Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałeś moduły i dostałeś karty? Ale chyba tylko w przypadku, gdy płaciłeś za moduły 20zł/mc. Ja mam moduły w promocji za darmo i nie ma wymiany na karty. Chyba, że

wypowiem umowę i będę płacił 20 zł/mc. Zepsute moduły wymienia się tylko na nowe moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Opłatę za PVR naliczana jest zawsze za każdy miesiąc w pełnej kwocie, nawet jak weźmiesz 30 czerwca, jeśli wynająłeś 8 czerwca to opłata za czerwiec zostanie doliczona do rachunku lipcowego, czyli w lipcu zapłacisz za wynajem w czerwcu i w lipcu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak jak pisałem tydzień temu wziąłem MR 8 czerwca i opłaty nie naliczyli :D Nawet nie naliczyli mi opłaty za Pace PVR dobrany razem z MR :D .Także niektórym naliczają innym nie 8)
Opłatę za PVR naliczana jest zawsze za każdy miesiąc w pełnej kwocie, nawet jak weźmiesz 30 czerwca, jeśli wynająłeś 8 czerwca to opłata za czerwiec zostanie doliczona do rachunku lipcowego, czyli w lipcu zapłacisz za wynajem w czerwcu i w lipcu :mrgreen:

Oj kolega się pomylił :jupi: . Właśnie czytam na ICA czyli rachunek już lipcowy i za MR i PACE PVR dobrany 8 czerwca,okazało się że czerwiec FREE :lol: .Rachunek taki jaki miał być,nic nie naliczyli za czerwiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście, weźmiesz go dopiero u dystrybutora, tam podpiszesz aneks o MR i dostaniesz drugą kartę i dopiero wtedy zobaczysz MR w ICA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza opcja to podpisać aneks do umowy z cyfrą o multiroom. Płatne dodatkowo max 20 zł miesięcznie - dostajesz drugą kartę którą wkładasz do stronga.

Musisz mieć dodatkowy kabel pociągnięty z anteny z konwentera. Konwenter musi być typu twin. Znaczy się jeden konwenter z dwoma wyjściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza opcja to podpisać aneks do umowy z cyfrą o multiroom. Płatne dodatkowo max 20 zł miesięcznie - dostajesz drugą kartę którą wkładasz do stronga.

Musisz mieć dodatkowy kabel pociągnięty z anteny z konwentera. Konwenter musi być typu twin. Znaczy się jeden konwenter z dwoma wyjściami.

Taniej wyjdzie najprostszy splitter na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...