Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

blue_voyager, chodzi o to, że Multiroom można podłączyć do pakietów OPTIMUM, CANAL+START, CANAL+KOMPAKT, CANAL+OPTIMUM i SUPERPREMIUM. Do zwykłego kompaktu, nie ważne co by było podłączone, nie można wziąć opcji Multiroom i nie ważne czy umowa podpisana / aneksowana po 18.03 czy przed tą datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogas82, czytaj co do Ciebie piszą. Nie musisz podnosić pakietu, przecież wonsik napisał, że nie podłączysz multiroomu do gołego Kompaktu. Skoro masz go z Canal+, możesz wziąć multiroom.

 

To, że nie mogę wynika z mojej korespondencji z Cyfrą. Tylko na tym opierałem się pisząc to co napisałem. Cytuję:

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, informuję, iż z usługi Multiroom może Pan skorzystać od pakietu Optimum w dowolnej chwili trwania kontraktu, podpisując odrębny Aneks do Umowy. W tym celu, proszę udać się do punktu dystrybucyjnego CYFRY+.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż w ramach ww. usługi istnieje możliwość zakupu dekodera Sagemcom w cenie 149 zł, natomiast obecnie może Pan wynająć wyłącznie dekoder HD PVR.

 

Opłata za zestaw Multiroom naliczana jest od następnego miesiąca po aktywacji i w przypadku Pana Umowy wynosiłaby 15 zł.

 

Listę dystrybutorów znajduje się na stronie internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

Bardzo proszę o wybór punktów oznaczonych, jako MULTIROOM."

 

Z tego wynika, że Canal+ nic nie zmienia mimo, iż mam go przez całą umowę na zobowiązanie.

 

Edit:

Zmienić pakiet na Canal+Kompakt wg. konsultanta mogę dopiero przy przedłużaniu umowy na kolejny okres minimalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager, chodzi o to, że Multiroom można podłączyć do pakietów OPTIMUM, CANAL+START, CANAL+KOMPAKT, CANAL+OPTIMUM i SUPERPREMIUM. Do zwykłego kompaktu, nie ważne co by było podłączone, nie można wziąć opcji Multiroom i nie ważne czy umowa podpisana / aneksowana po 18.03 czy przed tą datą.

Nie sądzisz, że to jest nie w porządku? Dwaj klienci mają dokładnie to samo, tyle że w różny sposób zapisany w systemie i jeden może wziąć multiroom, drugi nie. To taka trochę pokrętna logika. I żeby było śmieszniej to klient mający Kompakt i opcję Canal+ najczęściej płaci więcej od tego, który ma Canal+Kopmakt. Wasi decydenci trzymają się ściśle regulaminów, zamiast dopasować je do realiów i wygody klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Listę dystrybutorów znajduje się na stronie internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

Bardzo proszę o wybór punktów oznaczonych, jako MULTIROOM."[/i]

 

Z tego wynika, że Canal+ nic nie zmienia mimo, iż mam go przez całą umowę na zobowiązanie.

 

Edit:

Zmienić pakiet na Canal+Kompakt wg. konsultanta mogę dopiero przy przedłużaniu umowy na kolejny okres minimalny.

 

 

- na stronie Cyfry jest wiele błędów i nie ma wszystkich punktów sprzedaży, niby w mojej firmie nie ma możliwości wykupienia MR a Multiroomem handlujemy i wydajemy wszystkim bez wyjątku, oczywiście w uzależnieniu od pakietu - taka mała żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć dyskusję! Już nie tylko o VOD-dzie :wink:

 

Jak działa CYFRA+ Multiroom?

Aby korzystać z usługi CYFRA+ Multiroom potrzebne są dwa dekodery z dostępem do anteny satelitarnej oraz dwa telewizory. Abonent w zamian za kartę abonencką otrzymuje dwa moduły: główny i dodatkowy oraz kupuje lub wynajmuje dodatkowy dekoder, by następnie umieścić moduły w czytnikach kart obu dekoderów. Moduł dodatkowy należy aktywować co 6 godzin, dlatego zalecane jest umieszczenie go w rzadziej używanym dekoderze. Aby dokonać jego aktywacji, należy do działającego modułu głównego zbliżyć moduł dodatkowy i nacisnąć przycisk.

Wstępnie na skorzystanie z dodatkowego modułu jest limit: 12 godzin na dzień :lol2:

 

Czy to jest ciągle aktualne?! Mam na myśli aktywowanie modułu dodatkowego co 6 godzin i 12-godzinny limit/dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Czyli nie ma żadnych haczyków, uniedogodnień? Można śmiało brać? Pytam, bo pojutrze będę podpisywał umowę i nie chciałbym się wkopać w cokolwiek czego mógłbym później żałować...

Potrzebujesz dwóch odpowiedzi na jedno pytanie? Przecież napisałem Ci krótko i na temat. Nie ma haczyków, nie ma niedogodności, dostajesz dwie w pełni funkcjonalne karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś emotikonki? To był żart... i mam nadzieję, że wonsik tak to odebrał.

A na poważnie, skoro, moje wypowiedzi wielu ludzi wkurzają, zawsze mają możliwość pozbyć się ich. Podpowiem - w ustawieniach dodajesz mnie do wrogów i cieszysz się brakiem moich wypowiedzi na forum. Proste. Dlaczego nie zastosujesz, skoro Ci przeszkadzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szunaj, uwierz mi na słowo, bo z forum pewnie tego nie widać. Z niebieskim mamy bardzo dużo wspólnego. Wkurzanie ludzi, tępienie trolli i podobne poczucie humoru :)

 

Wracając do tematu.

Jeszcze jedno do mario1990, nie lepiej Ci dopłacić 50zł i mieć dek. HD (sagemcom kosztuje 149zł) z odblokowanym w listopadzie PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzają (troszkę niefortunne sformuowanie), ale często w Twoich wypowiedziach są właśnie takie emotinki lub docinki, z których mógłbys zrezygnować (ewentualnie nie odpowiadać jeśli nie możesz się powstrzymać od złośliwości), ale pójdę za Twoją radą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...