Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - jestem abo Cyfry+ od samego początku; pamiętam czasy analoga (btw jeden kanał kosztował wtedy 45 zł :) ); ale myślę, że czas poważnie zastanowić się nad zmianą operatora. Nie lubię zmian, ale... C+ zawsze była pierwsza, zawsze miała najlepsze filmy, sport, a teraz... pierwsza od końca... Jeżeli stracą ligę piłki kopanej to będzie to gwóźdź do trumny. I czas na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do zapowiadanej przez "Cyfrę+" chęci rozwoju technologii 3D, ułożyłem "wiersza" - jeśli w "Cyfrze+", będzie tyle kanałów 3D co HD, to niech swoje 3D włożą w D :censored::lol2:

 

PS może teraz się trochę bardziej postarają, po ruchach konkurencji - dobrze by zrobili, gdyby odpuścili, te drakońskie ceny za PVR, obniżyli albo chociaż utrzymali na obecnym poziomie cenę "multiroom". Może nowa Pani prezes coś z tym zrobi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć tego oburzenia, że n dodała Polsaty a CP dodał tvn HD. Przypomnijcie sobie, że nie tak dawno CP stracił BBC. A cenowo Cyfra i n są bardzo zbliżone. A jeszcze sobie zobaczcie na co wpadł CP - oprócz opłaty za udostępnienie dekodera teraz jest opłata za udostępnienie dysku. Czyż to nie genialne! A aktywacja prawie tyle co w Cyfrze - 97 złotych. Może w n jest taniej? Full HD za 129 zł, czyli tyle co w Cyferce (bez opcji "Noc" w n i Relaxxx w Cyfrze). Opłata aktywacyjna 99 zł lub przy multiroomie aż 398 zł. Więc chyba nie tak znowu tanio... Więc nie pojmuję czego ryczycie na tym forum że z Cyfrą tak Wam źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi żeby ujawniać swoje frustracje.Jaka Cyfra+ jest każdy widzi.

Moim głównym zarzutem jest to że obok wielu wartościowych programów nadaje wiele [beep]u co obniża jej jakość.

Wolałbym aby dodawali mniej programów ale wartościowych.Niech ta platforma stanie się w końcu wzorem do naśladowania.

Na razie rozmienia się na drobne.

Ostatnia informacja o dodaniu programów erotycznych rozśmieszyła mnie totalnie.

Kro chce to oglądać proponuje rapidshare,hotfile i wiele innych i całkiem legalnie i za darmo.

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy było wyjaśnione dlaczego nie można wynająć 2 pvr'ow? Czytam regularnie forum i jakoś nigdy nie udało mi się trafić na taką informację. Oczywiście lepiej napisać kolejnego posta niewiele wnoszącego do tematu niż wyjaśnić, gratuluję podejścia!

Cyfrę na tą chwilę ratuje tylko multiroom z niezależnymi kartami, gdyby nie to już dawno bym się z nimi pożegnał. W cenie pakietu prestiżowego u nas, mogę spokojnie mieć kartą z pełną ofertą canalsatu (bez C+) i dzielić z kimś rachunek, a mieć zdecydowanie lepszą i pełniejszą ofertę. Nie jest to paradoksalna sytuacja?

N'ka z CP potrafią dodawać kanały, o zgrozo: CP ma więcej kanałów HD niż C+! Jeszcze niedawno C+ była klasą samą dla siebie, teraz stoczyła się dość mocno, jeśli nie poprawi się sytuacja to czeka ją upadek lub przejęcie oby przez n'kę (wcale nie boję się parowania bo taniej wyjdzie utrzymywać 2 systemy kodowania niż wymienić każdemu odbiornik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy było wyjaśnione dlaczego nie można wynająć 2 pvr'ow? Czytam regularnie forum i jakoś nigdy nie udało mi się trafić na taką informację. Oczywiście lepiej napisać kolejnego posta niewiele wnoszącego do tematu niż wyjaśnić, gratuluję podejścia!

Gdzie ja coś takiego napisałem?? Czy Ty umiesz czytać? Moja odpowiedź odnosiła się do pytania, dlaczego nie można KUPIĆ dekodera PVR od Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra nie dodaje programow?? smieszni jestescie.. bo akurat w danym momecie n-ka z polsatem sie wymienily programami a ze akurat cyfra narazie nie dodala czegos to juz nic nie dodaje...hehe.....W 2010 roku oferta programowa CYFRY+ wzbogaciła się o 18 nowych kanałów, w tym 5 w najwyższej jakości obrazu i dźwięku High Definition (TVP Seriale, Crime&Investigation, Polsat, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Film, Polsat News, Polsat JimJam, Nat Geo Wild, BBC HD, Cinemax HD, FOX Life HD, Nat Geo Wild HD i TVPHD oraz niekodowane: TVR, Eska TV, CSB TV).

