Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak, możesz od razu brać za 15 zł/mies bez aneksu :D Dekodery masz po 1 zł (Sagem, Mediasat) lub 99 zł (Pace SD, Strong SD), jak podpiszesz aneks masz tańszy MR i dekodery zamiast po 99 to po 49 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv

 

Mam umowę do końca stycznia jestem na wypowiedzeniu. Jest możliwość na przedłużenie na 25 miesięcy z pakietem Optimum HD oraz multiroom w takiej konfiguracji:

OptimumHD 10x42,45 , 84,90x15zł

C+HD z zobowiązaniem 8x14,95 , 17x29,90zł

Multiroom za 1zł na 25 miesięcy

Dekoder podstawowy mam teraz za darmo PacePVR da rade utrzymać go gratis przez 25 miesięcy?

Dodatkowo zakupić dekoder do multiroomu Philips HD za 99zł

Proszę o info czy nadal wymagana jest aktywacja multirom co 6h? bo na stronie cyfry nadal piszę że tak :(

 

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv

 

Mam umowę do końca stycznia jestem na wypowiedzeniu. Jest możliwość na przedłużenie na 25 miesięcy z pakietem Optimum HD oraz multiroom w takiej konfiguracji:

OptimumHD 10x42,45 , 84,90x15zł

C+HD z zobowiązaniem 8x14,95 , 17x29,90zł

Multiroom za 1zł na 25 miesięcy

Dekoder podstawowy mam teraz za darmo PacePVR da rade utrzymać go gratis przez 25 miesięcy?

Dodatkowo zakupić dekoder do multiroomu Philips HD za 99zł

Proszę o info czy nadal wymagana jest aktywacja multirom co 6h? bo na stronie cyfry nadal piszę że tak :(

 

Dzięki za info!

Nie do końca - nie ma gratisowych PVR - jeżeli masz już moduły to nie można ich wymienić na karty cameleon, ale jeżeli nie masz kart MR to w takim przypadku otrzymasz karty cameleon.

 

Ja mam umowę na czas nieokreślony, to co za aneks musiałbym podpisywać żeby mieć te dekodery za 49?

Oferta grudniowa z przedłużeniem na 25 m-cy

 

Mam pakiet Optimum i opcje Canal+. Umowa jest do sierpnia 2011. Czy mogę dobrać Multiroom bez przedłużania umowy i ile by to mnie kosztowało.

Możesz - koszt 15 zł miesięcznie w przypaku przynajmniej roku stażu w Cyfrze+ - w innym przypadku 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z multiroomem. mam go od samego początku jak się pojawił w cyfrze i od tygodnia mi nie działą. zbliżam karte, diody migają, w module dodatkowym mignie na zielono czyli się załadowała, a gdt ja wciskam guzik zeby sprawdzic stan to świeci na czerwono. po włożeniu do dekodera w modelu PHILIPS 6... jakis starszy jest komunikat o "nieaktywnej karcie" , w pace pvr oraz pace ( ten mały ) komunikat o braku karty. robiłem reaktywacje przez ica na kanale 1 , na kanale 20 i nic. co to może być?

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo PRESTIŻ HD+ ;-)

Ale było pytanie "od jakiego pakiety można wziąć ten MR" 8)

 

witam

mam problem z multiroomem. mam go od samego początku jak się pojawił w cyfrze i od tygodnia mi nie działą. zbliżam karte, diody migają, w module dodatkowym mignie na zielono czyli się załadowała, a gdt ja wciskam guzik zeby sprawdzic stan to świeci na czerwono. po włożeniu do dekodera w modelu PHILIPS 6... jakis starszy jest komunikat o "nieaktywnej karcie" , w pace pvr oraz pace ( ten mały ) komunikat o braku karty. robiłem reaktywacje przez ica na kanale 1 , na kanale 20 i nic. co to może być?

proszę o pomoc

Karta się nie zaaktualizowała - trzymaj przycisk do momentu aż zgaśnie - jak włożysz ją do dekodera powinna świecić na zielono. Gdy po takim zabiegu dioda będzie świeciła na czerwono to karta do wymiany :(

 

Witamn

W środę kupiłem cyfrę z pakietem optimun plus calas plus. Dostałem multiroom ale w formie dwóch niezależnych kart . Powiedzcie mi czy mogę zastosować splitter?? żebym mógł sobie jeszcze dodatkowo rozdzielić?

Tak możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamn

W środę kupiłem cyfrę z pakietem optimun plus calas plus. Dostałem multiroom ale w formie dwóch niezależnych kart . Powiedzcie mi czy mogę zastosować splitter?? żebym mógł sobie jeszcze dodatkowo rozdzielić?

 

 

Tak możesz

 

 

A powiedz mi czy muszę mieć takie same dekodery? Ponieważ ja mam dwa Pace 2231 , a gdy włożyłem kartę głowną do pionnera , nie wiem jaki model ale trochę stary to była tylko czerwona kostka w rogu i nic nie działało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy muszę mieć takie same dekodery? Ponieważ ja mam dwa Pace 2231 , a gdy włożyłem kartę głowną do pionnera , nie wiem jaki model ale trochę stary to była tylko czerwona kostka w rogu i nic nie działało ?

Nie musisz mieć takich samych - jeżeli masz czerwoną kostkę to sprawdź przewód antenowy. Masz konwerter TWIN czy pojedynczy z zainstalowanym trójnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...