Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2009


Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złoto należało się obydwóm drużynom wygrał lepszy w końcowych 10 minutach. Zachowanie Vori'ego bardzo ciekawe i niespotykane (btw. pewnie jakby grali w Polsce to kibice by zaśpiewali PZPN PZPN... :lol:). Brawo dla Polaków :brawo: Ogólnie bardzo udane mistrzostwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poziom wiedzy dziennikarzy TVP jest żenujący, przecież oni nie wiedzą jak się nazywają nasi reprezentanci :evil: , ten Starowicz komentował, dla mnie przynajmniej(czytałem o nim pochlebne wypowiedzi) fatalnie częste pomyłki zawodników, do Włodarczyka z Polsatu to nawet nie ma porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień potoczył się znakomicie. Najpierw wygrana Polski, potem złoty medal dla Francji. Po finale, a nawet w jego trakcie widać było, że Chorwaci przegrywać nie potrafią. Balić wielką łaskę zrobił, że medalu nie założył na szyję i nie dał buzi facetowi, chorwaccy kibice gwiżdżąc całą dekorację też nie pokazali się z dobrej strony, a o geście Voriego i wyborze jego na najlepszego zawodnika turnieju już nie wspomnę. Zwykłe [beep]two i buractwo pokazali organizatorzy tej imprezy. A odklejająca się podłoga to już chyba do historii przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza - zgadzam się .

 

A jeszcze ja dodam do minusów tego turnieju haniebny sposób pokazywania meczów w Tv ( nie wiem, kto produkował sygnał, zdaje się że jakaś Chorwacka stacja, ale nie jestem pewien ). Irytowały przede wszystkim powtórki , które w sposób " hulaj dusza piekła nieba" szły sobie jedna po drugiej ( nawet 3, 4 razy ) w momencie, gdy ktoś już strzelał następną bramkę ... Do tego podczas " finiszu " akcji zespołu - decydenci od wizji czasem wpadali na pomysł by " uaktywnić przekaz " z tej górnej, mobilnej kamery -a wtedy to już nic nie było widać ... :/

 

Cieszę , że ten turniej to już historia i że przynajmniej pamiętać go będziemy z dobrej mimo wszystko strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci znów pokazali jak się nie można zachowywać; z wykształcenia jestem historykiem i dlatego nie trawię Francji (za "pomoc" w 1939, za współprace z Niemcami w II wojnie światowej i nagrodę za to w postaci 1/4 Niemiec jako łup wojenny, za bezczelność prezydenta Chiraca który uczył Polaków miejsca w Europie); jest jednak nacja w Europie, której nie trawię jeszcze bardziej i to są właśnie Chorwaci (za bezinteresowną i całkowitą współpracę z hitlerowcami, za nacjonalizm najwyższych lotów, za samouwielbienie); wygrali finał ci którzy sportowo byli lepsi, wygwizdali ich, i ich hymn ci, którzy nie dorośli ani do tytułu ani do organizacji tych mistrzostw

Proszę! Jaka piękna lekcja z historii!

 

Nawet wtedy! Kiedy Chorwaci już zostali uhonorowani! Trofeum za drugie miejsce przekazywali sobie, jak piłkę ręczną, aby publicznie zademonstrować swe niezadowolenie. Wstyd!

 

Wielka to sztuka umieć wygrać, ale jeszcze większa - umieć przegrać!

I kiedy fanfary już przebrzmiały, to na zawszę została historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chcę tylko nieśmiało zapytać gdzie odbędą się następne Mistrzostwa Świata oraz jak w naszym kraju stoi żeńska piłka ręczna, bo jakoś nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne mistrzostwa w Szwecji, zaś kobiet już za rok w Chinach niestety bez udziału Polek. W tej chwili trwają eliminacje do ME 2010 mężczyzn (19-31 styczeń), w których radzimy sobie kiepsko, zajmujemy 4 lokatę na 5 drużyn. Następne mecze Polaków:

18.03 Turcja - Polska

21.03 Polska - Turcja

13.06 Polska - Szwecja

17.06 Czarnogóra - Polska

20.06 Polska - Rumunia

 

Wszystkie mecze eliminacyjne oraz turniej finałowy w Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP - obok tego, że pokaże przebieg olimpijskiego turnieju w Pekinie oraz tego w 2012 r. w Londynie - nabyła również prawa telewizyjne do Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn w 2009 roku oraz Mistrzostw Europy w latach - 2012 i 2014.

źródło:http://mediafm.net/telewizja/14384,Olimpijskie-turnieje-kwalifikacyjne-w-pilce-recznej-kobiet-i-mezczyzn-w-TVP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj została podpisana oficjalna umowa między Polsatem a Polskim Związkiem Piłki Ręcznej. Polsat kupił prawo do transmisji spotkań reprezentacji kobiet i mężczyzn, ekstraklasy i Pucharu Polski kobiet i mężczyzn na 3 lata tj. do 2011 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...