Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nic nie rozumiem - mam pakiet Canal+ Kompakt HD, czy po 30 kwietnia dalej bede miec odbior do paczki Canal+ (teraz niby ta promocja jest tylko do konca kwietnia), bo w umowie mam te kanaly zapewnione.

 

Czy moge liczyc, ze ktos z nC+ sie do mnie odezwie przed koncem czerwca w sprawie przedluzenia umowy?? O list nie pytam, bo moze dojsc, ale nie musi ...

Wersje HD i SD beda, bo rebranding tych kanalow dotyczy zarowno tych HD jak i SD - kanaly SD zostana jeszcze na dluugo (tp. 10892 MHz), bo stosunkowo malo osob ma TV nowej generacji, poza tym do nagrywania z kanalow HD potrzeba solidnych dyskow na USB z duza predkoscia zapisu (pendrive odpada), czasami do dekoderow dysk na USB potrzebuje dodatkowego zasilania, jesli mowimy o tunerach uniwersalnych lub baardzo pojemny dysk (min 1 TB), jesli mowimy o uzytkowaniu tunerow dedykowanych (przy mniejszych dyskach, "dzieki" nagraniom wylacznie w HD, bedziemy musieli co chwile cos usuwac).

Sygnal HD zajmuje (jesli chodzi o Polskie kanaly) prawie 2x wiecej przestrzeni dyskowej (np. C+ Sport SD bitrate - ok 6 Mb/s, C+ Sport HD - do 10.8 Mb/s).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najmniej ekspertów nki, no chyba, że ktoś ich okiełzna. Od niedawna jak pewnie już większość (o ile nie wszyscy) abonentów Cyfry mam dostęp do nSportu i ten cały Poniedziałkowy Program Piłkarski jest po prostu słaby, przekrzykują się tam jak na jakimś jarmarku, spory nieład panuje w tym wszystkim, czasem chyba celowo, tylko po to, żeby było nieco kontrowersyjnie. Oby nowe programy Canal+ nie były prowadzone w takiej konwencji. Mam jednak spore obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem oni sie nie dogadali?

Zamiast nSport mogli zrobić C+Sport 2 i finito.

nPremium padło, a ta klika z nSport zostaje nie wiadomo po co.

I Sport+ zapowiada mecze na nast. tydzień i podają mecze niektóre na nSport.

Komedia. Jagoda popisuje się teraz na antenie nSport. Tego bełkotu nie da się słuchać.

Najgorsze jest to, że on myśli, że jest ważny i że każdy chce go słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

a ja się w ogóle nie zdziwię jeśli obie redakcje sportowe (C+Sport i nsport) będą konkurować ze sobą i wyrywać sobie prawa sportowe.. coś czuję, że obydwie ekipy się nie trawią nawzajem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze sie nie lubią, ale te podziały kanałów i praw to komedia. Liga Polska w nSport. Śmiesznie.

Mogli zrobić C+Sport2 i dać go pod opiekę ludziom z n.

Przynajmniej by się to jakoś nazywało i byłby porządek.

To że Smokowski i reszta śmieją się z W.Jagody i jego ekipy to oczywista oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...