Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem jeszcze raz na infolinie żeby zweryfikować i znowu konsultant mówi, że nie ma możliwości. W tej chwili multiroom mozna jedynie przy przedłużaniu umowy bla, bla bla...

 

Jest ktoś w stanie to potwierdzić? Czyli co, jak udam się do punktu, to wydadzą mi multiroom?

daruj sobie te dzwonienie i śmigaj do aps po cyfrze. nikt tu ci bajek nie wciska.a jak polegasz na konsulu z nc+,to nie zadawaj tutaj pytań :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Mam problem z połączeniem się dekoderów w MR-standard telewizja N.Dwa dekodery są oddalone od siebie , połączone przez internet neostradą.

 

KONFIGURACJA:

 

- dwa razy neostrada + DDNS.

- rutery to TPLINK WD-8960n z uruchomioną funkcją IPSec.

- pingowanie sieci tz. 192.168.1.... do 192.168.2.... i odwrotnie jest OK.

Niby wszystko jest OK a nie działa ,może cos w ustawieniach TPLINKA trzeba zmienić.

 

Z góry dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy obecnie posiadam splitter Clona+ i jak podpisze nową umowę z NC+ to przyjdzie mi nowa karta? z NC+ czy będę mógł zachować starą kartę C+ na której działa Clone+ Bo nie wiem czy Splitter Clone+ działa z nowymi kartami NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Mam problem z połączeniem się dekoderów w MR-standard telewizja N.Dwa dekodery są oddalone od siebie , połączone przez internet neostradą.

 

KONFIGURACJA:

 

- dwa razy neostrada + DDNS.

- rutery to TPLINK WD-8960n z uruchomioną funkcją IPSec.

- pingowanie sieci tz. 192.168.1.... do 192.168.2.... i odwrotnie jest OK.

Niby wszystko jest OK a nie działa ,może cos w ustawieniach TPLINKA trzeba zmienić.

 

Z góry dziekuję za pomoc.

 

Na moje oko to dekodery nadal są w innych podsieciach i dlatego Ci nie działa. Pewnie trzeba jeszcze zrobić jakieś przekierowanie portów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kłopot z multiroomem. Zakupiłem jeden dekoder czarny i dwa białe dodatkowe. Chcę to połączyć za pomocą wifi. Posiadam do tego router tl-wr841n i 3 adaptery do każdego z dekoderów TP-LINK TL-WR702N. Wszystko już podłączyłem jednak mam problem jak to wszystko połączyć i skonfigurować z routerem ? Próbowałem konfiugracji ręcznej i automatycznej lecz wyskakuje cały czas błąd na dwóch dodatkowych dekoderach : „Błąd połączenia Multiroom Standard HD". Co robić?

 

// Dodane

 

próbowałem już skonfigurować te małe adaptery przez komputer, jednak mój laptop wcale ich nie wykrywa ;/ nie mam pojęcia co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem abonentem Cyfry+ i zamierzam zmigrować do nc+ z opcją multiroom premium HD (na tym mi zależy).

Mam w związku z tym kilka pytań, które od kilku dni mnie dręczą a mianowicie:

 

1). czy posiadając w drugim pokoju instalację satelitarną z twinem (pozostała mi po n-ce, którą kiedyś również miałem), będę mógł podłączyć do niej dodatkowy dekoder "biały" (podobno jest zalecane również podłączenie tego dekodera do instalacji także w mr premium) ?

 

2). dokładnie jakim kablem muszę połączyć ze sobą oba dekodery (wifi raczej nie będzie wchodzić w grę) i jaką pełni funkcję to połączenie ?

 

3). czy posiadając w domu internet przesłany drogą radiową od operatora o przepustowości 3MB/s, będę miał jakieś problemy z odbiorem programów na dekoderze dodatkowym przy wcześniejszych połączeniach (pkt 1 i 2), ponieważ czytając instrukcję na stronie nc+ wywnioskowałem że musi być tzw. fast Ethernet, czy dotyczy to tylko przy połączeniu WIFI ?

 

Dodam , iż najbardziej zależy mi na tym aby na dodatkowym dekoderze była również możliwość podobnych funkcji jak na dekoderze głównym tzn. oglądanie, VOD, przewijanie i zatrzymywanie oraz odbiór nagranych programów z dekodera głównego. Nie zależy mi na internecie na dekoderze dodatkowym wystarczy tylko na głównym.

 

Czy jeszcze jakieś dodatkowe warunki muszę spełnić aby korzystać z mr premium ?

 

Przepraszam jeśli z moich [beep]n jest coś nie zrozumiałe i z góry dziękuję za szczegółową odpowiedź.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytanko - obecnie mam multiroom i podłączyłem dekoder główny z dodatkowym zwykłym kablem ethernetowym, skonfigurowałem i wszystko śmiga. Niedługo dojdzie mi drugi dekoder, i słyszałem żeby go podłączyć muszę mieć urządzonko o nazwie SWITCH czy coś takiego. Czy ktoś może wysłać mi link do aukcji gdzie kupię takowe urządzonko, bo jak wpisuje 'switch' na allegro to wyświetla mi się multum tego i nie wiem co kupić ... A swoją drogą zamiast switcha mogę użyć zwyczajnego routera? :) Z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko i powoli głupieję... czy jest mi ktoś w stanie w jasny, przejrzysty sposób wytłumaczyć czy usługa Multiroom będzie działać poprawnie w nc+ w dwóch – zupełnie różnych lokalizacjach ?

 

Dwa domy jednorodzinne (mój i rodziców), w obydwu pomieszkuję od czasu do czasu... czy w takiej sytuacji mogę skorzystać z MR czy muszę wziąć dwa pakiety na jedno nazwisko ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś miał podobny przypadek lub ktoś z formum ma pomysł jak wyeliminować błąd. Mam jeden główny dekoder oraz dwa dodatkowe, każde w innym pomieszczeniu. Główny oraz jeden dodatkowy dekoder podłączone są kablem do switcha, który to podłączony jest do routera - tu nie ma żadnych problemów. Zaś jeden dodatkowy dekoder podłączony jest bezpośrednio do routera i ten się wywala co chwile z komunikatem o braku łączności itp. Dekoder dodatkowy podłączony do routera nie chce się połączyć z Internetem choć podłączając komputer wszystko chodzi OK i jest wyjście na świat. Czy ktoś miał podobny przypadek, czy należy coś zmienić w routerze. Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, migrowałem na oferte nc+ na poczatku maja z MULTIROOMEM. Dekodery Turbo i biały bodajże 5800. Podłączone skrosowanym kablem. Ustawiona sieć. Multiroom działa prawie bezproblemowo - prawie, ponieważ co kilka dni - mniej wiecej raz w tygodniu biały traci prawa. Po zresetowaniu głównego dekodera wszystko wraca do normy, po czym znowu po około tygodniu sytuacja się powtarza. Czy to oznacza, że dekoder TURBO jest do wymiany, czy problem moze byc gdzie indziej??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...