Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już pisałem, że od Warnera filmów w Cyfra+VOD nie będzie :D HBO chroni swój interes (mowa o HBO Digital)!

To jeszcze rozumiem.

Podobnie, nie będzie Universal Studios w C+VOD. To akurat wynika z troski o Canal+ :wink:

To już totalny idiotyzm. Ludzie, którzy będą chcieli obejrzeć te filmy przed premierą w Canal+ i tak je zobaczą np w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie narzekaj. Chciałbyś wszystko za darmo, oczywiście w najlepszej jakości.

 

Jak dla mnie oferta VOD jest całkiem OK. Do kina nie mam możliwości się wybrać bo nie mam z kim dzieci zostawić, więc VOD raz na jakiś czas się sprawdza.

Oglądałem ostatnio "Opowieści z Narnii" i bardzo mi się podobało (no nie tak bardzo jak jedynka).

Jak będzie promocja to sobie StarTreka zobaczę, a co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z mariuszB, oferta nie zbyt. A w wypożyczalni filmy na niebieskim krążku bardzo potaniały ostatnio wypożyczyłem sobie film na weekend i zapłaciłem tylko 8zł. (wszystkie nowości tyle kosztują), tak więc cena 13 zł przestała mnie interesować, a co do różnicy to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal filmy są cieńkie dzwoniłem na VOD i powoedziano mi ze nowe filmy i ma być ich wiecej mają sie pojawić pod koniec marca. Ale te filmy które sa bedą wkrótce na HBO. Kiedy jakieś filmy z Paramount i Dreamworks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nowe pozycje w ofercie, i nareszcie jakiś koncert :)

http://www.cyfraplus.pl/vod/?oferta

 

Za koncert mimo że w HD szkoda 4zł płacić... Max 1zł bym dał

Co jedynie mi szkoda to Kung Fu Panda w HD, jakość masakra wiem bo u mnie w pracy oglądałem na produkcji jak ten film robili na BD tyle że nie po polsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...