Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, u mnie na satelicie ich nie ma a pakiet wykupiłem kilkanaście godzin temu. Coś innego poza wyłączeniem dekodera i włączeniem oraz wyszukiwaniem nowych kanałów trzeba zrobić? 

 

Zadzwoń na infolinię i zgłoś problem. Może muszą jeszcze raz puścić uprawnienia. Ewentualnie najpierw spróbuj zresetować dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś nie ma tych kanałów na Orange a tak jak wielu mówiło dostęp jeżeli się zamówi do 22 ma być do 2 godzin :) I co tam, leci coś na nich wprowadzającego? Czy brak sygnału? Dostęp w sumie od 10.06 ale przy podobnych akcjach często wcześniej włączali jakieś intra czy coś.

Na satelicie póki co są FTA z plansza informacyjną

 

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicy podpowiedzieli, że na jednym z TV można by było migrować na satelitę, a w drugim np. do CP, ale to u mnie się nie opłaca. Orange 113 zł i CP 49,99 to wychodzi 163 zł. Można jakoś obniżyć abonament w trakcie trwania umowy? Mniejszy pakiet tv czy coś?

 

PS. Moi rodzice mają telefon stacjonarny, a płacą za utrzymanie łącza i tak podobno mają w umowie. Coś tu chyba jest nie halo, prawda? Pytam się Was, bo znacie się na tym bardziej ode mnie. Mam nadzieję, że mogę o to zapytać tutaj, mimo, że to forum o telewizji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś obniżyć abonament w trakcie trwania umowy? Mniejszy pakiet tv czy coś?

Można przejść na wyższe pakiety bez dodatkowych opłat i czasami, gdy w międzyczasie weszła nowa promocja, może być taniej niż obecnie.

Można też przejść na niższą ofertę, ale wtedy trzeba jednorazowo zapłacić z tytułu takiej zmiany:

Zmiana opcji usługi dostępu do Internetu na opcję o niższej szybkości transmisji - 110,90 (opłata nie jest pobierana przy jednoczesnym przedłużeniu umowy na czas określony)

 

PS. Moi rodzice mają telefon stacjonarny, a płacą za utrzymanie łącza i tak podobno mają w umowie. Coś tu chyba jest nie halo, prawda? Pytam się Was, bo znacie się na tym bardziej ode mnie. Mam nadzieję, że mogę o to zapytać tutaj, mimo, że to forum o telewizji. ;)

Jeśli telefon jest podłączony pod livebox/funbox, to jest to telefon tzw. VOIP czyli w tym wypadku opłata za utrzymanie łącza jest słuszna. Natomiast jeśli telefon jest w technologii analogowej, czyli gdy działa wtedy gdy nie ma prądu, to opłaty nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest ten numer na aneksie z umowy tylko, że z 2014 roku tylko wtedy jeszcze bez telewizji gdzie jest napisane PIN do  identyfikacji na infoliniach obsługowych?

Tylko na umowie z 2016 roku już z telewizją nie ma tego pola w umowie.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie z 2012 roku jeszcze w TP nie ma wogóle takiego czegoś, w aneksie w 2014 r już Orange jest, a w 2016 r nie ma tego, ale jest jakaś rubryka: wpisz tu wymyślony przez siebie 4 cyfrowy kod dostepu potrzebny do korzystania z usługi TV. Ja tego nie podpisywałem osobiście, więc nie wiem co  tym, tej osoby nie ma teraz więc mam watpliwosci co z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kod, który zabezpiecza całe twoje konto w Orange'u. Skoro go nie zmieniałeś, to jest taki jak na tym aneksie. Jak będziesz dzwonić to możesz od razu wklepać w telefonie ten pin, szybciej cię połączy nie będziesz musiał przechodzić tej weryfikacji czy jesteś właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...