Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie macie pakiety ? Wg mnie (mam pakiet platinium +HBO) przy tej opcji gdy mydelniczka jest w statusie 8 i jest wyłąćzony multiroom(każda z kart ma swoje uprawnienia) to nie mam wszystkich programów na mydelniczce. Na wielu kanałach wyskakuje info, że brak uprawnień do tego i tego kanału...

Zastanawiam się czy przypadkiem nie jest tak, że na mydelniczki dali podstawowe pakiety póki nie bedzie softu z obsługą multiroomu.

Ja bede dalej upierał się, że multiroomu nie ma a to rozwiązanie co mamy to atrapa (brakuje wielu kanałów na mydelniczce...)

Aha by wyłąćzyć MR i przeskoczyć na zastępcze oprogramowanie demo należy szybko : SETUP , 2x czerwony, 73738.

Ehhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie bedzie mi chodzic??

a masz canal+?? na liście:>

Na pewno nie więc masz stary układ zadzwoń do nc+ a najlepiej żebyś nie miał długich połączeń zadzwoń pod numer 122947800 wciśnij na klawiaturce telefon na dział techniczny

i niech ci prześle uprawnienia na dekoder dodatkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa do Multiroomu Standard coś takiego jak http://allegro.pl/tp-link-tl-pa411-av500-multistream-gw-fv-raty-i3147998129.html? A czy wersja 200 Mbps wystarczy?

 

Posiadam MR standart i nie mam połączonych dwóch dekoderów ze sobą, każdy działa oddzielnie i wszystko smiga az miło

 

długo tak masz?

Jakie dekodery?

mam biały i turbo a mam tak od momentu podpisana umowy z n czyli jakies 1,5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie macie pakiety ? Wg mnie (mam pakiet platinium +HBO) przy tej opcji gdy mydelniczka jest w statusie 8 i jest wyłąćzony multiroom(każda z kart ma swoje uprawnienia) to nie mam wszystkich programów na mydelniczce. Na wielu kanałach wyskakuje info, że brak uprawnień do tego i tego kanału...

Zastanawiam się czy przypadkiem nie jest tak, że na mydelniczki dali podstawowe pakiety póki nie bedzie softu z obsługą multiroomu.

Ja bede dalej upierał się, że multiroomu nie ma a to rozwiązanie co mamy to atrapa (brakuje wielu kanałów na mydelniczce...)

Aha by wyłąćzyć MR i przeskoczyć na zastępcze oprogramowanie demo należy szybko : SETUP , 2x czerwony, 73738.

Ehhh....

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie bedzie mi chodzic??

a masz canal+?? na liście:>

Na pewno nie więc masz stary układ zadzwoń do nc+ a najlepiej żebyś nie miał długich połączeń zadzwoń pod numer 122947800 wciśnij na klawiaturce telefon na dział techniczny

i niech ci prześle uprawnienia na dekoder dodatkowym

 

mam ekran aktywacyjny tylko,migrowałem z cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie bedzie mi chodzic??

a masz canal+?? na liście:>

Na pewno nie więc masz stary układ zadzwoń do nc+ a najlepiej żebyś nie miał długich połączeń zadzwoń pod numer 122947800 wciśnij na klawiaturce telefon na dział techniczny

i niech ci prześle uprawnienia na dekoder dodatkowym

 

mam ekran aktywacyjny tylko,migrowałem z cyfry+

ja też migrowałem cyfry+

Weź odłącz ten dekoder z zasilania na minute włącz ponownie i poczekaj 1h bo umnie po 30 minut się aktywował oczywiście stary układ kanałów Nki

acha zależy kiedy migrowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłam zdjęcia głównego deko i dodatkowych w MR standard

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b77 ... 6b75d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/394 ... 60a9b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/667 ... 756fb.html

 

XBOX jest biały więc jakiego koloru jest mydelniczka ?? - mówiłem że srebrna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...