Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro będą mieć 2 dodatkowe kanał, nie ma problemu NFL w niedzielę mają mecze o 19:00 i 21:00 czasu polskiego, więc jaki w tym problem? Owszem, potem są w nocy i w poniedziałki, czy czwartki.

Ale zawsze w niedzielę można dać mecz o 19:00, czy 21:00, promować go i zobaczyć jak oglądalność, na pewno trochę osób nawet z ciekawości by obejrzało to po 1:00 w nocy.

Po 2, są też mecze np. w Święto Dziękczynienia, grane już chyba nawet od 17:00 czasu polskiego.

Nie no ja się generalnie zgadzam z tobą, tylko patrzę na to trochę z punktu widzenia osób zarządzającym C+. Oglądalność raczej znikoma a prawa kosztują. Trochę ryzyko patrząc na to, że konkurencja nie śpi. Jeśli już mają robić ramówkę bardziej zróżnicowaną to lepiej jak poszukają w polskim sporcie niż branie tak egzotycznych jak dla przeciętnego polskiego widza praw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie tę portugalską wsadźcie wiadomo gdzie. To jest liga odpowiednia dla sportklubu, a nie canal+. To żadne uzupełnienie ramówki czy jej urozmaicenie, typowa zapchajdziura co ma w Polsce kliku fanów. Za canal+ się płaci bo się chcę oglądać sport na najwyższym poziomie, a nie byle co. Jako abonament NC+ mówię stanowcze nie.  -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Za canal+ się płaci bo się chcę oglądać sport na najwyższym poziomie, a nie byle co. Jako abonament NC+ mówię stanowcze nie.  -_-

Co oczekujesz? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przede wszystkim utrzymania praw do ....ekstraklasy,

Wiesz tutaj można mieć jedno ale.... nie za niebotyczne pieniądze.

Wystarczy zobaczyć na grę Lecha co wyrabia....

To jest jakaś padaka poziom gry. Ile musi być pieniędzy w naszej lidze pompowanych byśmy nie byli "pośmiewiskiem" w Europie?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że abonenci właśnie mają C+ przede wszystkim dla Ekstraklasy. Czy to nam się podoba czy nie. Wystarczy spojrzeć co się najchętniej ogląda w ich kanałach sportowych i jest to Ekstraklasa, polski żużel i Liga Mistrzów (której już nie ma). Reszta to dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tutaj można mieć jedno ale.... nie za niebotyczne pieniądze.

Wystarczy zobaczyć na grę Lecha co wyrabia....

To jest jakaś padaka poziom gry. Ile musi być pieniędzy w naszej lidze pompowanych byśmy nie byli "pośmiewiskiem" w Europie?

 

Zgadzam się, ale wiesz ekstraklasa jest nasza i dlatego kibiców ona wciąż interesuje najbardziej. Każdy na nią biadoli, ale wielu i tak ogląda i chcę za nią płacić. Portugalska może być tania, ale to jedyny argument by ją kupić, poziom przeciętny,zainteresuje tylko garstkę widzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się . Poziom naszej ligi jest bardzo słaby ale PR jak w każdym kraju liga krajowa to strzał w 10. Myśle ze jeśli stracili LM i LE to Ekstaklase i Premier League powinni przedłużyć ( mam nadzieje ze na wyłączność ).

Co do lig NFL i czy Ligue 1 i Ligi Portugalskiej to każdy ma inne gusta , prawo wypowiedzi i nie powinnismy dyskutować.Koncząc uważam ze te ligi były by bardzo fajnym uzupełniem oferty NC+.Wszystko jest możliwe :)

Edytowane przez GoodMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zgadzam się, ale wiesz ekstraklasa jest nasza i dlatego kibiców ona wciąż interesuje najbardziej.

Masz rację , nie jestem przeciw nawet chodzę na mecze Śląska. :D

Tylko, im droższe prawa za Ekstraklasę tym gorzej nasze kluby w Europie wyglądają. 

To jakaś paranoja. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalska to co najwyżej w jakimś pakiecie meczów do wyboru, bo tam mało pojedynków, które mogłyby przyciągnąć widza.

Co jak co - jeden mecz na kolejkę, a już można byłoby poszczycić się kolejną europejską ligą. Ale wątpię, że to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przecieram oczy ze zdumienia jak czytam niektóre wpisy. Sam jakiś czas temu zrezygnowałem z nc+ z CANAL+ (a byłem od czasu przed fuzjami), bo wg mnie mocno spadała zawartość programowa przy nadal rosnących cenach. Teraz mam Polsat i tu też nędza, ale dwukrotnie taniej. Niektórzy faktycznie idą tu na ilość. Pamiętajcie, że CANAL+ to kanały premium, nie Polsaty Sport. Nadawanie tu niszowych i tanich praw sportowych to rozbójnictwo. A nSport+ wciąż świeci pustkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

PL, NBA i Ekstraklasa, to na dzień dzisiejszy priorytety. Jednak coś musieli jeszcze dobrać,że powstają te dwa nowe Canal+. To chyba logiczne? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Języków się trzeba uczyć. Takie jest moje zdanie. :D

Jeśli miało by być NFL ja tam nie mam nic przeciwko. Co wam to przeszkadza? Ile wam jeszcze lig "kopaniny" potrzeba?

Mało wam Neymarów, Ronaldo itd? ;)

Telewizję mało obchodzi że Twoi znajomi oglądają, liczą się ci co mają telemetry, a tam wskaźniki są jakie są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Telewizję mało obchodzi że Twoi znajomi oglądają, liczą się ci co mają telemetry, a tam wskaźniki są jakie są :P

Ja wolę oglądać NFL , niż grę Lecha.  I znajdzie się tutaj więcej takich osób. :P Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/172037/plan-transmisji-1-kolejki-sezonu-201819-lotto-ekstraklasy.html rozpiska 

20 lipca (piątek)
18:00 Miedź Legnica - Pogoń Szczecin,   Eurosport 2

od 13.00 nsport+ komentuje Piotr Glamowski i Piotr Domagała

20:00 Super Piątek,   Canal+ Sport
Prowadzący: Cezary Olbrycht
Goście: Andrzej Juskowiak

20:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk,   Canal+ Sport
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

22:30 Super Piątek,   Canal+ Sport
Prowadzący: Cezary Olbrycht
Goście: Andrzej Juskowiak


21 lipca (sobota)
15:30 Śląsk Wrocław - Cracovia,    Canal+ Sport
Komentarz: Robert Skrzyński, Krzysztof Przytuła

18:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia,   Canal+ Sport
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

20:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin,   Canal+ Sport
Komentarz: Marcin Rosłoń, Maciej Murawski

22:30 Liga+,   Canal+ Sport
Prowadzący: Rafał Dębiński
Goście: Tomasz Wieszczycki


22 lipca (niedziela)
15:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce,   Canal+ Sport
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

18:00 Wisła Płock - Lech Poznań,   Canal+
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

20:00 Liga+ Extra,   Canal+
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski
Goście: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

21:30 Liga+ Extra Dogrywka,   Canal+ Sport
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski
Goście: Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Carditos 


23 lipca (poniedziałek)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice,   Eurosport 1

20:00 Ekstraklasa po godzinach,   Canal+ Sport
Prowadzący: Żelisław Żyżyński
Goście: Paulina Czarnota-Bojarska

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...