Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, kingofsouth napisał:

Zapewne sa osoby w naszym kraju bez Netflixa , HBO, Amazona , Canal+, Cinemax , Filmboxow , AXNow , AMC to tutaj sobie z miłą chęcią obejrzałą pomiędzy Bundesligę życiem codziennym. 
 

Zapewne tak jest że fani piłki nie mają C+😂@Toma441 ja nie czepiam sie kolorów filmu itp tylko konkretnie co będę miał do oglądania w tym serwisie z filmów topowych czego nie ma w innych serwisach typu C+ i HBO. Bo treści które są w kilku innych serwisach za które już się np płaci to troche słabe. Tu trzeba zaoferować treści których nie ma u nas gdzie indziej i to jest to co może zachęcać do subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga i puchary pocieszenia.Na temat treści filmowych nic nie wiemy podobnie jak i jakości komentarza.Żeby sie nie okazało że gro treści filmowych to napisy a komentarz  to tuzy pokroju Jagody @lukis90el nie oglądałem tego kanału nigdy pomimo że mam w PC+ a mam płacić za treści z niego w dodatkowym serwisie?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czerstwy napisał:


@Toma441  Tu trzeba zaoferować treści których nie ma u nas gdzie indziej i to jest to co może zachęcać do subskrypcji.

No i wszystko wskazuje na to, że takie treści mogą się pojawić. Podałem przykład dwóch seriali, bo tyle widać na ten moment.

Swoją drogą dyskusja o Viaplay jest naprawdę ciekawa: kiedy pisałem, że mogą część treści od HBO czy netflixa pokazać równolegle także u nas, bo to widać w oryginalnych zasobach -  generalnie, rzecz biorąc - były drwiny. Teraz kiedy są sygnały, że tak może być to też jest źle. No bo jak? Przecież już to mamy w HBO!?

Może są klienci, którzy zrezygnują z HBO i Netflixa na rzecz swego rodzaju mixa tych usług (+sport) w Viaplay?? Ludzie mają naprawdę różne gusta, a w tym kontekście 34 zł już dla wielu osób stanie się ceną atrakcyjną.

 

Co treści, których nie ma u nas gdzie indziej to proponuję poczekać na start Disney+.

Bo tak się akurat składa, że zasoby się przenikają i prawa przechodzą z "rąk do rąk" i ja bym naprawdę nie liczył, że 100% kontentu to będzie to, co nigdy w Polsce się nie pojawiło. Jeśli uda im się połączyć jak widać to w oryginalnej apce (Xbox) treści od dużych graczy, przy tak dużym rozdrobnieniu rynku w Polsce i dołożyć do tego sport to będzie ich sukces moim zdaniem.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Myślę , że o komentarz możemy się nie martwić. Stawiam na tych co są obecnie świeżymi narybkami TVP :

Borek , Węgrzyn itd :D

To chyba troche mało by wszystko komentować ze sportu czy sie mylę.@Toma441 już to widze jak będą treści z HBO i Netfix czyli mix. Będzi jak co kilka pozycji dublowane za które trzeba będzie płacić kolejny raz.Kto nie abonuje HBO i Netflixa to może nie jest problem ale ktoś co juz za to płaci to kolejna opłata za to samo.Mnie bardziej by interesowały premiery konkret filmowe a nie kolejne seriale na oglądanie których nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:


 

 


Wichniarek opuszcza Eleven , więc już mamy osobę do Bundesligi emoji16.png

 

To dalej mało by ogarnąć sama Bundeslige nie piszę o czym innym.@Toma441 tu jest nabijanie ceny śmieciową oferta  a skończy sie że jak obecnie opłacam CP dla boksu i UFC to Viaplay wykupi UFC i zapłace za to samo kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

obecnie opłacam CP dla boksu i UFC to Viaplay wykupi UFC i zapłace za to samo kolejny raz.

Pretensje możesz mieć w tym wypadku do Polsatu, który oficjalnie nie przedłużył umowy z UFC, a tylko kupuje kolejne gale w sposób doraźny.

I nie zapłacisz kolejny raz. Zapłacisz za subskrypcję usługi, która posiada w ofercie UFC. Tak jak każdy, kto będzie chciał mieć do tego dostęp.

To są produkty premium i nikt tego nie ofiaruje za darmo, przynajmniej do czasu i  nie można liczyć na to, że jeśli w jednej stacji tak było, to już zawsze tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma prawa do określonego okresu i nie napisze tu do kiedy.Ja nie oczekuję czegoś za darmo ale chce płacić za cos nowego i za to co ogladam.A nie odgrzewane kotlety bo cene za taka subskrypcje to ja wydaje przez  2-3 dni za piwo.Ale cenię swoję zarobine pieniądze i nie będę płacił koleny raz za to samo + [beep] który mnie interesuje. główny atut dla mnie to nasz komentarz bo z zagranicznym to mogę oglądać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kingofsouth napisał:


 

 


Wichniarek opuszcza Eleven , więc już mamy osobę do Bundesligi emoji16.png

 

Kiedy Wichniarek był w Eleven? Pracuje przy pucharach europejskich w Polsat Sport Premium.  

Chyba Tomasz Urban, ekspert od ligi niemieckiej - to on rozstał się z Eleven. 

