Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bgmnt To przestań zaprzeczać rzeczywistości. Sam operator Viaplay podaje jakiego rzędu to są wartości. Dodatkowo w tym wątku sporo osób potwierdziło jakie są opóźnienia, a ty nadal swoje i wiesz lepiej. Nie wiem jakich argumentów potrzebujesz żebyś zrozumiał i w końcu zaczął pisać tak jak jest zgodnie ze stanem faktycznym.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań ciągle edytować swoje posty zmieniając ich treść z łaski swojej. Najpierw pomyśl, potem pisz - będzie łatwiej.

Rozumiem, że te wszystkie osoby kłamią?

 

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak właśnie często jest. I to napisałem w swoim poście. Ale zamiast rzeczowej dyskusji albo po prostu zamilknięcia są bezsensowne dyskusje zeropostowców i @tail#.

Pomijam już sytuację kiedy np. na chwile przytnie Ci stream czyli masz kółko na ekranie - przecież wtedy nie przeskakuje dalej, ale właśnie korzystając z bufora na serwerze leci dalej od danego momentu. A jednocześnie zwiększa u danej osoby opóźnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze wystarczy posiadac konto na forum dluzej niz miesiac jak i sluchac opinii wszystkich Viaplay-owych znawcow a moje konto viaplay ktore dotychczas posiadam odmieni sie jak za dotknieciem zaczaraowanej rozczki i zacznie wygladac bosko, plynnie i nie bedzie opoznienia wiekszego niz 25 sek ??

To chyba nie ta bajka

Sprzet juz posiadam i i dalej jest kiepsko takze moze zaczarowana rozczka cos odmieni jesli nic inne dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 10 jednopostoców niech napisze o opóźnieniu nalepiej 3 minutowm i Fubo TV. Będzie wtedy przekonywująco . Rozumiem, że niektórzy mają cel zyciowy pt. obrzydzenie Viaplay, ale wychodzi Wam jak z wiadomościami straszącymi codziennie Tuskiem...

Wcześniej prawiłeś że multikonta teraz zeropostowcy jakby prawda była przypisana do nabijaczy postów. Prawda jest taka, że Viaplay nie broni się jako usługa. Jakość słaba. Transmisji, aplikacji, opóźnienie to pikuś. Słuszne, krytyczne uwagi i już obrażanie uczestników dyskusji w twoim wykonaniu. Niektórzy dziwnie nadmiernie przewrażliwieni na punkcie tej firmy. Inni mają informacje jakby z pierwszej ręki. Oczywiście wszystko to pewnie przypadek.


  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, kunkore said:

@bgmntNo bezsensownie to na razie wyglądają Twoje posty broniące Viaplay.

A co masz do nich w kwestii merytorycznej?

 

@czerstwy Tak, satelita wzgledęm rzeczywistości ma około 5 sekund opóźnienia. Nie wierzysz mi - zapytaj Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cytowałem wyżej samo Canal+ napisało, że do ich nowego "niskiego opóźnienia" czyli około 10 sekund wymaga się łacza 25 Mbps.

I dotyczy to każdej tego typu usługi, cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bgmnt napisał:

Rozumiem, że te wszystkie osoby kłamią?

 

Były osoby co pisały inaczej, dam przykład użytkownika z dużą ilością postów.

 

 

 

W dniu 6.11.2021 o 16:12, kingofsouth napisał:

Viaplay stream to opóźnienie około 20-25  sekund

Komu wierzyć?

Pytanie retoryczne, bo kwestia opóźnienia mało mnie interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...