Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W słabej jakości gdy sygnał jest robiony w lepszej 4K to i tak tego nie pokazuja bo i po co. Inni od czasu do czasu pokazują😂 W tym roku w takim C+ było już chyba 3 spotkania w 4K pomimo że to archaiczna forma nadawania i ogladania😂 Bundesliga robi sygnał w 4K a oni nawet na swoich priorytetowych rynkach nie pokazuja.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ogladasz tylko dlatego, że jest w 4K nawet jak grają jakieś ekstraklasowe ogórki?

Bundesliga robi parę spotkań w 4K i nie pokazywal ich wcześniej ani C+/Eleven, ani nie pokazuje teraz Viaplay w PL.
Na niektórych rynkach pokazują i trzeba mieć nadzieję, że u nas się ogarną, ale musisz do tego czasu zainwestować w lącze przynajmniej 30-40 Mbps ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to co ja ogladam. Bo każdy lubi co innego. Piszę tylko jakie bzdury sie wypisuje że ten serwis jest taki nowoczesny. Może kiedyś będzie ale obecnie nie jest i raczej długo nie będzie.A patrząc na to ile jest transmisji  w 4K na innych rynkach to nie będzie wiecej niż obecnie jest w takim C+

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zapotrzebowanie i odpowiednia cena za usługę to będą. Nie jest to żadna filozofia. Eleven 4K był w Internecie przez 2 lata zanim dołączyly go platformy satelitarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bgmnt napisał:

No i ogladasz tylko dlatego, że jest w 4K nawet jak grają jakieś ekstraklasowe ogórki?

Bundesliga robi parę spotkań w 4K i nie pokazywal ich wcześniej ani C+/Eleven, ani nie pokazuje teraz Viaplay w PL.
 

Więcej nie będę szukał bo nie wiem czy były inne mecze obstawiam że były https://satkurier.pl/news/167638/bundesliga-w-4k-w-platformie-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kilka postów wyżej "W czasach C+/Eleven trafiało się jedno spotkanie na jakiś czas i to w realnym 4K tylko w Canal+, bo Eleven robilo upskal".

Patrząc na liveonsat to w nowoczesnej tv satelitarnej na całym świecie masz jedną transmisję z bundesligi w 4K w tej kolejce (Eintracht Frankfurt v Borussia Dortmund). Zresztą na kanale linearnym Viaplay ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogło być więcej w C+ jak praktycznie nie pokazywali Bundesligi? Za to pokazują Ligę angielską i Ekstraklasę. Była chyba i kiedyś ręczna.Tu nie pokazują kompletnie nic i nie widomo czy będa pokazywać.Taka to nowoczesność. Nowoczesność to można napisać  że jest ale w Netflixie czy Amazonie😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bgmnt napisał:

Patrząc na liveonsat to w nowoczesnej tv satelitarnej na całym świecie masz jedną transmisję z bundesligi w 4K w tej kolejce (Eintracht Frankfurt v Borussia Dortmund). Zresztą na kanale linearnym Viaplay ;).

Nieprawda bo ja mam na sky bundesliga uhd 2 mecze w tej kolejce 

Leverkusen-Union i Frankfurt-Dortmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rudziol napisał:

Nieprawda bo ja mam na sky bundesliga uhd 2 mecze w tej kolejce 

Leverkusen-Union i Frankfurt-Dortmund

I to by było na tyle w temacie😅 trzeci mecz w 4K w HD+ Edit A i zgłoś reklamacje bo Ty sie powoływałeś na tamto żródło😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż. Dziwnym trafem wg samego SKY mecz Bayer Leverkusen - 1. FC Union Berlin będzie w HD na kanale 4K:

https://www.sky.de/programm-entdecken/aktuelle-highlight/beitragID/12665829

Ten drugi też: https://www.sky.de/programm-entdecken/aktuelle-highlight/beitragID/12665830

Ale oczywiście brandzlujcie się dalej między sobą :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie będe kolejnej ramówki sprawdzał - zawsze wystarczało mi istniejące od 20 lat liveonsat które zazwyczaj się nie myli.

Zawsze możesz obejrzeć i powiedzieć czy natywne 4K czy upscaling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bgmnt napisał:

Nie wiem, nie będe kolejnej ramówki sprawdzał - zawsze wystarczało mi istniejące od 20 lat liveonsat które zazwyczaj się nie myli.

Zawsze możesz obejrzeć i powiedzieć czy natywne 4K czy upscaling.

Dla mnie jest oczywiste że to będzie w 4 K czyli nie będzie to jeden mecz o którym pisałeś.Mało tego obstawiam że i inne tradycyjne tv go będą pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bgmnt napisał:

Coż. Dziwnym trafem wg samego SKY mecz Bayer Leverkusen - 1. FC Union Berlin będzie w HD na kanale 4K:

https://www.sky.de/programm-entdecken/aktuelle-highlight/beitragID/12665829

Ten drugi też: https://www.sky.de/programm-entdecken/aktuelle-highlight/beitragID/12665830

Ale oczywiście brandzlujcie się dalej między sobą :).

Masz 10 kanalow sky bundesliga hd i tam sa wszystkie sobotnie transmisje w jakosci hd plus dodatkowy kanal sky bundesliga UHD gdzie pokazuja wybrane spotkania w jakosci uhd

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@czerstwy W jednym wątku narzekasz, że platforma sprzedająca pakiety za grosze usuwa kanały bez informacji, traci prawa i nic nowego nie dodaje, w drugim chciałbyś wszystko w 4K za 34 zł...

 

@Rudziol Dałem Ci ramówkę kanału UHD bezpośrednio ze strony nadawcy i mecze, które podałeś są oznaczone jako HD i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt czy ja oczekuje nowych kanałów?😂Pisałem tylko że jedni dodają inni usuwają. A od lat mam C+ o wiele tańszy niż Viaplay  gdzie oferta ich biją o głowę😂Filmową jak i sportową. Tu piszecie że jak będzie 4K to cena 10 razy w górę😂 w C+ dużo abonentów C+4K dostaje za free😃Ale faktycznie jak się przepłaca aż tyle za prawa to może być problem z utrzymaniem tych 34 zł

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
27 minut temu, czerstwy napisał:

Tu piszecie że jak będzie 4K to cena 10 razy w górę😂

To było pisane w kontekście Fubo TV, gdzie za ponad 300 zł jest sporo 4K. W tamtym temacie wszyscy piszą, że cena uzasadniona, bo jakość kosztuje. Hipotetycznie, gdyby w Viaplay było tyle samo 4K, to cena ponad 300 zł już jest be.

32 minuty temu, czerstwy napisał:

w C+ dużo abonentów C+4K dostaje za free😃

Skutek tego taki, że C+ stoi po kolana w gnojówce, a za chwilę będzie się w niej taplał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...