Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Coś nie tak jest z tą stroną... Jest tam napisane, że Polsat Sport i Polsat Sport Extra mają bitrate niewiele ponad 1 Msps... Jakoś nie widać tego w rzeczywistości... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspeed, coś duże były u Ciebie te koszty własne, ale nie wnikam, bo tak na tym się nie znam :lol:

 

Sprawdzić możesz tutaj http://www.satcodx.com/pol/
Satcodx lepiej już sobie odpuścić. Polecam alternatywę dla tej strony z wykazami: http://linowsat.de/0130/all/0130.shtml ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No RafiX w sumie byc coś tam było;) w sumie wiadomo że to obejscie regulaminu allegro xD :P ale powiedzcie mi czy to jest w\ogole sensowne??W sumie tak : z punktu widzenia regulaminu nie złamałem....Więc prawa zablokować konta nie Mieli;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłem, że się przekręci dopiero po kilkunastu latach :lol2:
A jak Ty to policzyłeś? Trzeba wyciągnąć z tego drugą pochodną, a następnie zróżniczkować i dalej polecieć po całce krzywoliniowej. Chociaż tak się zastanawiam, czy nie dałoby się tego wszystkiego od razu całką oznaczoną policzyć, ewentualnie można by zastosować równanie Lagrange'a II rodzaju. A może by się dało to zrobić metodą Newtona-Cotesa? Kurka, sam nie wiem... :] Aktualnie teraz na studiach przerabiam tą ostatnią metodę, więcej szczegółów można znaleźć na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metody_Newtona-Cotesa Wzory Newtona-Cotesa byłyby najlepsze, w sumie możesz spróbować przeliczyć :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto. Policzyłem segmenty w przykładowych licznikach (np. 7 to będzie 9999999) i na podstawie chyba tygodniowego przyrostu, obliczyłem czas, w którym się licznik przekręci. Widocznie liczba segmentów na wzorach, nie równa się liczbie segmentów w rzeczywistości.

RafiX aż tak tego nie liczyłem, ale na studiach lubiłem takie wynalazki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w WKU i zostałem przeniesiony do rezerwy, napiszcie czy tylko u mnie w WKU w Rzeszowie ludzie tam pracujący są niekulturalni, lekceważący i traktują petenta jak intruza, zero kultury, czekałem godzinę na przybicie jednej pieczątki, totalny bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 100 lat temu kończyłem studia, pewne roczniki były automatycznie przeniesione do rezerwy, z powodu cięcia kosztów związanego z zakupem F16 (jak dobrze pamiętam). Poinformowano mnie, że dostane wezwanie w celu przybycia z książeczką wojskową, w celu odnotowania stosownych informacji i wstawienia odpowiednich pieczęci. Do dzisiaj czekam na wezwanie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny ( 8) ) sprzątam na bieżąco, ale nie tak intensywnie, jak w momencie, kiedy nadchodzą święta. Myślisz, że chciałoby mi się za każdym razem myć okna, pastować podłogi i tak dalej, i tak dalej? A w życiu Romana, nawet gdyby mnie ludzie na kolanach błagali i tak bym tego nie zrobił, po prostu za dużo czasu bym stracił na taką powierzchnię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma na imię kierowca autobusu szkolnego z mojego miasta 8) Śmieszny koleś, ale jako, że takimi środkami nie jeżdżę od dłuższego czasu to nie wiem jak mu się wiedzie. Słyszałem, że jakiś czas temu mu nawalił pojazd i odwołali wszystkie baseny, bo nie miał kto dzieciaków zawieźć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dzieciakom nogi do d*** przyrosły ? Teraz nic tylko te chipsy, cola, zero ruchu.

Wiesz, gdyby na basen był kilometr to pikuś, ale trzeba jeździć do "sąsiedniego" miasta, dojazd tam zajmuje 20-25 minut, to jest za daleko, żeby stosować metodę "pięta, palec, pięta, palec" :P I tak dobrze, że tutaj ludzie mają baseny za darmo i dojazd, wszystko finansuje Rada Miasta. Akurat dobrze, że u nas też mają budować basen to dzieciaki będą miały blisko, bo ma być kilka minut drogi od szkoły, chyba tylko przejść przez boisko szkolne.

 

@jeszczeonas: U mnie takich pomysłów nie ma - boją się kar. Kiedyś dwaj "mądrzy" przynieśli do szkoły wódkę, ale ich nakryli, no i mieli przekichane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...