Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo to są 2 różne umowy. A po drugie żeby zapytać o oferty, to żeby nie pisać za każdym razem jaką mam ofertę.

A wracając do tematu, to mam nadzieję że nie zmienili systemu dla przedłużających umowę i że będzie można zachować multiroom na Cameleonach i dekoderach Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam to co w opisie. Chciałbym dobrać multiroom przy przedłużaniu umowy.

 

Rozumiem, że od teraz nie ma już możliwości dobrania drugiej niezależnej karty i drugiego dekodera? Od teraz multiroom tylko po kablu? Czy w takim razie dekoder, który obecnie posiadam z kartą cameleon byłby tym głównym, a nowy dekoder łączyłby się z nim po kablu? Czy może musiałbym wymienić tego PVR Philipsa np na MediaBoxa za 5zł jako główny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Bo w takim razie nawet przy Multiroom Premium, nie ma możliwości TimeShiftingu na drugim dekoderze. Przewijanie i pauzowanie tylko i wyłącznie na Głównym, a na dodatkowym tylko przy korzystaniu z nagranych audycji. I jeszcze to łączenie w LAN... Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

 

A jesteś pewny, że po podłączeniu dysku zewnętrznego do mydelniczki (przy opcji MRs) będzie można korzystać z TimeShiftingu? W instrukcji obsługi nie ma słowa o w/w opcji, tylko o nagrywaniu (Chociaż nie wiem, czy to jest tożsame, skoro można nagrywać to jest i funkcja TimeShifting). Dodam, że VOD mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

OK. Dzięki za wyjaśnienie. Nie pierwszy raz już mi pomagasz na forum.

 

W takim razie podejrzewam, że się przerzucę na Mediabox'a, mydelniczkę i parowanie. Dysk zewnętrzny mam. Dobre w tym jest to, że serwis ewentualnych dekoderów jest po stronie nc+, i jak coś się "spsuje" to można w Punkcie wymienić na inny, sprawny bez dodatkowych opłat.

 

Jeśli za:

- MR w w/w konfiguracji

- pakiet comfort+extra+

- 6C+

- 3 HBO

- może Cinemaxy/Filmboxy

- wynajem dekoderów

zaproponują cenę 89-99zł to myślę, że łyknę.

 

@ircios

Skoro tak sprawę przedstawiasz, to oczywiste, że odbiorę w APS. Byle tylko ten TimeShifting działał po podłączeniu dysku zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko nie zmigrowanym, zmigrowani już nie dostają.

 

chwilunia bo juz nic nie rozumiem.. czy to znaczy, że skoro jeszcze nie zmigrowałem do super nc+, dalej jestem abonentem Cyfry+ to w momencie migracji, jak już ustalę warunki, będę mógł dobrać cameleona i dopiero (np nastepnego dnia) zmigrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...