Skocz do zawartości

Czy warto przejść do Polsat Box?


Vampi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu, wielu lat jestem abonentem Platformy CANAL+. Mój pakiet to Superpremium+. Płacę abonament w wysokości 114,99 zł.
Zastanawiam się czy warto zrezygnować z CANAL+ i zamienić go na Polsat Box?
Ostatnio słyszałem, że do Polsat Box wejdą kanały tematyczne CANAL+.
Gdyby Polsat Box wprowadził do swojej oferty wszystkie kanały CANAL+ to pewnie bym przeszedł.
Słyszałem, że Polsat Box ma lepsze oprogramowanie dekoderów. I płynniejsze. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vampi napisał:

Gdyby Polsat Box wprowadził do swojej oferty wszystkie kanały CANAL+ to pewnie bym przeszedł.

\Wszystkie to raczej nie wejdą, zapewne C+ nie odda paczki sportowej czy filmowej do konkurencji. Z drugiej strony kiedyś wydawało się, że takie AleKino też nie trafi do CP a jednak się stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat Box warto? To powiem pół na pół.

Na plus:

Wszystkie kanały Polsatu prócz premium, od 20zł brak TVP HD,TVP Seriale tematycznych od TVN-u.Wszystkie TVN i Discovery i Eurosport w cenie 30zł w raz Eurosport-em 2 i TVN Fabuła.Oferta sportowa za 60 oraz filmowa.

Minusem brak oferty za 10zł. Za 40zł jest tylko Eleven, HBO, Polsat Premium. Oferta dopiero 4K się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 11:42, Vampi napisał:

Od wielu, wielu lat jestem abonentem Platformy CANAL+. Mój pakiet to Superpremium+. Płacę abonament w wysokości 114,99 zł.
Zastanawiam się czy warto zrezygnować z CANAL+ i zamienić go na Polsat Box?
Ostatnio słyszałem, że do Polsat Box wejdą kanały tematyczne CANAL+.
Gdyby Polsat Box wprowadził do swojej oferty wszystkie kanały CANAL+ to pewnie bym przeszedł.
Słyszałem, że Polsat Box ma lepsze oprogramowanie dekoderów. I płynniejsze. Czy to prawda?

 

W dniu 7.12.2021 o 08:11, Vampi napisał:

@maikeldziękuję, ale ja nie jestem abonentem Polsatu Box. :) Przynajmniej na razie nie jestem. A co będzie kiedyś, to zobaczymy. :)

Po kilkunastu latach bycia w Canal+ (wcześniej Cyfra+, NC+) jestem 2-gi miesiąc w PB, miałem w paczce wszystkie Canal+, HBO, ale od roku korzystam z Netfix'a (ale nie tego z C+) więc C+ i HBO przestałem prawie oglądać, a że jestem fanem siatkówki to zdecydowałem się na przejście do PB. No cóż umowa biegnie, drugi raz tego błędu nie popełnię. Non stop jakiś problem ze sprzętem, multiroom w ciągu miesiąca resetowany kilkanaście razy, bo tylko takie hasło usłyszysz na infolini. W Canal+ nie wiedziałem, że mam multiroom, dekoder był wyciągany z regału w celu odkurzenia 2-razy w roku. W Canal+ miałem dekoder 4K ale dekoder 4K w PB to tragedia, piszą o nim tutaj na forum,  na szczęście opierając się na opiniach użytkowników wybrałem EVOBOX PVR ale i on po zmianie softu "kuleje" Dekoder 4K w Canal+ otrzymuje teraz nowy soft z opcją Catchup oraz możliwość ustawienia własnej listy kanałów itd. tutaj masz więcej informacji. Nie wiem z jakich powodów chcesz przejść do PB ale dobrze się zastanów. Ja póki co muszę tu pozostać, chyba że w trakcie zmienią się warunki umowy to rezygnuję. Powodzenia w podjęciu decyzji 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...