Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wygląda na to że potrzebuję pomocy z owym magicznym pudełkiem... Nabyłem sprzęt w stanie rozpakowanym "nieużywanym". Wygląda na to że ktoś rozpoczął konfigurację i coś poszło nie tak. Na starcie wyświetla mi się ekran aktualizacji, mogę kliknąć aktualizuj(oczywiście po podłączeniu do lana) co daje niefajne "coś poszło nie tak". Domyślam się że box jest ustawiony na wifi i w ten sposób chce się komunikować z netem. A może mam też walnięty port lan? Da się jakoś to bydle zresetować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lukio napisał:

Witam. Wygląda na to że potrzebuję pomocy z owym magicznym pudełkiem... Nabyłem sprzęt w stanie rozpakowanym "nieużywanym". Wygląda na to że ktoś rozpoczął konfigurację i coś poszło nie tak. Na starcie wyświetla mi się ekran aktualizacji, mogę kliknąć aktualizuj(oczywiście po podłączeniu do lana) co daje niefajne "coś poszło nie tak". Domyślam się że box jest ustawiony na wifi i w ten sposób chce się komunikować z netem. A może mam też walnięty port lan? Da się jakoś to bydle zresetować? 

sprawdz czy mozesz poleceniem glosowym wejsc w ustawienia  😜 jeśli nie to masz fajna cegłę. Może osoba od której kupiłeś usiłowała skonfigurować w tym ferelnym dniu keidy wysiadło google na to poomoże tylko odpięcie urzadzenia w ustawiniach konta googla tej osoby. Ja bym i tak negatywa wystawiał albo oddal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lamcza napisał:

sprawdz czy mozesz poleceniem glosowym wejsc w ustawienia  😜 jeśli nie to masz fajna cegłę. Może osoba od której kupiłeś usiłowała skonfigurować w tym ferelnym dniu keidy wysiadło google na to poomoże tylko odpięcie urzadzenia w ustawiniach konta googla tej osoby. Ja bym i tak negatywa wystawiał albo oddal. 

Bez nerwów, zawsze można odesłać :) Po naciśnięciu guzika od głosowego wyskakuje moje ulubione "coś poszło nie tak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukio napisał:

Bez nerwów, zawsze można odesłać :) Po naciśnięciu guzika od głosowego wyskakuje moje ulubione "coś poszło nie tak"

Jak nie wejdziesz w ustawienia, przez polecenie glosowe, to raczej już nic nie zrobisz. Spróbuj jeszcze odpiąć na chwilę od zasilania, i wtedy spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, adam606336 napisał:

Jak nie wejdziesz w ustawienia, przez polecenie glosowe, to raczej już nic nie zrobisz. Spróbuj jeszcze odpiąć na chwilę od zasilania, i wtedy spróbuj

Może głupie pytanie ale jak to zrobić?(może coś robię nie tak...) Po odłączeniu zasilania zawsze ładuje się w tym samym miejscu, ekran aktualizacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lukio napisał:

Może głupie pytanie ale jak to zrobić?(może coś robię nie tak...) Po odłączeniu zasilania zawsze ładuje się w tym samym miejscu, ekran aktualizacji 

Na pilocie, naciskasz przycisk z symbolem mikrofonu,mówisz   "ustawienia"  wtedy powinien wejść w ustawienia. A tam możesz zrobić reset ustawień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lukio napisał:

"coś poszło nie tak". No to pakuję paczkę. Dziękuję panowie 

Jeśli masz kontakt z tym gościem to powiedz mu żeby skasował boxa ze swojego konta google jeśli nie ma tam dodanego tego urzadzenia albo już skasował i nic się nie zmieniło to mogiła serwis albo oddaj. 

 

Pod tym linkiem mu wyskoczy lista https://myaccount.google.com/device-activity?continue=https%3A%2F%2Fmyaccount.google.com%2F%3Futm_source%3DOGB%26tab%3Dmk%26utm_medium%3Dact%26gar%3D1&gar=1

 a skasowac powienien takie dwa "CANAL-PLUS CANAL+ BOX" "CANALATV1" najlepiej ew. jedno zależy ile ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lamcza napisał:

Jeśli masz kontakt z tym gościem to powiedz mu żeby skasował boxa ze swojego konta google jeśli nie ma tam dodanego tego urzadzenia albo już skasował i nic się nie zmieniło to mogiła serwis albo oddaj. 

 

Pod tym linkiem mu wyskoczy lista https://myaccount.google.com/device-activity?continue=https%3A%2F%2Fmyaccount.google.com%2F%3Futm_source%3DOGB%26tab%3Dmk%26utm_medium%3Dact%26gar%3D1&gar=1

 a skasowac powienien takie dwa "CANAL-PLUS CANAL+ BOX" "CANALATV1" najlepiej ew. jedno zależy ile ma.

 

 

Niestety kupiłem od sprzedawcy który handluje zwrotami(marne szanse na kontakt z osobą która namieszała). Nie mam ochoty się bujać z serwisem więc jutro odsyłam. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jack777 napisał:

Czy też wam tnie na programach live, dopiero mam go parę dni i przy pierwszej (aktywacji) instalacji wykonał aktualizację, jak było na starszej wersji, jeśli ok to jest jakiś sposób aby do niej wrocić.

