Skocz do zawartości

Jaki multiswitch i jak to ugryźć


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O multiswitchu z naziemną możesz zapomnieć. Wejścia sat w multiswitchu przenoszą częstotliwości od 950Mhz więc nie dosumujesz.
Proponuję Ci normalny sumator quad z dvb-t (czyli poczwórny) i konwerter quad. Sumator zamkniesz na dachu w obudowie ip65. W garażu pewnie masz skrzynie i dzieli się na pokoje więc możesz na jednym z 4 kabli z dachu założyć gniazdo rtv sat lub odwrotnie sumator i dzięki temu masz np. w 3 pokojach pełne sat + naziemną, w 4 pokoju tylko sat a w 5 pokoju tylko naziemną. Wątpię żebyś we wszystkich pokojach miał tuner sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kfm877 napisał:

O multiswitchu z naziemną możesz zapomnieć. Wejścia sat w multiswitchu przenoszą częstotliwości od 950Mhz więc nie dosumujesz.
Proponuję Ci normalny sumator quad z dvb-t (czyli poczwórny) i konwerter quad. Sumator zamkniesz na dachu w obudowie ip65. W garażu pewnie masz skrzynie i dzieli się na pokoje więc możesz na jednym z 4 kabli z dachu założyć gniazdo rtv sat lub odwrotnie sumator i dzięki temu masz np. w 3 pokojach pełne sat + naziemną, w 4 pokoju tylko sat a w 5 pokoju tylko naziemną. Wątpię żebyś we wszystkich pokojach miał tuner sat.

Ok rozumiem. Ale jesli mam na dachu 4 kable ktore ida z konqertera quad to jak ogarnac bez piatego kabla naziemna ? Bo sateliza naziemnej nie sciaga tylko potrzebuje taka antene zwykla drabinkowa. I chyba troszkę nie zrozumiałem Ciebie.  Nie ukrywam ze jestem lekko zielony w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tweed77 napisał:

1. Podstawowe pytanie jakie dekodery / TV i czy sprzęt obsługuje Unicable I / Unicable II

2. Jeśli tak to wystarczy taki zestaw:

Multiswitch Unicable + konwenter Wideband + antena naziemna.

 

unicable1.jpg

 

 

 

 

Dekoder [piractwo].  Unicable ? Hmnn... nie wiem zbyt co to znaczy. Ile taki multiswitch ma wyjsc na pokoji ? I czy w kazdym bedzie naziemna ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...