Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak Hyde Park to Hyde Park

Panowie, Orbita gdzieś wyjechał?

nie napisał nic na forum od 3 dni :lol:

Chciałem odpisać wczoraj ale jakoś mi umknęło :roll: A co chciałem napisać? A to, że nowy satelita - Astra1L wtrafił na pozycję 19.2E i zaczął swoją pracę - przełączono trzy transpondery (później jeszcze czwarty) i @Mr. Orbita musiał wyjechać (a właściwie wylecieć na orbitę) i sprawdzić czy wszystko jest w porządku i czy satelita dobrze jest umocowny aby nie spadł nam na głowę :lol:

 

A tak na poważnie. Odpowiedź później padła tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=554&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co takie forum daje? Rangę? Zgadzam się :wink: A daje coś jeszcze niż tylko rangę?

Dla mnie chodzi tylko i wyłącznie o dyskusję i co za tym idzie - rozrywkę. Co to jest za forum gdzie się ma jakąś wysoką rangę, gdzie w ciągu doby pojawi się tylko kilka nowych postów. A wśród zalogowanych użytkowników jest tylko administracja wraz z moderatorami (z reguły: zarejestruj się i dam ci Moda) + użytkownicy VIP. Moim zdaniem to jest żadna rozrywka, takie forum bawi tylko wtedy gdy można podzielić się własnym zdaniem z innymi - z szeroką grupą userów.

Ważne jest to, że to co napiszemy, to żeby ktoś się tym zainteresował i przeczytał, również podzielił sie własnym zdaniem. I nic więcej - i to jest szczeście być na takim forum gdzie można liczyć na to, że wiele osób zainteresujemy swoją wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafiX ma racje. Jakiś czas temu po rozłamie na forum MediaLink, zarejestrowałem się również na nowo powstałym forum SSS. Niby wszystko się ładnie zapowiadało, ale niejednokrotnie w tematach, które mnie interesowały niepojawiał się żaden post przez 2-3 tygodnie. Troche lepiej to wygląda z M2, ale i tak pozostawia sporo do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze w jakich autobusach. Ostatnio białostocka komunikacja wzbogaciła się o ponad 40 autobusów gdzie ni jak okno otworzyć :? Już wolę te stare przegubowce "Ikarusy", w nich to wiaterek fajnie powiewa.

 

Pierwszy dzień w pracy i upały sie zaczęły, a niech to :( Jak to się mówi? Garbate szczęście? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...