Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Patrząc na zachwyty nad jakością ligi angielskiej, to jednak nie bzdury. Jak otworzysz plik 240p z bitrate 40 Mbps, to nie zobaczysz jakości 4K, mimo że bitrate na to wskazuje. Mam nadzieję, że zrozumiałeś analogię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi tylko o bitrate, ale też o sam dosył.

Temat słabej jakości dotyczy części spotkań ligi angielskiej w C+, ale też siatkówki czy pierwszej ligi piłki w Polsacie, gdzie obraz wygląda jak 720p dosyłane jakimś fikuśnym kodekiem po Internecie. Wstawiałem screeny wielokrotnie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmntTy wiesz o tym ja też taki szuwarek klepie bzdury gdzie wyczyta albo usłyszy. Mam C+ widzę podobnie jak PB+.Co do angielskiej to bywało wiele gorzej niż obecnie. Były takie przekazy że murawa pływała i była pikseloza ale to już dość dawno temu. Obecnie spotkania przeplatają się są bardzo dobre jak i dość słabe jak na C+ ale nie sa takiej jakości jak kiedyś bywały i nie mają bitrate mniejszego od 5 mega😂I nie są to przekazy typu wspomnianej siatkówki np z Włoch gdzie jakość nie jest zła a koszmarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość transmisji z ligi angielskiej w Canal+ jest w b. dobrej jakości z małymi wyjątkami (jeden mecz w kolejce słabej jakości),

Najlepsza jest z sat i kablówki, chociaz strim Canal+ też jest ok. ale to nie to co z satelity czy kabla. Mam dostęp do wszystkich

rodzajów transmisji i porównywania w tym samym czasie.

W Viaplay można jak narazie tylko o takiej jakości pomarzyć.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te screeny mają być jakimś wyznacznikiem to niech będą w pełnej rozdzielczości. Bo co komu po 10 Mbps jak w tle mydełko FA.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bgmnt napisał:

@czerstwy No to skoro nie masz to wstawiaj screeny w 1920x1080 a nie 669x372  to każdy samodzielnie oceni :).

 

Chłopie ja pisałem o co mi chodzi w tych screenach. Masz problemy z czytaniem ze zrozumiemiem? A jakość każdy sobie sam ocneni w twoim przypadku to wiem doskonale że dla ciebie to i 20 mega będzie mało jeśli chodzi o te konkretne kanały😂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydło to wiadomo gdzie jest. Kłamie się że pokazuja ligę angielska poniżej 5 mega screeny pokazują co innego.Ja mydła nie mam na ekranie jak ty masz to zmień tv albo zgłoś się do okulisty.
Daj lepszy screen. Jakość będzie widać. Moim zdaniem jest ona bardzo w porządku.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem nie tylko ja, ale i kilka innych osób nie liczy się tylko bitrate a to co widać na ekranie.

Na digitalbitrate masz kilkadziesiąt "próbek" z datą i godziną, więc jak bardzo Ci się nudzi to zawsze możesz posprawdzać co w danym momencie leciało.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...