Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podpisywałem w APS i Pani nie mogła mi wydać MR Standard, bo miała stoisko a nie punkt sprzedaży. Kazała się udać do punkty wymiany po dekodery do nC+ MR. Niestety nie mogę odebrać ich, bo w umowie mam karty od c+ i MR C+ Cameleon. Chcę mieć MediaBox+ i białasa 5800. Wie ktoś może jak to odkręcić co mi Pani Sprzedawczyni narobiłą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwóch dodatkowych białych nboxach przy włączaniu pojawia się "błąd wczytywania wiadomości..". Oglądać kanały da się ale tylko wybierając je numerycznie jak i nie można zobaczyć info o filmie ani przesuwać kanałów po kolei przyciskiem "ch +/-".

 

Ma ktoś też tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwóch dodatkowych białych nboxach przy włączaniu pojawia się "błąd wczytywania wiadomości..". Oglądać kanały da się ale tylko wybierając je numerycznie jak i nie można zobaczyć info o filmie ani przesuwać kanałów po kolei przyciskiem "ch +/-".

 

Ma ktoś też tak?

 

Infolinia od razu przeprasza za błąd...pomaga odłączenie od zasilania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak najtaniej podłączyć multiroom z internetem bezprzewodowo? Wiadomo, najłatwiej by było prowadzić kable do routera, ale chciałbym to zrobić bez używania kabli. A wnce2001 jako proponowany APek przez nc+ jest trochę drogi. Co proponujecie?

Jeśli to MR Standard to TP-LINK TL-WR702N można zastosować zamiast NetGear'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie powerline ,jak rozbudować tą sieć ?,czy można kupić pojedyncze urządzenie?, bo wszędzie są pakowane po dwa.

Czy można zmieniać charakter urządzenia? , tzn, czy jest tam jakiś przełącznik dotyczący , czy dane urządzenie ma wysyłać ,czy odbierać sygnał? czy może robi to jednocześnie?

Myślę o multiroomie na trzy telewizory, na wszystkich chcę mieć internet , więc potrzebowałbym cztery takie powerline,?

ewentualnie jeden dekoder podpięty pod router WNR2000, z routera internet do 1 powerline , i kolejne dwa powerline przy dwóch pozostałych dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, musi być obojętnie jaki APek, a to jest jednak tylko trochę mniejszy koszt niż wnce2001

 

No tak, ale koledze chodziło o tańszą alternatywę dla NetGear WNCE2001-100PES. A te transmitery nie dość, że tańsze nie są, to ogólna dostępność jest problemowa :)

 

Dokładnie, nie da rady coś tańszego? Jakiś adapter WiFi?

 

Nie dość, że trzeba płacić za multiroom, z ceny dekoderów też się nie da zejść, to jeszcze trzeba kupować AP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dalbert ja mam 5 sztuk TL-PA2010KIT wszystko śmiga. Mówią że nie działa na trzech fazach u mnie działa rewelacja fakt że mam kilkuletnią instalację. Urządzenia działają w dwie strony. Pojedyncze urządzenia też można kupić.

 

Czyli jak dobrze rozumiem, to przy zakupie 1 sztuki nie muszę zwracać uwagi, czy kupuję powerline -odbiornik, czy nadajnik , bo to jest to samo?

dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zadzwonie a mam jeszcze jedno pytanie mam liveboxa 2 i router tenda w306r. Gdy w liveboxie mam ip 192.168.1.1 a w tendze 192.168.0.1 to polaczenie w turbo jest a gdy zmienie ip zeby sie roznilo tylko jednym czlonem to pisze ze jest polaczenie wystarczajace do multiroomu ale bez dostepu do internetu i chcialbym sie dowiedziec czy na pewno bedzie dzialac a jesli ktos ma podobny sprzet to prosze o pomoc w konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...