Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Logo wygląda dokładnie tak: CANALPLUS-SPORT_HD.gif.

 

Natomiast w telewizji nie widać napisu Canal+, jest tylko +sport i dodatkowo czerwone tło z białym napisem HD.

 

EDIT:

Znalazłem jakieś stare zdjęcia z C+SportHD, więc możesz zerknąć jak wyglądać powinno to logo :wink: (Jakość może nie najlepsza, bo robione na szybko).

 

cshd2ry1.jpgcshdze0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boss509, jakość musi być przynajmniej w jakieś częsci lepsza, chyba, że dosył beznadziejny, tu jest zastosowana lepsza kompresja i więcej można zmieścić i jakość powinna być lepsza. A na jakim TV oglądasz :?: Z osługą przynajmniej HD Ready czy normalny TV :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to mój kumpel-bajkopisarz ma jakiegoś LG 36 cali i mówił że ma te opcje HD, ale [beep]o ma bo logo miał bez czerwonego znaczka, ja na razie mam zwykłego Philipsa 100Hz, ale znalazłem niezłego chyba nawet Philipsa 47 cali z Full HD za 8 tyś. i chyba się skuszę, a wtedy se wezmę ten nowy dekoder Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że C+Sport2 mógłby się stać całotygodniowym kanałem. Możnaby na nim pokazywać powtórki meczów i innych wydarzeń sportowych. Zamiast zapychać ramówkę C+Sport powtórkami, a w tym czasie na C+Sport nadawać nowe, premierowe programy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co ciekawego może pokazać C+Sport np. we wtorek ?

A ja myślę że ilość tylko jakość ...

Ja wolę mniej sportu na żywo, ale sportu ciekawszego.

 

Gdyby C+ SPort podtrzymywał swą bogatą w weekendy ofertę również w tygodniu - to mielibyśmy do czynienia z fenomenem na skalę światową.

Bez przesady, nie oczekujmy takich cudów.

 

Ja np, -sobie to podzieliłem. W weekendy oglądam sport, a w tygodniu staram się oglądać jakieś filmy, szkło kontaktowe, dvd / divix .Ca jakiś okres gdy jest liga mistrzów - udaje się do znajomych lub do pubu na " n " . Nigdy nie nudzi mi się pod tym względem " w tygodniu "

Na telewizji cyfrowej świat się nie kończy .. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi ,bo C+Sport to jest kanał sportowy ,a nie filmowy od tego jest C+ i C+Film.Piszę jeszcze raz ,że wolałbym na kanale sportowym ogladac powtorki meczow z weekendu niz jakis film ,ktory rowniez jest na pozostalych kanałach C+.Oferta piłkarska jest dobra ,więc czemu nie powtarzac spotkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piekna byla transmisja live z meczu Real-Santander...Nie wiem jak od poczatku,ale cala druga polowa leciala z poltora minutowym poslizgiem.Nawet nie chodzi o to,tylko dlaczego byl napis "na zywo"?Kolejny raz robia sobie jaja,a i sama jakosc transmisji byla jakby nagrana w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal to sprawdz swoj tunerek bo u mnie na pionku wszystko bylo oki- akurat w tym sezonie liga hiszpanska jest calkiem dobrze nadawana-tak samo wloska- bo w tamtym roku wloska to bylo mega dno.pozdro

ps: jak z telefonu to wygladaja transmisje ligi francuskiej i tu bym sie z toba zgodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby Barcelony byly juz w normalnej/przyzwoitej jakosci,ale mecz Realu byl jakby z komorki.Poslizg tego meczu wynosil 1,5 minuty z zegarkiem w reku.Na Taquilach byl na zywo,a na C+ sport z poslizgiem.Derby Barcelony faktycznie byly na zywo.Jak pisalem mi nie chodzilo o sama jakosc,ale o te opoznienie i pisanie,ze mecz jest na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...