Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@p.saw, samo dobranie dekodera nie skutkuje tym, że z automatu dostaje się rabat. Pewnie ich pomęczyłeś, żeby Ci dali.

@jurek1, a co ma piernik do wiatraka? Idąc tym tokiem rozumowania, to ktoś kto płaci po 200zł miesięcznie za abo, powinien mieć już za darmo MR i dekodery.

 

@zdzislaw140, i to jest najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p.saw, samo dobranie dekodera nie skutkuje tym, że z automatu dostaje się rabat. Pewnie ich pomęczyłeś, żeby Ci dali.

Tak, tak. Ale to oczywista oczywistość. Wystarczyły 2 maile i dostałem rabat 50% na MR i PVR Phil w trakcie umowy.

 

@Zdzisław140,

ja też dzwoniłem 2 razy ale bez rezultatu. Lepiej wysłać maila do działu utrzymania i ponawijać trochę "makaronu na uszy" w stylu "zadowolenie klienta" i tym podobne. Na pierwszą odpowiedź zdecydowanie powiedzieć "nie" (w przypadku kiepskiej oferty) ale dalej ciągnąć temat i nawijkę. Może już druga oferta będzie lepsza. Jak nie to po trzeciej powinno być ok.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Dwa tygodnie, dziewięć wysłanych maili i dzisiaj odebrany MR ze 100% rabatem do końca okresu minimalnego. Negocjacje podczas trwania umowy, która wygasa w grudniu 2013.

No gratulacje. Jednak to nam nic nie mówi. Jaki pakiet posiadasz i jak długa umowa (myślę, że to ma znaczenie w kwestii przyznawania wysokości rabatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na dwa lata spisana w grudniu 2011. Pakiet to odpowiednik obecnego Canal+ Prestige HD (bez HBO GO) + Pace 500 za 0zł + konsola PlayStation 320GB. Opłata miesięczna 150zł. No i od wczoraj MR 0zł.

Wcześniej korzystałem ze splittera ale padł więc zażyczyłem sobie MR. Pierwsza oferta była za 15 zł, po tygodniu 10zł, obie odrzuciłem i powołując się na długoletnią współpracę poprosiłem grzecznie o 100% rabat. No i wczoraj pełen sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nimi walcze tak od ponad miesiąca. Dzis po otrzymaniu odpowiedzi że nie maja oferty dla mnie i MR i PVR musiał bym abulić 40zł napisałem że mi sie nie spieszy mam czas do końca umowy i bede codziennie pisał w tej sprawie. Napisałem tez że w for internetowych wiem że dajecie takie oferty innym klientom i czemu ja mam być inaczej traktowany...

Ciekawe co mi odpiszą... Nic nie mam do stracenia i moge im dziennie po 5 takich pisać aby ugrac tylko ten MR

Niechce płacić 40zł bo to sie nie opłaca za takie pieniądze wole wziąć Nke za 39zł mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podpisałem umowę w Cyfrze + na Superpremium HD, dobrałem do tego dodatkową kartę do multiroom'a (20zł mc ) jednak w punkcie w którym to załatwiałem nie mieli dekoderów do multiroom'a.

 

Czy znacie ceny wynajmu dekodera, lub tez kupna?

 

Wolałbym wynająć takie urządzenie za jak najmniejsze koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

marudzicie na cene MR w Cyfrze.

Teraz przeglądałem oferte UPC z której będę chciał niebawem skorzystać

Zobaczyłem ceny MR gdzie sam dekoder kosztuje 200zł a abonament jest od 25zł za MR a 45zł za MR HD

To jest szok!

Nie mam zamiaru brać tam MR ale ceny mają z kosmosu to C+ jest jeszcze OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka te 20zł może wydawać się że to duzo patrząc na konkurencje gdzie w CP taka usługa jest za 10zł, ale za to możliwości Multiroomu C+ są dużo szersze i bardziej komfortowe ze względu na brak ograniczeń jeśli chodzi o lokalizacje drugiej karty i brak konieczności aktywacji dodatkowej karty co kilka dni i w moim przypadku taki stan rzeczy sprawia że oferta C+ jest najkorzystniejsza cenowo wliczając kanały premium( C+ I HBO). Było już o tym pisane na forum więc nie będe pisał dlaczego ;)

 

Tak swoją drogą obecnie płace 20zł za Multiroom i na oferte przedłużeniową dostałem już rabat do 10zł za Multiroom, ale czekam dalej skoro jest możliwość wywalczenia MR za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

Dwa tygodnie, dziewięć wysłanych maili i dzisiaj odebrany MR ze 100% rabatem do końca okresu minimalnego. Negocjacje podczas trwania umowy, która wygasa w grudniu 2013.

:brawo:

Jak widać można, mnie się udało. Być może zależy to jednak od pakietu jaki sie posiada. Ja posiadam odpowiednik Prestige HD. Jestem już z C+ 12 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da radę wywalczyć MR z jakimś rabatem w trakcie trwania umowy (nie będąc na wypowiedzeniu)?

Witam,

można jak najbardziej. Z C+ od września 2012, od 1 listopada mam Multiroom za 15zł + dekoder PVR250 za 5zł. Wysłałem kilka grzecznych maili i w końcu się udało.

Zaczynałem od promocyjnego Optimum HD Promo, po miesiącu dobrałem pakiet Canal+ za 23zł (na 9 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podpisałem umowę w Cyfrze + na Superpremium HD, dobrałem do tego dodatkową kartę do multiroom'a (20zł mc ) jednak w punkcie w którym to załatwiałem nie mieli dekoderów do multiroom'a.

 

Czy znacie ceny wynajmu dekodera, lub tez kupna?

 

Wolałbym wynająć takie urządzenie za jak najmniejsze koszta.

 

Jeśli w umowie masz informacje o tym ze otrzymales 75% rabatu na dekoder Hd pvr 250gb to bedziesz placil dodatkowo 5zl mce za ten dekoder. Jezeli nie to standard 20zl. Mozesz tez kupic sagemcom dsi 87 albo 83 za 149zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...