Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanko slyszalem ,ze tunery fergusona maja w sobie opcje MR tzn.ze nie trzeba zadnych splitterow zeby ogladac tv w drugim pokoju i to niezaleznie a jak to dziala a tak :

" Przełącz odbiornik główny z włożoną kartą abonencką płatnej telewizji w tryb: Master.

W tym celu przejdź do menu>narzędzia>czytnik kart CA>multiroom wybierz Master i naciśnij EXIT, aby zapisać. Poczekaj konfiguracja może zająć kilka minut. Przejdź do menu>ustawienia systemowe>inne i włącz zegar w trybie czuwania. Zmiana ta jest konieczna, aby usługa multiroom działała również gdy odbiornik główny zostanie przełączony w tryb czuwania.

 

Przełącz odbiornik podrzędny w tryb: Slave. W tym celu przejdź do menu>narzędzia->czytnik kart CA>multiroom wybierz Slave i naciśnij EXIT, aby zapisać. Poczekaj konfiguracja może zająć kilka minut. Wyjdź z menu i przełącz kanał, aby rozpocząć pracę funkcji multiroom "

czy ktos jeszcze to juz przerabial i jak to dziala pytam poniewaz ta opcja dziala u forumowicza od ,ktorego uzyskalem info na ten temat ale na arivach 102e i 202e a w mojej arivie 100e nie ma tych opcji w menu takze mysle co teraz .jesli ktos ma jakies info na ten temat co i jak z ta ariva 100e to piszcie prosze bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w sprawie osob posiadajacych MR i majacych zakupiony Sagerm

 

Jest szansa za 5zl/m-sc na Philips ??

 

Wydzwaniam w tej sprawie, obecnie wogóle dla klientów jak to ja okreslam "drugiej kategorii" (tj. długoletnich stałych abonentów ) nie mają, ale może sie to zmienić.

 

A czy słychać coś o możliwości korzystania z multiroomu w więcej niż dwóch pomieszczeniach?

Co z tego, PVR to nie jakis tam SagemCom czy inny, posiada 2 niezalezne tunery jeden do nagrywania, drugi do oglądania, powinni dawać stałym klientom, a nie nowym z symbolicznym abonentem miesięcznym. Sagem jest na własność za który zapłacono i mozna go na czas korzystania z PVR-a do szafy schować, bo podobno nawet do splitera się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku marca będzie można do miltiroomu wynająć Philipsa pvr za 5zl.nawet jeśli się ma już jeden dekoder na wynajem

Nic podobnego, dzisiaj rozmawiałem z C+ w tej sprawie i nie ma takiej mozliwości aby miec drugi dekoder w najmie.

Można zamienic posiadany w najmie zwykły HD do kart głównej na PVR ale wtedy juz nie będzie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można korzystać z MR na zwykłym Pace SD jako drugim dekoderze?

Druga sprawa... dopiero co przedłużyłem umowę C+K za 53, MR za 10 i PVR za 0. Rachunek do zapłaty dostałem na 53 zł. Dzisiaj byłem w punkcie wymienić dekoder, Philipsa na własność do MR nie mieli na stanie i w ogóle nie wiadomo czy będzie. Dowiedziałem się że MR będzie aktywowany dopiero w momencie kiedy odbiorę drugą kartę. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale jeśli tej karty w ogóle nie odbiorę to będę miał PVRa za friko i nie mam obowiązku brać MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania od nowicjusza :)

 

Czy multiroom będzie działał bezproblemowo w dwóch osobnych mieszkaniach? Czy np. trzeba, tak jak to jest (podobno) w CP co parę dni odblokować dodatkowy dekoder oryginalną kartą ? Czy ilość programów jest taka sama na dwóch dekoderach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...