Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra terazja w zupełnie innej sprawie. Patrzę na te komentarze do artykułu: https://satkurier.pl/?n_platforma/&k ... 8734&str=0

i widzę, że się rozmnożyłem internetowo. Internetowym nick-o-żercom mówię nie! Znajdźcie sobie inne pseudo, równie bezsensowne jako moje :D

Nawet tam nie zdążyłem sam nic skomentować :cry::lol:

Może MrOrbita coś poradzi. Zanim jego zaczną małpować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal - nie mam możliwości rozpoznania, czy jesteś prawdziwym arsenalem, czy też nie. Oczywiście małpowanie mnie nie przejdzie, bo jak zobaczę siebie, to zapewne będę pamiętał, czy pisałem, czy nie i najwyżej nie zatwierdzę :P Docelowo komentarze będą bardziej powiązane z forum, ale to dalsza przyszłość...

 

Ogólnie możemy się umówić tak, że jeśli coś zakomentujesz, to dajesz znać na PW, ja zatwierdzam i wtedy będzie pewność, że jesteś prawdziwym arsenalem ;) Trochę na okrętkę, ale to rozwiązanie tymczasowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo korzystasz z mojego ulubionego sony vegasa :)

 

zna ktos z was miejsce gdzie mozna hostowac pliki video w jakosci hd?

 

na codzien korzystam z youtube (pl.youtube.com/poznanskirapcom) marna jakosc), stage6 (http://poznanskirap.com/player/paluch.html, jakosc niezla, mozna nawet dac hd, ale szukam czegos lepszego tj. zebym mogl za hostowac do streamu w formacie H.264 w kontencie np mov. Macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz filmik,wciskasz wyswietl,wciskasz wiecej,wciskasz poziomo,wciskasz wiecej,wciskasz Video dj,odtwarza filmik,wciskasz zapisz plik i powinno zapisac w innym polozeniu na ekranie...

 

Biorę wyświetl ,klikam więcej ,wciskam pozioma ,wciskam wiecej i... nie ma Video DJ wtedy.Do wyboru mam tylko Wyslij i Usun.

 

@mateo.poznan ten sony vegas jest programem płatnym czy darmowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam juz tylko K550i.W nim tak jest,a z tego co pamietam w k750i tez byl Video dj,wiec powinno byc tak samo.Ale ok, sprawdze i wieczorem napisze czy sie da i ewentualnie jak...

No i mam zla wiadomosc,bo jednak sie nie da tego brocic i zapisac.TZN obrocic sie da,ale tylko do obejrzenia,bez mozliwosci zapisu.Nawet wchodzac najpierw do Video DJ tez nic to nie daje...Jednak sa wieksze roznice pomiedzy tymi dwoma modelami niz sie sam spodziewalem.Zapewne jest jakis program w necie,ktorym da sie to obrocic na kompie,ja jednak nie znam,bo nie uzywam tych bajerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie orientujecie się, czy tymi specjalnymi nasączonymi szmatkami co się wyciera ekrany LCD można również czyścić powierzchnię płyty CD, oczywiście stronę, którą czyta laser?? Bo mam problem, ponieważ płytę z grą gdy zarzucam do napędu nie chce mi uruchomić autorun na żadnym komputerze, a co ciekawe, na laptopie - tak. Proszę o odpowiedź, pozdrowienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter, sęk w tym, że we właściwościach napędu wszystko jest ok, wszystko jest włączone, po prostu jak wkładam płytę i oczekuję na włączenie się autorun to wyskakuje error - błąd i jakaś informacja po angielsku, że autoodtwarzanie nie może wystartować... Dziwna sprawa bo na dwóch kompach nie działa i error wyskakuje a na laptopie wszystko ok. Tak dla wiadomości, na komputerach mam Windows XP a na laptopie Vista. Ale wątpię aby była to wina windowsa i było to zależne od niego, bo wszystko było ok a nagle by na dwóch kompach przestało działać?? Wszystko było ok, działał autorun aż do wczoraj południa. A więc trudno ocenić czego to wina, niby windowsa nie, a płyty niby również nie, bo na laptopie śmiga.. :lol::wink::evil::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie nagrywarki lepiej odczytują płyty. Mam NEC-a (podobno to urok wszystkich NEC-ów :D ) i skubaniec nie czyta nagranych przez siebie DVD-R i innych porysowanych. Nagrywa pięknie ale z czytaniem już gorzej. Na szczęście mam napęd DVD Toshiba, dosyć stary ale czyta wszystko.

 

Czy te płyty można w ogóle odczytać czy nie działa tylko autorun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...