Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to sobie dziś Die Welt pojechało...

 

Mnie to nie obraża choć jestem katolikiem to Polacy są przewrażliwieni i każdy dowcip na temat Polski czy też naszych "świętości" traktują jak wypowiedzenie wojny.Gdyby tacy byli np.Brytyjczycy to twórcy Monty Pythona czy tez Małej Brytani już dawno siedzieli by w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że może to i nie smaczne, ale 100% legalne. a my polacy mamy teraz hopla na punkcie JPII (kupowanie filmów-wkładek z gazet, prenumerowanie albumów, itp, itd - przy czym nadal wierzymy tylko w ankiecie i w rozmowie, a de facto caly ten kosciól nas [beep]oli) wiec wara od naszego Papieza bo pozabijamy.... Jestesmy tylko małymi Polaczkami, a od jak pamieta historia, zawsze nam sie wydawalo za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest zbyt zaawansowana i precyzyjna elektronika jak dla mnie i nie wiem co jest grane. Kompletnie się na tym nie znam.

Lampa błyskowa w moim samsungu nie daje pełnego błysku i przez to w warunkach domowych przy słabym świetle zdjęcia wychodzą ciemniejsze.

Co jest grane? Zna sie ktos na tym ?

mam Samsung Digimax 370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale nie jest to sprzęt z górnej półki, pomijając być może nie właściwe ustawienia manualne w tym aparacie która mogą mieć miejsce, to czułość tego aparatu nie jest zbyt wysoka, i nie ma możliwości ręcznego ustawienia jej wartości, co blokuje Ci możliwość wykonania zdjęcia w zadowalającym Ciebie oświetleniu. Pokombinuj z trybami lampy błyskowej, zrób zdjęcia w domu jednego obiektu w różnych trybach lampy błyskowej i porównaj uzyskane efekty, może uzyskasz lepsze efekty oświetlenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
LoweWorld new frequency on E.Bird 1 @ 28.5° East

źródło: http://www.flysat.com/

LoveWorld? A może LoweWorld? :lol:

Oczywiście chodzi o angielski kanał religijny :wink:

Widocznie Panom z serwisu Flysat pomyliły się literki :wink:

 

 

Uff jak gorąco, idę po jakiś napój energetyzujący :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...