Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie jest obojętne czy kabel krosowany czy nie.

Wszystkie nowsze routery a i nowy sprzęt mający gniazda rj-45 powinny mieć autokrosa.

Tylko zabytki wymagają obecnie doboru kabla.

Router na początku negocjuje protokół i potrafi sam dopasować transmisję.

Podobno Boxy tego nie potrafią i trza im kabel krosować... Tak przynajmniej ktoś tu pisał. Jak jest nie wiem.

Jest też wiele przypadków w różnych urządzeniach sieciowych, że autokros niby działa, ale w praktyce okazuje się, że nie zawsze... czasem dostaje czkawki. Znam to z autopsji. 8) Wtedy pewniej jest jak się skrosuje.

 

Routery w zasadzie nie potrzebują autokrosa. Chyba że... do odkrosowania skrosowanych niepotrzebnie kabli. ;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to sprzętu który powinienem kupić, to chyba niczego nie pominąłem na poniższej liście?

 

- switch

- kable antenowe

- kable sieciowe

- kilka końcówek RJ-45

- kilka ewek

- 2 kable EURO (do podłączenia dwóch dekoderów BOX+ do dwóch telewizorów CRT)

- 1 kabel HDMI (do podłączenia dekodera mediaBOX+ do telewizora plazmowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios; 100 % prawda! Ja od wczoraj mam MR i oglądam ekran aktywacyjny. Aż zadzwoniłem na infolinię, gdzie dostałem informacje że za 2h dostanę uprawnienia DEMO bo mojej umowy na MR nie ma w systemie. W pełni aktywowany multiroom (soft do czarnego i widoczny w systemie NC+) ma działać dopiero na początku przyszłego tygodnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wysłałem wypowiedzenie umowy z Cyfrą+, więc od 1 maja nie będę już miał Cyfry+.

Czy jak dzisiaj zamówię nc+, to zdąż przysłać dekodery do 1 maja? Pytam, ponieważ głupio by było zostać bez telewizji na długi weekend :)

idź do aps,bo na kuriera to pczekasz,a poczekasz

 

Chciałbym zamawić Platinum z MR na 3 TV. Zamawiając przez Internet zapłaciłbym bodajże (oferta dla nowych klientów):

 

Canal + Platinum 119 zł

Opcja dodatkowa HBO 30 zł

Opcja dodatkowa History HD 1.99 zł

Opłata multiroom 20 zł (Multiroom Standard HD na 3 telewizory)

Suma zobowiązań miesięcznych 170.99 zł

 

Opłaty jednorazowe:

mediaBOX+ 500GB 199 zł

Multiroom Standard HD - Opłata aktywacyjna 49 zł

BOX+ 2 szt. 49 zł

Suma zobowiązań jednorazowych 297 zł

 

Wolę jednak iść do aps, żeby nie czekać na dekodery.

Chciałbym tylko zapytać, czy w aps zapłacę chyba dokładnie tyle samo co gdybym zamawiał przez Internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios; 100 % prawda! Ja od wczoraj mam MR i oglądam ekran aktywacyjny. Aż zadzwoniłem na infolinię, gdzie dostałem informacje że za 2h dostanę uprawnienia DEMO bo mojej umowy na MR nie ma w systemie. W pełni aktywowany multiroom (soft do czarnego i widoczny w systemie NC+) ma działać dopiero na początku przyszłego tygodnia!

 

Ale rozumiem, że odbierasz nc+ przynajmniej na jednym TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie czy w usłudze multiroom premium możliwe jest wykorzystanie dwóch dekoderów PRV np. Mediabox'a jako głównego a Turbodekodera jako dodatkowego? Dodam że konsultanci NC+ raz mówią że chyba można innym razem że nie gdyż oprogramowanie jest inne. Jeśli ktoś wie proszę o info, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycho: Ja olałem czekanie na kuriera i wziąłem w APS. Miałem dość czekania aż ŁASKAWIE wyślą mi ten dodatkowy dekoder. Zresztą nie ważne czy z APS czy od kuriera, te same problemy i czekanie kilka dni na soft do multi. :/ Pamiętaj że jak go odbierzesz to poproś o uprawnienia DEMO na infolinii. Będziesz mógł korzystać z multi bez czekania te 3 dni na rejestracje aneksu na multiroom w systemie i wysłanie uprawnień.

 

PS. Migrowałem w tym samym okresie co Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...