Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Ja mam od pierwszego dnia testów i usługa nadal pozostaje dodatkiem do oferty z satelity.

Taka wsam raz na wyjazd na wakacje i do rodziny.

Rozumiem i wg mnie to jeden z celów tej oferty, najciekawsze jest to, że ja już dziś mam wrażenie graniczące z pewnością, że Skandynawowie zaoferują od startu coś, co nie będzie w żaden sposób tak irytujące jak usługa online C+ i to od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lakiman napisał:

@Toma441ale to jest Polska , a nie Francja ( Canal+ online) czy w tym przypadku Szwecja. Poczekajmy i ocenimy na przykładzie Bundesligi.

Właśnie widzę i to mnie irytuje. Wychodzi (powoli) na to, że Szwedzi zaoferują mi coś z czego będę jednak zadowolony, a Polacy przez rok proponowali mi bubel i ze zwolennika oferty C+ (czemu dałem wielokrotnie wyraz także tutaj) zrobili zirytowanego (byłego) klienta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Bardziej odniosłem się do tego, że Canal + we Francji  oferuje 4K , 50 fps od początku itd.

Żeby Szwedzi podobnie nie potraktowali polskich klientów jak Francuzi w przypadku ich usługi przez internet.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wystarczy, żeby zaoferowali aplikację  i transmisje na przyzwoitym poziomie. Jak dla mnie każdy mecz BL nie musi być w 4K. Chcę mieć pewność, że jak coś włączę i będę miał ochotę to obejrzeć  to będzie działało. C+ w tym kontekście sobie ze mnie kpi. A działa ROK.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Może jest tak , że płacisz dodatkowo i dostajesz usługe na odpowiednim poziomie ( 4K itd..) u żabojadów. ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Znowu nie przeczytałeś tego co napisałem ze zrozumieniem, a napisałem coś dokładnie przeciwnego.

Czsami trudno zrzumieć o co ci chodzi 😂Piszesz o PL i 4K jakby to miało cos wspólnego z Viaplay😃Chyba że jesteś bardzo dobrze poinformowany i wiesz że Viaplay nabyło te prawa😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak , że płacisz dodatkowo i dostajesz usługe na odpowiednim poziomie 
 
Przypominam , bardzo mądry post:
 W Polsce nikt nie chce płacić za transmisje sportowe ponieważ można je ukraść. Za sport płaci się przy okazji wykupywania innych pakietów.......
Eleven po wejściu do Polski sprzedawał za śmieszne 15 zł paczkę piłkarską, którą spokojnie można nazwać wypas na wypasy. Chętnych jak na lekarstwo....Żadna telewizja stricte sportowa nie zrobi w tym kraju biznesu. Żadna.
 

Edit:
Ciekawa funkcjonalność.Mozna podejrzeć co oglądaliśmy w danym dniu.
28beebb38b4d6a9513012583a7912555.jpg
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, czerstwy napisał:

Czsami trudno zrzumieć o co ci chodzi 😂Piszesz o PL i 4K jakby to miało cos wspólnego z Viaplay😃Chyba że jesteś bardzo dobrze poinformowany i wiesz że Viaplay nabyło te prawa😅

No widzę, że nie rozumiesz🙂 To co piszę jest naprawdę dość jasne i chyba klarowne też pod względem językowym i gramatycznym. Odkąd tu jestem staram się pisać poprawnie i komunikatywnie po polsku. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lakiman napisał:

Może jest tak , że płacisz dodatkowo i dostajesz usługe na odpowiednim poziomie ( 4K itd..) u żabojadów. ;-)

 

No chyba tak, bo na Polskę już jak widać nie wystarczyło tej jakości. Ja swój Box 4k spakowałem do pudełka. Fakt w skali kraju, czy tej firmy to nic nie znaczy, ale chyba właśnie chodzi o to, żeby klient korzystał, a nie był ostatecznie rozczarowany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Viaplay będzie co druga transmisja w 4K
Wolę zapłacić 34zł za Viaplay, niż mimo że abonuje PSP... to jestem zmuszony zapłacić za to samo drugi raz, tym razem bagatela 40 zł, żeby obejrzeć kilka spotkań LM w 4K. Sorry, ale to jest większe sku*wysyństwo, niż kolejna dopłata do czegoś, co miałem wcześniej w Canal+ czy Eleven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze złości? napisałem że wolę zapłacić 34 zł za Viaplay, niż 40 zł za to samo drugi raz. Viaplay ma samą Bundeslige? wow, to i tak lepiej niż 40 zł za kilka meczy na krzyż przez pół roku i od święta lige czeską, szkocką i produkt super premium, czyli play offy Fortuna 1 Ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zeta jest LM,Eleven i C+ ale jak chcesz możesz wybrać Viaplay gdzie patrząc na ofertę sportowa to zapewne 4K będzie dużo
w większości 25 klatek/s i pokaz slajdów. Do tego brak 4K. No ale zawsze możesz domówić Iple za 40 zł i mieć 4 mecze w 4K w miesiącu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Przecież to nic nowego, ostatnio C+ Online startował to tez nie trzymali, klepali w koło to samo jakie to cuda wianki będą… a jak zwykle rzeczywistość ich wyprostowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...