Tak, pisałem już o tym - tnie jak diabli. Na infolinii kazali oddać do punktu. Ciekawe co tam na to powiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jack777 napisał:

Czy też wam tnie na programach live, dopiero mam go parę dni i przy pierwszej (aktywacji) instalacji wykonał aktualizację, jak było na starszej wersji, jeśli ok to jest jakiś sposób aby do niej wrocić.

 

Godzinę temu, pr84 napisał:

Tak, pisałem już o tym - tnie jak diabli. Na infolinii kazali oddać do punktu. Ciekawe co tam na to powiedzą. 

Ta aktualizacje to aktualizacje apki canal + odinstalujcie jeśli przed aktualizacja nie cieło ew. przywróćcie ustawienia fabryczne  😜 przed serwisem dla testu jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lamcza napisał:

 

Ta aktualizacje to aktualizacje apki canal + odinstalujcie jeśli przed aktualizacja nie cieło ew. przywróćcie ustawienia fabryczne  😜 przed serwisem dla testu jeszcze. 

Tylko czy tak można? Zresetowałem boxa i żeby w ogóle go odpalić na nowo trzeba pobrać aktualizację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pr84 napisał:

Tylko czy tak można? Zresetowałem boxa i żeby w ogóle go odpalić na nowo trzeba pobrać aktualizację. 

Słuchaj tego gościa, a będziesz zimą w sandałkach chodził. Każde odinstalowanie aktualizacji powoduje natrętne komunikaty o zainstalowaniu najnowszej nakładki systemowej boxa. Oczywiście można to obejść przez wchodzenie w poszczególne aplikacje z poziomu ustawień dekodera, ale wtedy komfort użytkowania jest żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, salva napisał:

Słuchaj tego gościa, a będziesz zimą w sandałkach chodził. Każde odinstalowanie aktualizacji powoduje natrętne komunikaty o zainstalowaniu najnowszej nakładki systemowej boxa. Oczywiście można to obejść przez wchodzenie w poszczególne aplikacje z poziomu ustawień dekodera, ale wtedy komfort użytkowania jest żaden.

Ty to już chyba ostro pomykasz w tych sandałach, ale pewnie masz grube skarpety  :X  i zawsze może sobie zaktualizować tą nieszczęsna apke jeśli mu sie nie spodoba coś 😜 więc gościu zapnij sandały i się przejdź gdzieś. 

 

Weź jeszcze ogarnij geniuszu, że w tym momencie im tnie, więc raczej nie interesuje ich oglądanie przycinek zakładam. ; ) Jeśli po formacie i update nadal będzie cięło to odinstalowanie update jest zawsze jakąś opcja na razie ; ). 

 

Gdzie masz te komunikaty, w samej aplikacji podczas działania? Osobiście nie używam stock launchera, ale jak aktualizowałem aplikacje to wbiłem tam w te kanały i nie przypominam sobie komunikatów. 

 

Tak poza tym, to jak już wielu tu pisało używanie stock launchera i nakręcanie się na te kanały online cyfry z tym urządzeniem i takim ogarem samej cyfry się mija z celem. Polecam custom launcher i live channels plus netflix, plex co tam chcecie, czyli uzywanie tego jako smart tv boxa z bonusowym dvbt a nie żadne urządzenie z usługami cyfry ;P. 

Edytowane przez Lamcza
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Boxa niby wszystko pięknie fajnie ale jest problem gdy oglądam TV na żywo. Pojawia się tak zwany efekt komety i strasznie to kłuje w oczy zwłaszcza przy oglądaniu meczów. Kombinowałem już ze zmianą częstotliwości odświeżania w ustawieniach dekodera na 50Hz i nic nie pomogło. Mieliście podobny problem? Bo poza tym to nie się do czego przyczepić Box działa sprawnie i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krymic91 napisał:

Kupiłem tego Boxa niby wszystko pięknie fajnie ale jest problem gdy oglądam TV na żywo. Pojawia się tak zwany efekt komety i strasznie to kłuje w oczy zwłaszcza przy oglądaniu meczów. Kombinowałem już ze zmianą częstotliwości odświeżania w ustawieniach dekodera na 50Hz i nic nie pomogło. Mieliście podobny problem? Bo poza tym to nie się do czego przyczepić Box działa sprawnie i szybko.

U mnie pomogła właśnie zmiana odświeżania. Może automatycznie Ci wraca do 60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to teraz dużo firm zleciło skyworth zrobienie przystawki Smart do Tv. Nowy realme 4k już z Google tv też stworzył skyworth.

Co do boxa Canal + jestem z niego zadowolony , ale interfejs początkowy rujnuje wygodne użytkowanie. Po zmianie launcher a jest wporządalu . Nie korzystam z telewizji c+ . Netflix player Amazon YouTube po prostu działają . Liczę na chociaż jedną aktualizacje androida ... może kiedyś się doczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Rambo19900 napisał:

......................... . Liczę na chociaż jedną aktualizacje androida ... może kiedyś się doczekam

 

jest taka piosenka nie liczę godzin i lat ......  hahh

 

51 minut temu, Lamcza napisał:

Jak to działa to ładna beka, że cyfra tego nie wie. 

  powiedz mi dzwoniąc do nich  dowiesz się cokolwiek .

 

Ps zawsze są jakieś możliwości które nie są oczywiste a znam takich co i coreelec zainstalowali na tym boxie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...