Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak już uczepiliśmy babć to przeczytajcie to

Biegnie babcia przez cały dworzec PKS na autobus cała załadowana różnymi pakunkami i siatkami pełnymi zakupów. Podbiega pospiesznie do autobusu i zwraca się do kierowcy:

- "Panie, a ten autobus to do Sulejówka jedzie...?"

- "Tak jedzie..."

- "Panie... a czy ten autobus to do Sulejówka jedzie...?"

- "Tak jedzie jedzie!! Proszę wsiadać!!!"

- "Ale panie... czy ten autobus to do Sulejówka jedzie...?"

- "NIE !! Do Nowego Jorku!!!"

- "Ale przez Sulejówek...?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Mam telefon w Simplusie. Na koncie 2 zl i ternim waznosci wychodzacych polaczen do 21 grudnia. Chce sobie zaladowac karta za 5 zl ktora przedluza waznosc konta o 2 dni i tu pytanie. Jezeli zasile za 5 zl majac aktywane juz konto do 21 grudnia do kiedy bede mial zazne konto? 2 dni czy jeszcze ponad miesiac. Zawsze mnie to intrygowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuups wpadka :oops::smile: Ja mam swój własny prywatny kalendarz imprez i ostatki świętuje dwa razy w roku, znaczy Andrzejki są dla mnie "ostatkami" bo już od niedzieli koniec zabaw - Adwent. Po prostu moja gapa, tutaj powinienem napisać konkretnie, a nie pisać tak samo jak mówię przy znajomych. :woot::lol2:

 

Z gatunku ciekawych kanałów na satelitach HotBird... Startuje KOREK TV , cokolwiek by to znaczyło, nazwa kanału brzmi interesująco :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spostrzeżenie odnośnie Cyfrowego Polsatu i znikających TVN'ów. Dziś, w dziale Cyfrowy Polsat aktywny był praktycznie tylko jeden wątek - Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP? Tylko dwa posty były napisane w innym wątku. Natomiast we wspomnianym wątku, dziś (do godziny 17:20) napisano ponad trzy strony postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno do kosza poszło 8 stron z wątku Nowośi CP - zapowiedzi o TEST H.
E tam :D To jeszcze nic :lol: Prawie rok temu do Kosza poszedł wątek zawierający prawie 100 stron postów. W ostatniej chwili Admin uratował ten topic przed degradacją i temat aktualnie znajduje się w dziale Archiwum. Wątek, który na pewno sporo przeszedł na co wskazuje nazwa tematu, która była zmieniana kilka razy :lol::lol2::arrow:viewtopic.php?f=48&t=54&start=0 W tym roku pewnie będzie podobnie, CP na pewno czymś nas zaskoczy (niekoniecznie pozytywnie) :lol2:
Z jakiego kraju jest kanał SAT 7?
Ten arabski kanał religijny adresowany głównie do mieszkańców Bliskiego Wschodu ma swoją siedzibę na wyspie Cypr. Podobnie jak pozostałe "siódemki" (Sat7 Pars, Sat7 Kids).
Natomiast we wspomnianym wątku, dziś (do godziny 17:20) napisano ponad trzy strony postów.
Brawo :brawo: jazda zacznie się w ostatnich dniach przed Sylwestrem, aż strach będzie tam zaglądać, ja już sznur szykuje na ten okres :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 stron... szczena.gif

Sat 7 wyląduje więc koło ERT, Extra i Parlimentu na mojej liście. Tworzona od kilku dni po ułożeniu 300 kanałów nadaje się do... kosza. Ten niesamowity Echostar... Ciekawe czym mnie znów zaskoczy? Ostatnio pod moją nieobecność zawiesił się, ktoś go niewłaściwie "potraktował" i wsiąkła lista... Cyfrowy Polsat

Dobra, starczy o dekoderach, to w końcu Hyde Park :D

 

Jaki jest najlepszy sposób na dziewczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV cały dzień głośno o globalnym ociepleniu, emisji gazów cieplarnianych a tutaj kilka linków przeczących tym teoriom :D

Klik

Klik

Klik

W TV oczywiście takie teorie traktuje się jak z Nie do wiary :D Tylko dlaczego mamy wierzyć naukowcom którzy dostają pieniądze, i to pewnie duże pieniądze, za to że udowadniają że emisja CO2 wpływa na efekt cieplarniany oraz że ten efekt jest szkodliwy. Trudno żeby ktoś kto ma stała posadę przy badaniach nagle wydał opinię że bez obaw można emitować CO2 i badania można zakończyć, a on zasili grono bezrobotnych. A jaki biznes rozwinie się na handlu limitami?

Do mnie przemawia przykład Grenlandii, teraz cała skuta lodem.

To, co obecnie obserwujemy, to zdaniem prof. Jaworowskiego,„współczesna epoka ciepła”. Poprzednia, równie gorąca, miała miejsce około roku 1000. Było wówczas tak ciepło, że na Grenlandii uprawiano pszenicę. Około 1400 roku przyszła „mała epoka lodowa”, która trwała do połowy XIX wieku. Jej apogeum przypada na około 1760 rok, kiedy zimą zamarzały największe europejskie rzeki, na przykład Tamiza.

I inny cytat z innego miejsca

A potem wszystko się odmieniło. Jeszcze w 1460 roku cały Bałtyk znajdował się pod lodem i aż do końca marca przejść można było suchą stopą na jego drugi brzeg. Ale był to ostatni tak mroźny rok. Tamiza przestała zamarzać nawet wcześniej – po raz ostatni w 1434 roku. Potem przyszło ocieplenie, a z nim rozkwit Renesansu. Trwało to niemal równo 100 lat, potem mrozy wróciły na kolejnych 250 lat. W roku 1546 południowy Bałtyk zamarzł ponownie. W roku 1540 pod lodem znalazła się Tamiza. Tym razem uderzenie mrozów było może jeszcze silniejsze. W Alpach lodowce górskie zaczęły schodzić daleko w dół. W Szwecji w niektórych latach uprawy w ogóle przestały dawać plony; szczególnie pamiętne są lata 1596–1603, 1649–1652, 1675–1677 i 1695–1697.

 

Emisja CO2 do atmosfery i efekt cieplarniany

EMISJA (mld ton węgla rocznie)

Naturalna:

oceany - 106

lądy i wulkany - 69

 

Ludzki:

przemysł i rolnictwo - 7,6

samochody - 0,57

oddychanie ludzi - 0,65

 

EFEKT CIEPLARNIANY (%)

H2O - ~98

CO2 naturalny + ludzki + inne gazy - 2

CO2 ludzki - 0,25

Ciekawe co na te rewelacje Donald Tusk. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, starczy o dekoderach, to w końcu Hyde Park :D

 

Jaki jest najlepszy sposób na dziewczynę?

 

To mi przypomina dowcip o informatykach, co to siedzą i gadają o sprzęcie, aż jeden z nich rzuca propozycję aby pogadać o d*pach...

- yyyy....

- eeee....

- hmmm....

- o! Moja karta graficzna jest do d*py!

 

U nas można podstawić konwertery, przełączniki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...