Skocz do zawartości

Najgorsza sieć kablowa


krab13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Facet nie narzekaj ja place 60 +film +sport wychodzi przeslo stowka a tylko za jeden dekoder , mam dwa SD +canal + internet 1m = telefon z ktorego nie korzystam tylko dzwonia do mnie wychodzi okolo 300 zl, u mnie nie ma uslugi multiroom facet jest monopolista i ma gdzies wszystkich, acha jak mam cyfrowke ktora jest obecnie w standardzie to place i za analog+ 44 to chore to dopiero chore co -pozdrowka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
INEA

najgorsza siec w POZNANIU ... najgorsza bo jedyna bo maja MONOPOL !! zaskoczyli przez chwile ale i tak zeszli na PSY !! i schodza coraz nizej ...

,podobno w poznaniu dziala takze siec TESAT ale maja ograniczony zasieg,a szkoda bo maja naprawde dobre oferte kanalow w tv cyfrowej i ciagle rozwijaja oferte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najgorsza sieć? Proste pytanie! Oczywiście INEA.

 

Słaba jakość obsługi klienta.

Ciągłe awarie.

Brak podstawowych programów (np. Canal+ Sport2 w pakiecie Canal+).

"Interesujące" pakiety Internetowe:

(moje ulubione: Start - 128 kbps/64 kbps - 49,00 zł

Classic - 256 kbps/96 kbps - 59,00 zł)

I tak dalej...

Mógłbym się z tego mocno śmiać, gdyby nie fakt, iż na wielu poznańskich osiedlach jest to monopolista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oferta DTV w Multimedii powala na kolana (negatywnie)... Niby kosztuje tylko 10 zł, ale jeszcze trzeba płacić 10 zł za możliwość korzystania z VOD. Oferta - nie wspomnę... Dekoder się za każdym razem tnie (najbardziej na Amazing TV i VOD Info). Biuro obsługi - koszmar. Chociaż to i tak lepiej, niż jak miałem kilka lat temu TOYĘ. Sam analog nie jest najgorszy, choć brakuje (a właściwie ich nie ma) kanałów historycznych poza Viasat History, nie ma Kuchni.TV. Na plus zaliczam to, że mam dużo kanałów naukowych (wszystkie Discovery oprócz HD i Historii, Planete, Animal Planet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...