Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozmowie z konsultantem doszliśmy do wniosku że ruter biały 1 mam status 5 FF (MR Premium) a drugi biały ma niepamietam oznaczenia status TNK, w ciagu 24h maja się pojawić aktualizacje i same zainstalować, po czym dopiero będe mógł zrobić konfiguracje wszystkich razem.

Wtedy też zostana nadane grupy 102 bo teraz mi pisze że są 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przeszedłem do NC+ z multiroom standard. Dekoder głowny mediabox + i dodatkowy biały po n. Dekodery mam podłączone do routera kablami enthernet. Głowny śmiga rewelacyjnie natomiast dodatkowy albo się zawiesi ( muszę wyciągnać kabel z zasilania ) albo zniknie dzwięk ( też potrzeba jest wyłożyć kabel bo samo włączenie nic nie daje )

Co to może być ? uszkodzony dekoder dodatkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działają mi Canal + na multiroomie... dziwne. a na Canal + i Canal + Sport tak jakbym w ogole nie miał uprawnień, z kolei na 4 pozostałych jakby jakis bląd połaczenia, z kolei na dekoderze glownym wszystkie kanały mi smigają.. ktoś pomoze czemu tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Aktualnie nie mam MR i korzystam ze swojego dekodera Ariva 200 combo (mam jeszcze Philipsa PVr 250gb z cyfry ale go nie używam). Jeśli zdecydowałbym się na MR standard w nc+ to mógłbym jako drugiego(nie głównego) dekodera używać dotychczasowej Arivy 200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

...... Jeśli zdecydowałbym się na MR standard w nc+ to mógłbym jako drugiego(nie głównego) dekodera używać dotychczasowej Arivy 200?

 

@wonsik jakim zaprzeczeniem? w cyfrze masz główny dekoder? nie ma takiego.chyba,ze sobie jakis z 2 deków tak nazwiesz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie migrowałem :) Mam umowę do końca sierpnia. Chciałem się tylko dowiedzieć czy będe mógł zostać przy tych dekoderach które mam ew. czy będę mógł wymienić Philipsa na przykładowo turboboxa. Ogólnie rzecz biorąc teraz już wiem że tak czy siak muszę mieć dwie karty i mogę mieć jeden dekoder swój (nie od c+ czy nc+). dzięki za informację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.ale na jakiej zasadzie otrzymałbym teraz 2 karte? Włączyli by mi MR do końca sierpnia z opłatą 10 zł/msc?Bo teraz tak doczytałem i nie rozumiem dlaczego przy migracji nie mógłbym otrzymać 2 karty

zostając przy starym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...