 

Od początku 2011 roku do oferty dołączyły kolejne 4 nowe kanały SD: Radio na Wizji, BBC Entertainment, BBC Knowledge i Sportklub oraz 4 nowe kanały jakości HD: CANAL+ HD, HBO2 HD, HBO COMEDY HD i CINEMAX2 HD.

 

Ponadto, od marca CYFRA+ udostępniła swoim Abonentom za pośrednictwem dekoderów PVR dwa bezpłatne serwisy VOD: HBO on DEMAND (wcześniej w cenie 12 zł miesięcznie) oraz zupełnie nowy – CANAL+ NA ŻYCZENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że raczej chodzi tu nie o to, że Cyfra+ dodaje nowe programy i pakiety, a raczej dodaje mniej niż konkurencja. Wszystkie te kanały, które wymieniłeś (Oprócz Crime&Investigation i Canal+) były też dołączone do N. Tyle, że N zamiast Polsatu dodała Polsat HD, dodatkowo dołączyła TVP1, FOX, AXN i BBC Knowledge w HD, nShow 3D czy też CBebbies i BBC Lifestyle. Dodatkowo wyrównała ofertę pod względem National Geographic i Orange Sport Info. Z reguły także kanały FTA (TVR, PoloTV) czy zapowiedzi (Viasat Blink) pojawiają się w N szybciej (Wyjątkiem kanały Polsatu). Po prostu na tym tle Cyfra+ może jawić się jako platforma, która nie jest tak biegła w rozszerzaniu oferty jak konkurencja i to jest chyba wobec niej największy zarzut w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale jak wam wszystkim wadzi ta cyfra to idzcie do konkurencji tylko wcale sie nie zdziwie jak po jakims czasie tam bedziecie narzekac ze czegos nie ma:P a co do tvp1 w hd: Jak informuje zarząd TVP kanał TVP1 HD ma być w pełni kanałem HD docelowo w 2012r. Ogromna większość sygnału to sygnał SD, który jest przeskalowywany na HD przez platformę N. wiec po co komu na dzien dzisiejszy 2 programy w ofercie na ktorych leci to samo i jakos tez jest taka sama. co do n-ki i jej oferte programowa jest ta promocja niby 59zl i 18 kanalow hd, mysle ze wiekszosc z was zdaje sobie sprawe ze wiekszosci tych programow duzo brakuje do hd , wiec placisz 59zl za 60 programow i 18 niby w hd, przyklad, masz tvn, tvn hd i tvn+1hd wiec 3 programy na ktorych jest to samo nadawane, z ta roznica ze tvn+1hd jest nadawane z godzinnym opoznieniem w taki sposob to mozna mnozyc kanaly w hd w nieskonczonosc, bo chyba nie wystarczy dolepic znaczka hd zeby program byl w hd no chyba ze ten znaczek tak dziala na wyobraznie ze ludzie podswiadomie wyobrazaja sobie ze jest lepsza jakosc:P, sa programy ktore ma cyfa a nie ma n-ka i odwrotnie w koncu konkurencja, a co to by byla za konkurencja jakby wszedzie bylo to samo. i smieszy mnie gadanie jakiejsc garstki desperatow ktorym nie pasuje jakas roznica itp, i zapowiadaja upadek cyfry... wiadomo jakis abonent odejdzie od cyfry i przejdzie do konkurencji tak samo i na odwrot, takze cyfra kazdego miesiaca pozyskuje nowych abonentow czy przedluza umowy ze stalymi, normalna kolej rzeczy i uwierzcie mi daleko nawet bardzo daleko jest do sprawdzenia waszych prognoz o upadku cyfry. jest tutaj garstka narzekajacych ludzi mam wrazenie ze w jakiej platformie by nie byli i tak by nazekali , w koncu wiadomo w tym kraju ludzia ciezko dogodzic, poza tym jest cala masa ludzi ktorzy sa zadowoleni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokonania z nka mam porownywac? jesli mamy patrzec na ilosc w pelnej ofercie n-ki znajduje sie 98 w cenie 129zl programow i wiadomo wspomniane programy przezemnie wczesniej sie klonuja, w cyfrze macie tych programow ok 130 w pelnej ofercie za ta sama cene, wiec uwierzcie mi ze kazdy znajdzie cos dla siebie... takze powodzenia idzcie do n-ki poczekam na wasze nazekania na forach dotyczacych tv "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zaślepiony to jesteś najwyraźniej Ty! Zobacz co mam w podpisie i z czego korzystam na co dzień płacąc dużo kasy co miesiąc... Jednak mimo mojej sympatii do Cyfry (jestem z C+ od długich lat), staram się być obiektywny. Nikt tu nie mówi o upadku Cyfry, tylko o tym, że konkurencja się umacnia a Cyfra śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...