Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o szybką odpowiedz Przed chwilą dzwoniłem do nc+ w sprawie MR mam pakiet canal + silver umowe przedłużałem gdzie 2 tyg temu. No i pani oznajmiła mi że przy moim pakiecie nie ma możliwosci MR dopiero od golda czy to prawda. Poprosiłem z przełozonym ma to wszystko sprawdzic. Więc moje pytanie od jakiego pakietu mozna brac MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o szybką odpowiedz Przed chwilą dzwoniłem do nc+ w sprawie MR mam pakiet canal + silver umowe przedłużałem gdzie 2 tyg temu. No i pani oznajmiła mi że przy moim pakiecie nie ma możliwosci MR dopiero od golda czy to prawda. Poprosiłem z przełozonym ma to wszystko sprawdzic. Więc moje pytanie od jakiego pakietu mozna brac MR

 

nieprawda - ja mam MR przy universe + gratisy

 

i wszystko to aktywne od kilku dni już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy takie coś się sprawdzi do multiromu TP-LINK TL-WR702N Nano 150 Mb ?

 

Ja mam tego TP-LINKa TL-WR702N od 3 dni i wszystko działa bez problemu.

Turbo BOXa mam na piętrze podłączonego kablem do Routera, a na parterze ten biały dekoder z TP-LINKiem (fajne jest to że zasilanie z USB można podłączyć do dekodera).

TP-LINKA trzeba ustawić jako client - ustawienia internetu dałem na automatycznie i nic więcej nie ustawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom na zasadach "n-kowych" nie pójdzie na starych dekoderach Cyfry jak np. mój Philips?

Cały czas liczę na to, że przy migracji nie będą mi wciskać pozostania na starym sprzęcie, a z tego co słyszałem, bardzo niechętnie proponują mediaBOXy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób mających MR Premium i połączonego srebrnego Box+ bez anteny - czy Wam także ciągle pyta o aktualizację, której nie może ściągnąć ?

 

Tak, regularnie, co rano... Na razie czekam, bo okazuje się, że mimo iż wszystko mi działa (MR, dekodery się widzą, wszystkie uprawnienia itp.), moja umowa stanie się "aktywna" w systemie od 6 maja (czy jakoś tak, miesiąc od migracji), jeden człowiek z działu technicznego poradził wymienić srebrny dekoder, drugi powiedział, żeby poczekać do "miesięcznicy" umowy, i jeśli wtedy nie wskoczy, wymienić, że może czegoś nie przekazuje i dlatego dekoder nie może pobrać aktualizacji.

Aczkolwiek w necie widziałem, że trochę osób ma ten problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Za radą konsultanta podłączyłem boxa do anteny i oczywiscie nic to nie zmieniło...

A co mają uprawnienia wspólnego z anteną skoro one idą z TurboBoxa/MediaBoxa. I to one muszą być odpowiednio podpięte.

 

Nie chodziło o uprawnienia a o ściągnięcie aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie testowym działa bez kabla sieciowego. Potem będzie plansza tylko o wadliwym połączeniu.

Jak np. zostawisz na kanale 8 test nie przejdą uprawnienia i bez netu będzie działać. Jednak prawie połowa kanałów przesyła uprawnienia - i koniec z testem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podłączyłem dekodery i działają bez połączenia ich kablem sieciowym.

Czy więc rzeczywiście to łączenie w sieć jest potrzebne?

 

działa ci na razie tzw "demo" do czasu otrzymania uprawnień MR, ja czekałem na nie około doby od podłączenia. Czekaj na komunikat "pairing", wówczas jeśli dekodery nie będą w sieci stracisz sygnał na dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...