Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Jestem w trakcie migracji z cyfry do n + - negocjuje warunki.

Mam dekoder philips pvr i drugi arive - syngał rozdzielony splitterem Pycha .

Chcę zmienić dekoder na mediaboxa. Rozumiem , że po wymianie splitter nie będzie z nim pracował i będę musiał dobrać multiroom.

Rozumiem ,że przy migracji można go dostać za 0 zł i bez aktywacji - czy brać stadard hd czy premium hd - rozumiem , że premium raczej za 0 zł nie dostanę?

Czy jest możliwa konfiguracja - główny mediabox a dodatkowy obecnie posiadana ariva 100 E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jestem w trakcie migracji z cyfry do n + - negocjuje warunki.

Mam dekoder philips pvr i drugi arive - syngał rozdzielony splitterem Pycha .

Chcę zmienić dekoder na mediaboxa. Rozumiem , że po wymianie splitter nie będzie z nim pracował i będę musiał dobrać multiroom.

Rozumiem ,że przy migracji można go dostać za 0 zł i bez aktywacji - czy brać stadard hd czy premium hd - rozumiem , że premium raczej za 0 zł nie dostanę?

Czy jest możliwa konfiguracja - główny mediabox a dodatkowy obecnie posiadana ariva 100 E ?

oczywiście dostaniesz to cos za 0zł,ale aktywacja cie nie ominie... za 0zł też nie dostaniesz MR na zasadzie n.

i jak kolega napisał wyżej zapomnij w takim przypadku o spliterku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na tej arivie jako na drugim deku pójdzie ten mr, czy muszę mieć drugi dekoder też z nki ?

Dużo zabawy widzę z tym mediaboxem :

1. trudno go dostać w promocji - a wręcz za 0 zł się raczej nie da

2. ja już go dostanę to spliter, kt. mam odpada i trzeba dobrać multiroom a to koszty ( nawet jak za 0 zł to aktywację trzeeba będzie zapłacić)

3. Jeżeli nie pójdzie na arivie jako na drugim deku to jeszcze drugi dekoder będzie potrzebny

 

Więc chyba zostanę przy obecnym philipsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas zastanawiam się , czy migracja to nie jest dobry moment żeby zawalczyć o gratisowy MR.

Gdybym zostawił deka cyfry ( philipsa pvr) i dobrał multiroom to rozumiem , że w takim przypadku na arivie 100 E jako na drugim deku to by to śmigało ?

Spliter poszedłby do szafy wtedy. Rozumiem , że wtedy poprostu dostaję drugą kartę i tyle i wkładam do arivy i po filozofii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten topic i chcialbym sprecyzować dobranie 2 karty.

 

Aktualnie jestem abonentem cyfry+ z pakietem OptimumHD do tego dekoder: Box+/HD SAGEMCOM DSI87 (S) i karta camelon, umowa kończy mi się z końcem sierpnia. NC+ męczy mnie od jakiegoś czasu telefonami o z przedłużeniem oferty, przy czym ich oferty mówiąc w skrócie są tragiczne, o opcji multiroom w pakiecie universe+ słyszeć nie chcą, mogą mi dać tylko multirooma z pakietem GOLD za 79PLN :lol2: choć jak mi przed chwilą konsultant powiedział, gdybym teraz miał multirooma to tego typu ofertę mógłby mi zaproponować. Do czego zmierzam, sporo z Was pisze tutaj by pójść do dawnego pkt cyfry i wziąć sobie drugą kartę. Czyli co idę do punktu, biorę drugą kartę za 20PLN i usluga multiroom jest włączona? Drugi dekoder dostaje z punktu czy muszę mieć swój własny? Dalej zostaje jedynie czekać na korzystniejszą ofertę z NC+ lub rozwiązać umowę z końcem sierpnia tak? domyślam się, że te 20PLN to jest opłata za miesiąc.

 

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli teraz przed migracja dobierzesz druga kartę to masz szansę na MR za 0.tak druga karta by śmigała na ferdku

 

Umowa mi się kończy 31 lipca.

mam przy migracji walczyć o mr za free,czy wcześniej iść do punktu cyfry i wziąść drugą kartę - zapłacić i już ją mając negocjować mr za free , bo nie łapie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...