Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przez wiaterek straciłem antenke:( satelitarną:( własnie kupiłem nową bo stara po lataniu z 9 pietra niewygląda najepiej:)szczescie ze nie walła na parking w zadno auto :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh własnie zamocowalem nowa antenke 80cm:) noo i sygnał lepszy niz na 60:) ustawienie zajeło na oko 5 minut :D miodzio a z latającego taleza to została kupa pogietej blachy mozna powiedziec ze złamane na pół :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze nie byłem świadkiem latającego talerza. W bloku stojącym na przeciwko mojego na IV pietrze jest zaczepiona dość duża i ciężka satelita (średnica czaszy - 1,5 m). Wisi już chyba ze 15 lat. I tak właśnie czekam i czekam i nie mogę się doczekać gdy ten wiaterek zdmuchnie tą satelitę :(

Mam nadzieję że kiedyś się doczekam :wink:

Z latającego talerza można wiele wycisnąć. Sam chętnie coś bym z niego zrobił.

Można np. jeść zupę z takiego talerza. :lol: Taki dobry kawał że nie mogłem się powstrzymać :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie zostawić was samych to sie dobrze bawią:P hehehe poszedłem po rozum do łaba i no własnie zawisła antenka druga:) hehe byle sie administracja nie dowiedziała:D wisza dwie, jedna na astre/hot birda druga na amosa mam jeszcze jeden zez tylko nie wiem czy zakładać;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYhh, kaspeed to Ty też mieszkasz w bloku? I masz dwie anteny sat na balkonie? Duże mają średnice Twoje czasze? Oczywiście nic mi nie chodzi po głowie ile litrów zupy wejdzie w taki talerz :lol:

U mnie mógłby być problem z zainstalowaniem drugiej anteny, no może zależy jeszcze jakich średnic ale na "sześćdziesiątkach" to bym mocno nie zaszalał jak to się mówi. Zbyt wybredny jestem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym sąsiedztwie masz Intelsata 1.0West i właściwie tylko tego satelitę. Można ustawić sobie zeza na Siriusa ale obecnie ten satelita robi się coraz mniej ciekawszy (kodowanie kanałów ukraińskich). Choć i tak zawsze klika kanałów więcej, tym bardziej że wszystkie potrzebne elementy do tego zeza pewnie posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalaem sposba:D kompa wziołem na drugi koniec pokoju:D zdala od nieszczelnego okna:D ehh nuda w tv nic ciekawego niema no i jak sie tu niedziwić ze polsat za free był:D ukazali nedzną oferte:) i jakość vhs:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...