową ??

Chodzi mi czy mogę sobie to sprawdzić jak działa przez np 1 miesiąc a potem w razie niezadowolenia powrócić do zwykłej karty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz umowę już na czas nieokreślony to pewnie posiadasz Cyfre już ponad 12 miesięcy , więc multiroom będzie Cię kosztować 15zł. Podpisujesz tylko umowę na wynajem i nie wiąże Cię żadna umowa terminowa. Możesz sprawdzić i po 1 miesiącu oddać. Nie ma z tym żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie reaktywawalem karte przez ica i niestety dalej niema uprawnien do odbioru na dadatkowym module glowna karta swieci a na dodatkowym caly czas sie pali zielona i dioda ale niestety ciemno :( ma ktos jakis pomysl co jest grane ?? z gory dzieki za info

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

My zawsze aktywujemy moduł dodatkowy tak:

 

Ustaw dekoder na kanal TVP1, zadzwon pod 22 310 45 45, jak automat skończy nawijać, że rozmowy są nagrywane wciśnij na telefonie 5, system poprosi Cię o nr karty, wpisz nr modułu dodatkowego (bez 2 ostatnich cyfr), po chwili system potwierdzi nr karty, wciśnij na telefonie 1.

 

To zawsze działa, przynajmniej jak tak robie jak ludzie przychodzą z nieaktywnym modułem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moze mi ktos opisac jak wyglada sprawa z multiroomem :?:

Czy moze byc kupiony dekoder na aukcji, czy przy pakiecie prestizowym+ (promocja swiateczna) placi cos sie za multiroom :?::?: itp. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy w końcu cyfra ma zamiar wysyłać ten liścik do odbioru multiromu ? coś czuje że wyslą na sam koniec kwietnia żeby tylko była gonitwa po dystrybutorach a komu się nie uda ten zapłaci stówke że nie wymienił w terminie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zawsze aktywujemy moduł dodatkowy tak:

 

Ustaw dekoder na kanal TVP1, zadzwon pod 22 310 45 45, jak automat skończy nawijać, że rozmowy są nagrywane wciśnij na telefonie 5, system poprosi Cię o nr karty, wpisz nr modułu dodatkowego (bez 2 ostatnich cyfr), po chwili system potwierdzi nr karty, wciśnij na telefonie 1.

 

To zawsze działa, przynajmniej jak tak robie jak ludzie przychodzą z nieaktywnym modułem 8)

 

Witam

Rzeczywiscie pomogło aktywacja w 2 minuty :) dziekuje za podpowiedz :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wczoraj zdecydowałem się przedłużyć umowę z cyfrą + ponieważ poza obniżonym kosztem abonamentu dali mi "za damo" kanały HD, dekoder i opcje Multiroom. Jako że nie miałem zbyt dużo czasu zaznajomić się opcją multiroom zgodziłem się, ponieważ i tak jest to za darmo. Tylko teraz, skoro będę miał drugi dekoder to fajnie byłoby z niego korzystać. Podczas rozmowy nie dopytałem, skupiłem się na innych rzeczach, i teraz nie wiem jak to wygląda dokładnie?

Do tej pory miałem jeden dekoder PRV do którego były podłączone dwa kable z anteny na dachu. Czy w takim przypadku muszę wymieć konwerter na "poczwórny"?? Chciałbym zachować dotychczasowe możliwości mojego dekodera (nagrywanie programów i jednoczesne oglądanie innego programu), a także podłączyć drugi dekoder Sagem. Jest jakaś inna możliwość niż ciągnięcie kolejnych kabli z dachu do domu? Na przykład poprzez podzielenie sygnału z jednej anteny na dwa dekodery? Pytam, ponieważ moja wiedza w tym zakresie jest dość uboga a chciałbym zastosować nowy dekoder w sposób jak najbardziej rozsądny.

Za wszystkie rady i pomocne uwagi z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musi byc konwerter na 4 wejscia, czy jak moj sasiad by poszedl do APSu Cyfry+ to tez by mial za darmo multiroom (on ma juz podpsana umowe na prestizowy+) i czy drugi dekoder mozna wziazc pod multiroom np. sagem za grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czy są Multiroomy darmowe to nie powiem, ponieważ raczej nie jestem odpowiednią osobą żeby to określać. Mi darmowy multiromm dali po dość długich negocjacjach telefonicznych.

W taki razie miałbym jeszcze jedno pytanie. Czy do dekodera PRV muszą być podłączone dwa kable? Pytam dlatego że po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, nie chcę ciągnąć kolejnych kabli z dachu do domu, ponieważ kable w dół idą jeszcze, przez dwa piętra. Sąsiedzi z góry raczej są niekonfliktowi ale jak im dodam jeszcze jeden kabel zwisający im koło okna to mogą już mieć coś przeciwko.

Te wszystkie opcję o których często mowa na forach, jak splittery czy multiswitche (przepraszam za ewentualne błędy w pisowni), nic w moim przypadku nie dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...