Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na dzisiaj dzisiaj...

26 tematów w dziale CP :lol2: Odjąć te o dekoderach, które mnie nie interesują to niecałe 20 będzie 8) Dział CP to już najbardziej olewałem i dlatego się tam tyle nazbierało. HP, N, C+, Sport to tam czasem dziabnąłem jeszcze :P Chociaż też malutko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się pośmiać i rozbawić szczerze?

Wejdź w ten link na dole posta.

Zobacz, co tam w trawie piszczy

A rozbawisz dziś swój umysł ścisły.

Chcesz mieć NEO w domu swym?

Zobacz co tam pisze rym.

Ja mam Netię, więc mi rybka

Teraz nie mam w domu grzybka.

Z TP'esy już zrezygnowałem

Bo za drogo u nich miałem.

Zmień na Netię, szczerze radzę

Bo to widać po radarze,

Jaką prędkość ja osiągam

Bez limitu wszystko ściągam.

Więcej rymować już nie będę

Bo bez tego się obędę.

Z rana na Was tutaj czekam

I oczkami do Was błyskam.

Żegnać z Wami jest się ciężko

Ale czas już taki nadszedł

Że do łóżka pora wskoczyć

Telewizję włączyć, rym zakończyć.

Dobrej nocy życzę Wam

A sam już tylko we śnie czuwam.

 

http://forum.neostrada.info/viewtopic.p ... 29#p138929

 

PS. Nie ocenicie tego jakoś, bo na co dzień się tym nie zajmuję, więc dobrych rymów nie ułożę.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kącik poezji... :lol:

Na Wykopie to znalazłeś,

Ja znalazłem również to.

Niezłe rzeczy wypisują,

Aż brzuch boli ho ho ho.

Może u nas na SatKurier,

Może u nas taki rym?

Byłoby ciekawiej - serio

I nie byłby w postach dym.

Dobrej nocy Państwu życzę

Nara i dobranoc

Bo to forum i też serwis

bardzo dużą na mnie ma moc.

Za dni parę, za dni kilka,

parę nowych stacji

dziecięcy, newsowy

będzie moc atrakcji.

Wtedy będzie co oglądać,

zasnąć też niełatwo.

Ale dziś nie ma nic

Więc płyniemy tratwo.

Trzeba iść już do łóżeczka.

Szkoda, że singlowo.

Żegnam ciuuule i przyjemnie,

Trzymcie się Wy cukierkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy Wam także serwis YouTube chodzi jakby chciał, a nie mógł? U mnie dwa teledyski ściągają się w najlepszym momencie z prędkością ~ 60 KB/s, co jest przegięciem, bo prędkość mam ponad dwa razy większą :/ co z tym się dzieje? dlaczego tak jest? co oni narobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś z Was już nowej wersji GG? Tzn. czy posiada na kompie, bo wiem, że nie można się połączyć z serwerem, bo to wyłączyli chwilowo, dzisiaj ma zostać włączona ta funkcja... Jak dla mnie dziwny wygląd, może da się zmienić, ale co chwile pokazuje mi się komunikat o braku połączenia z serwerem, który mnie wku... bardzo denerwuje i przez to nie można normalnie jeszcze pracować na tym nowym "sprzęciuchu".

 

PS. Menu Konfiguracja jakoś mało rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow:http://legalne.info/soft/349/Gadu-Gadu tam jest link.

 

Niestety nadal nie można się połączyć z serwerem :( jakieś dziwne to GG, szczególnie menu i wszelkiego typu konfiguracja. dlaczego? Dlatego, że nie ma możliwości zmiany hasła czy ustalenia hasła dostępu do danego profilu na GG. Jakieś zacofane to...

 

Nie polecam jak na razie, trzeba czekać jeszcze. Tylko pytanie ile czekać? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś łatwy w obsłudze program graficzny, dzięki któremu można dodawać "znak wodny" do zdjęć? Przydałby mi się, ale do niczego innego ma nie służyć, tylko do tego, więc nie musi być to kolos Dobrze byłoby, gdyby dało się dodawać za jednym razem ten znak do wszystkich fot. Jeśli to co napisałem w ostatnim zdaniu nie będzie możliwe do spełnienia to trudno, ale ważne, aby dało się dodać taki znak w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto posiada na swoim komputerze oprogramowanie Office 2007? Mam jeden plik zapisany w dokumencie "Word" i potrzeba mi go zapisać do przynajmniej Office 2003. Proszę o zgłoszenie się do mnie na PW z podaniem swojego adresu e-mail.

 

Po pozytywnym załatwieniu mojego problemu wyślę forumową pocztą e-kwiaty, a niniejszy post wyląduje w cyberprzestrzeni kosmicznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, problem jest tego typu, że nie posiadam konta na Gmail, ale założę tam jeszcze dzisiaj i zobaczę funkcje i możliwości jakie da mi strona Gmail-a. Głównie mi chodzi tylko o to, że posiadam dokument zapisany w Office 2007 i trzeba go jedynie zapisać do starszej wersji. Takie możliwości daje Gmail?

 

Edycja: Sprawa przekonwertowania dokumentu Word-a do starszej wersji programu jest już nieaktualna. Dziękuję dla @Tomo21. ;) Hmmm, post pierwszy miał wylecieć w kosmos, a więc teraz będzie musiał pozostać. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem w jakim dziale i temacie to napisać... Więc pomyślałem, że Hyde Park będzie najodpowiedniejszym tematem.. Otóź mam pytanie.. xD Czy podoba Wam się piosenka Islandii, która na Konkursie Eurowizji w tym roku w Serbii walczyłą o zwycięstwo...?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=zctR24IC5KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Normalnie szok przeżyłem przed chwilą :)

a) pierwszy raz odkąd pamiętam kosz jest pusty! Brawo koledzy (i koleżanki) :brawo:

B) pierwszy raz odkąd pamiętam jestem o 19:59 sam na forum z użytkowników zarejestrowanych (oprócz botów) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...