Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest skomplikowane,ale trzeba mieć na ten temat jako takie pojecie.Tak non stop muszą być podłączone

 

Witam

Mam takie pytanie. Obecnie migruje do nc+ i mam zamiar wziąć ofertę z multiroom i korzystać z kart cameleon. Posiadam dekoder Pace HD 500gb i potrzebuje pomocy w wyborze drugiego dekodera. Czy mógłby ktoś polecić jakiś dobry dekoder w rozsądnej cenie za max 200 zł?

 

Coś z Ferdka lub Opticuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. Rozważam zakup 20 metrów kabla i ewentualne podłączenie tych dekoderów. Mam nadzieję ze mi to wypali bo mam tylko 10 dni na odstąpienie od umowy więc trzeba się spieszyć :/

 

Jeszcze pytanie:

czy kabel z tej aukcji będzie dobry?

http://allegro.pl/kabel-sieciowy-utp-ethernet-rj-45-czarny-i3444677006.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę.

Coś z Ferdka lub Opticuma
Czy w takim razie dekoder FERGUSON Ariva 52E nada się?
Nie nadaję się. To jest tuner do odbioru kanałów FTA,a ty potrzebujesz do kanałów płatnych,czyli z universalnym czytnikiem kart i najlepiej jeszcze dodatkowo z wejściem CI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

wczoraj dostałem smsa z NC+

 

"Masz więcej niż jeden telewizor?Zamów Multiroom i oglądaj różne programy w różnych pomieszczeniach.Zadzwoń i zamów w promocji 223104747"

 

ciekawe cóż to za promocja :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedluzylem umowe na 18 miesiecy przez telefon przy migracji do nc+ (wczesniej cyfra+) i konsultankta powiedziala ze w kazdym momencie pozniej mozna zamowic multiroom, wiec po 2 miesiacach probowalem w salonie i na infolinii - nie ma takiej mozliwosci 0_o

 

bez podania konkretnego powodu - taki regulamin, zamowienie multiroomu tylko przy podpisywaniu umowy, zostalem poinformowany, ze warszawa czasem robi 'wyjatki' dla stalych klientow i zezwala na otrzymanie mr (jestem abonentem od 2003 roku i mimo to nie ma takiej mozliwosci - 'bo tak' i koniec)

 

jest jakas mozliwosc 'obejscia' tego i zamowienia multiroomu podczas trwania umowy i czy istnieje konkretny powod braku mozliwosci otrzymania mr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , migrowałem trzy tygodnie temu z n , do nc+ , pakiet silver 79zł +multiroom, z wymianą dekoderów (kurierem).

W piątek dostałem kurierem pierwszy podstawowy dekoder mediaboX+ , do dziś(niedziela) nie ma w nim zakładki multiroom, kiedy taka zakładka zostanie pobrana? , kiedy wyślą drugi dekoder ?, czy zakładka multiroom w podstawowym dekoderze zostanie pobrana dopiero w momencie podłączenia drugiego dekodera?, a może drugi dekoder zostanie wysłany w momencie kiedy, podstawowy dekoder pobierze zakładkę multiroom?, może ktoś na pisze jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u mnie wszystko śmiga dobrze, mam dekoder główny podłączony do adaptera, jeden dodatkowy na routerku (też działa jako adapter/klient), i drugi dodatkowy kablem do liveboxa. Konfiguracja wymaga odrobiny zabawy więc bardziej polecę adaptery są prostsze w konfiguracji, ale to też nie reguła więc szukaj po prostu czegoś co ma opis podłączenia w multiroom nc+ (choćby gdzieś w necie) . Jeżeli w swoim routerze masz WPS, sprawa będzie dziecinnie prosta i wtedy znajdź adapter z taką funkcją właśnie, urządzenia połączą się jednym naciśnięciem guzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o poradę jak to podłączyć w moim przypadku.Czyli tak mam router pentagrama cerberus P6361 z wifi, kombinuje żeby główny dekoder podłączyć kablem do pentagrama a drugi dekoder przez wifi czy wystarczy do drugiego dekodera takie cuś?. www.mediamarkt.pl/bielsko-biala/karta-t ... ,id-165727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...