Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Andy71 zo obrazem to przesadziłeś ze na spambox-ach jest cudowny ;-) Co do interfejsu i owszem spambox+ jest lepszym dekiem ale jedno musisz mieć na uwadze spambox+ cały czas ciągnie dużo prądu non-stop na tym samym poziomie a dekodery z byłej Cyfry+ HD dla tego tak długo i mozolnie sie włączają czyli boot-uja bo wstają z trybu oszczędnego energii.Sam nie długo sie przekonasz po większym rachunku za energie bo sam wiem ze jak miałem w domu CLRA to 10/15 zł rachunek był wyższy na miesiąc za energię takżę na rok musisz sobie jeden miesiąc energii dopisać czyli od ''nc+'' dostajesz jeden rachunek do uregulowania więcej w skali roku za energię

Porównuje to do dotychczasowych dekoderów. A było ich sporo. Miałem N (białe, czarne i CLRA) miałem C+ (Sagemcom), Polsat (Sagem, HD6000) i prywatny Ferguson. Zdecydowanie obraz na plaźmie z mediaboxa jest najładniejszy. Co do rachunków - jestem świadomy (miałem dekodery N) ;) ale te nowe boxy ADB są troszkę oszczędniejsze.. :) Powiem szczerze wolę to niż uruchamiający się 25 sekund Sagemcom. Jest komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andy71. Jak miałbyś własny sprzęt,to wtedy mógłbyś porównywać. I na pewno nie jeździsz najnowszym audi,wiec Twoje porównanie do aut ma się nijak.

To nie jest istotne czy jeździłem. Ale tobie życzę takiego auta.

Chodzi o obrazowe porównanie klas sprzętu operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrezygnować z MR po prostu odnosisz dekoder i basta nie wiem dlaczego koledzy piszą ze nie można.Ja do tego ze zrezygnowałem to miałem o 10 zł pomniejszany rachunek bo tyle płaciłem za MR STANDARD.To nie czasy zniewolenia po prostu oddajesz i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR na karcie cyfry to i dziecko podłączyc potrafi :)

Czasami zdarzy mi się instalacja na multiswitchu na hotbird i astra w domku jednorodzinnym. Szczegolnie jak ktos chce miec w kilku pokojach. 5 pokoj gdzie w dwoch są dwa wyjscia sat a w 3 pokojach po jednym wyjsciu plus naziemna. Multiswitch 9x8 :) i multiroom premium - raz miałem cos takiego do zrobienia. Plus każdy dekoder po sieci lan był podłączony. Bez AP clientow bo by się własciciel domu zapłakał że tak drogo.

 

Ludzie narzekają że to tyle kosztuje a czym bardziej bogaty tym gorzej z zapłatą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 czyli wniosek z tego jasny ze lepiej by szło ze sprzedażą jakby nie te kosztowne dodatki do ich MR po byłej ''n'' ;-) To na prawdę stopuje na maksa sprzedaż i jeśli tego włodarze szybko nie skumają to CP będzie maił tych klientów u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma MR na 2 dekodery. Na więcej dekoderow tak prosto nie jest zrobic multiroom dla przecietnego kowalskiego.

Na karcie od Cyfry mogłes miec multiroom na kilka pokoi po kablu lub bezprzewodowo albo na drugim koncu swiata - bez problemow. Dodatkowa nieparowana karta.

W Orange tv to w ogole teraz porazka - dekoder parowany z czarną kartą. Białych kart coraz mniej a i problemy ze spliterami.

W NC+ sie da zrobic multiroom poza domem gdzie jest głowny dekoder tylko nie dla przecietnego kowalskiego.

 

Platrofmy sat. ograniczają to dla swoich większych przychodow i ilosci klientow.

Kowalski brał dwie karty z cyfry. Jedna karta w spliter i w domu. Druga karta u rodziny tez w spliter szła. Abonament na połowę się płaciło. Ograniczenie kosztow po stronie abonenta. Taka tajemnica poliszynela była. Teraz coraz trudniej o to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg. temu podpisałem umowę z nc+ universe w promocji na 12 miesięcy . Tydzień temu dobrałem 2 opcje multiroom standard po 10 zł każda .W dniu dzisiejszym przedzwonilem na infolinię aby sie upewnić czy mogę zwrócić 1 dodatkowy dekoder do MR na to konsultantka ze nie ,ponieważ zwrócić mogę dopiero po zakończeniu bieżącej umowy lub przy przedłużeniu obecnej najwcześniej za 6 miesięcy . Czyli mam rozumieć ze z MR standard nie można zrezygnować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowym użytkownikiem, choć zaglądam tu regularnie i to mój pierwszy post. We wrześniu zmigrowałem z c+ do nc+ do sierpnia 2014 r. z dwiema starymi kartami c+. Jedną ma podłączoną do spittera a druga jest u mamy w innej miejscowości. Powiedzcie mi, czy ewentualnie przedłużając dalej umowę będę mógł korzystać z tych dwóch kart, chodzi mi o splitter. Czy nie mają gdzieś w planach wycofania tych kart? Będę Wam bardzo wdzięczny za informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...