Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za informację, nie wiedziałem że nie będzie działał splitter na SagemCom, właściwie się tym nie interesowałem.

Może mi ktoś jeszcze podpowiedzieć czy splittery działają ze zwykłym Sagem SD który oferuje cyfra??

Posiadam taki, właściwie nie używany, a 3 TV stoi u teściowej, zwykły mały kineskopowy TV więc nie potrzeba nic specjalnego, ale jeżeli nie działa to koszty wzrastają o kupno dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

kończy mi się umowa multipakiet i zamierzam wypowiedzieć umowę oraz zdecydować się na pakiet Start+ i Multiroom, wie ktoś ile to będzie kosztować, są jakieś sposoby aby było jak najtaniej i na jaki okres taka umowa? czy to będzie 41 zł + 15 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem kupilem cyfre z multi roomem i na jednym telewizorze kineskopowym 29' obraz jest idealny jak marzenie, na drugim mam z tym problem jest to nowy telewizor led samsung 40' obraz to porazka nie da sie ogladac posiadam dekodery pace 2231 podłaczone kablami euro, antena jest ustawiona prawie idealnie tylko obraz to kaszanka

prosze o pomoc co moge zrobic wtej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lekka pomyłka podpinać Pace 2231 do telewizora led 40", bo nie uzyskasz na nim obrazu HD, a kabel euro też za dobrej jakości nie oferuje.

 

Na kineskopie wiadomo - musi wyglądać dobrze, bo tylko na takich modelach sprawdza się dekoder SD podpięty wyżej wymienionym kablem. Obraz SD na plazmie/LED/LCD zawsze będzie wyglądał gorzej (bardziej rozmazany, smużenie).

 

Proponuję inwestycję w jakiś tani dekoder HD z czytnikiem MCAS i kabel HDMI :) a jeśli nie masz w ogóle programów HD w abonamencie, to za dużo nie ugrasz, bo duże telewizory rozwijają w pełni skrzydła na wysokich rozdzielczościach.

 

Chyba, że problem jest czymś innym niż rozmazany i smużący obraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lekka pomyłka podpinać Pace 2231 do telewizora led 40", bo nie uzyskasz na nim obrazu HD, a kabel euro też za dobrej jakości nie oferuje.

 

Na kineskopie wiadomo - musi wyglądać dobrze, bo tylko na takich modelach sprawdza się dekoder SD podpięty wyżej wymienionym kablem. Obraz SD na plazmie/LED/LCD zawsze będzie wyglądał gorzej (bardziej rozmazany, smużenie).

 

Co do LCD (LED to też LCD) to masz rację, ale już na plazmie obraz będzie dużo lepszej jakości (porównywalny do TV kineskopowego).

Na LCD-kach dobrze wyglądają jedynie kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...