Skocz do zawartości

Nietypowy dosył TVP - INT6


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kogo to w ogóle obchodzi? Jesteś osobą, która się najbardziej tym przekazem ekscytuje.

Jak widać wszystkich, którzy zaglądają do tego tematu - z wyjątkiem ciebie, który zabierasz głos w dyskusji tylko po to, żeby komuś (a konkretnie mnie) dopiec.

 

Weź pod uwagę jedno - dzisiaj lecą tutaj dosyły z wozów, drugiego do wozów. Od tego ten kanał służy

Nie udawaj, że wiesz o co chodzi, jeśli nie wiesz. Int6 służy tylko dla dosyłów DO WOZÓW. Z wozów przekazy lecą na innych częstotliwościach.

 

Ogólnie Int6 to była ciekawa sprawa wówczas gdy był kodowany w NDS.

Cały czas jest kodowany na Astrze - dla kogo?

 

Każdy ośrodek regionalny TVP ma połączenie światłowodem z Warszawą. W Warszawie możliwy jest podgląd wszystkich anten regionalnych w czasie programu lokalnego.

Czy w takim razie niektóre stacje lokalne nadają więcej programu lokalnego w czasie pasma TVP Info, jak zasugerował polko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja z "kronikarskiego" obowiązku dodam, że chyba nie zawsze ten kanał na "W3" był niekodowany (w końcówce 2003 i na początku 2004 roku, kiedy miałem obrotnicę i dostęp do 7E o ile dobrze pamiętam był zakodowany, tak jak pozostałe) i zaskoczyło mnie trochę, że teraz jest (zawsze byłem ciekawy co tam nadają :D ... ) :D! Teraz skoro wyłączają tam regularne emisje kanałów na czas żałoby i pogrzebu prezydenta, to pewnie tych dosyłów będzie DUŻO więcej (ciekawe czy też będą "FTA"??? - szkoda, że nie mam już dostępu do 7E :D ...) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na tej pozycji leciało TVP Info.

I oczywiście jakość zdecydowanie lepsza niż na HB, Astrze czy chociażby w DVB-T.

Po opóźnieniu na innych pozycjach można wnioskować, iż ten sygnał jest jakby kilka razy "przerabiany: i w efekcie mamy coś co jest nieostre i rozmyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Dzisiaj na INT6 nadawane jest TVP Sport. I ciekawostka - dołączone są do tego napisy DVB z TVP1. Czyżby Telewizja Katolicka organizowała jakieś nowe udogodnienie dla niesłyszących?

 

Zdj%2525C4%252599cie0656.jpg Zdj%2525C4%252599cie0654.jpg Zdj%2525C4%252599cie0651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...