 

Masz tyle subskrypcji, że już tak podstawowych rzeczy nie ogarniasz. 😂🤣

15 minut temu, Toma441 napisał:

Zapłacisz za subskrypcję usługi, która posiada w ofercie UFC. Tak jak każdy, kto będzie chciał mieć do tego dostęp.

To są produkty premium i nikt tego nie ofiaruje za darmo, przynajmniej do czasu i  nie można liczyć na to, że jeśli w jednej stacji tak było, to już zawsze tak będzie.

Jak chce mieć dostęp do UFC i nie wiązać się umowa to mogę sobie kupić Polsat Sport przez iplę za 20zł bez wiązania się umową. Albo jako pojedyncze wydarzenie sportowe. Viaplay nic nowego w tej kwestii nie proponuję. No chyba, że wyższą cenę. Fan UFC zamiast za 20zł będzie musiał wydać 34zł. Cóż za korzyść.... chyba tylko Ty ją widzisz. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil2505 napisał:

 

Masz tyle subskrypcji, że już tak podstawowych rzeczy nie ogarniasz.

Nie ma co się śmiać. Życie codzienne staram się pogodzić z wami "ancymonami" forumowymi.

Uwielbaiam was szanowni koledzy z forum. Jednych cenię sobie bardziej i wiem , ze napiłbym się w realu z nimi wódki (nie piwa) a z innymi wiem , że chemi by nie było :D 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Nie chcę się powtarzać, ale najwyraźniej oferta viaplay nie jest dla Ciebie i to nie jest tak, że musisz wydawać pieniądze na coś co Cię nie interesuje. Sam podjąłem decyzję, że opłacę dwa pełne okresy rozliczeniowe. Uważam, że to wystarczy, żeby wyrobić sobie zdanie.

Jeszcze nie wiesz co będzie w ofercie,  a już wiesz, że dwa razy zapłacisz. No zabawne to jest. 😂

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Nie ma co się śmiać. Życie codzienne staram się pogodzić z wami "ancymonami" forumowymi.

Uwielbaiam was sznowni koledzy z forum :P

Ja też Cie lubię.  😉

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

 

Jak chce mieć dostęp do UFC i nie wiązać się umowa to mogę sobie kupić Polsat Sport przez iplę za 20zł bez wiązania się umową. Albo jako pojedyncze wydarzenie sportowe. Viaplay nic nowego w tej kwestii nie proponuję. No chyba, że wyższą cenę. Fan UFC zamiast za 20zł będzie musiał wydać 34zł. Cóż za korzyść.... chyba tylko Ty ją widzisz. 😂

Pisałem raczej o tym,że to polsat pokpił sprawę i nie mam pretensji do konkurencji. że kosztem gapiostwa polsatu, albo braku dbałości o swoich klientów  to Viaplay najprawdopodobniej zrobi biznes na ufc :)

Naprawdę jest mi obojętne czy to będzie w IPLI czy Viaplay, bo jeśli coś mnie interesuje a cena jest dla mnie do zaakceptowania to nie robię z tego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil2505 napisał:

Jeszcze nie wiesz co będzie w ofercie,  a już wiesz, że dwa razy zapłacisz. No zabawne to jest. 😂

 

Bardzo dużo już wiadomo, poza tym dwa tygodnie okresu próbnego to dla mnie zbyt mało przy czymś co jest zupełnie nowe i nie wiem jak będzie działało na poszczególnych platformach. Podobnie zrobiłem z GONET.TV i dzięki temu wiem, że już nigdy z ich usług nie skorzystam :)

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ja nawet w niedzielę pisałem ile to więcej przez takich "wyrastających liderów" będziemy musieli extra dopłacać,  pomimo tego, że do tej pory mieliśmy to w cenie. 

 

Rozumiem. Prawa rynku.  Ale nie rozumiem jednego - jak z tego można się cieszyć. 

 

@Toma441 ja jednak wolę poczekać na pełną prezentację oferty. I potem zdecydować czy kupię raz, dwa razy czy wcale. 

Póki co ich oferta mnie nie przekonuje. Do tej pory miałem Bundesligę i Ligę Europy w pakiecie i obejrzałem z tych pierwszych rozgrywek trzy mecze (2xKlassiker i mecz Lewandowskiego z ostatniej kolejki), a z tych drugich mecze Lecha i finał, które z resztą były dostępne na kanałach otwartych. 

F1 wcale mnie nie interesuje. 

Trochę za mało, żeby wydawać co miesiąc 34zł. 

 

Ja z GONET.TV nawet nie chciałem korzystać. Z daleka było widać, że mogą być z tym problemy. Nawet "testować" nie musiałem. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Toma441 napisał:

Pisałem raczej o tym,że to polsat pokpił sprawę i nie mam pretensji do konkurencji. że kosztem gapiostwa polsatu, albo braku dbałości o swoich klientów  to Viaplay najprawdopodobniej zrobi biznes na ufc :)

Naprawdę jest mi obojętne czy to będzie w IPLI czy Viaplay, bo jeśli coś mnie interesuje a cena jest dla mnie do zaakceptowania to nie robię z tego problemu :)

A skąd wiesz że zrobi biznes z UFC? Bo ja wiem że na pewien okres a nie pojedyńcze gale ma prawa Polsat i stara sie o kolejne przedłużenie. A ty juz wiesz że maja prawa do UFC?😃Zapłać za kilka subskrypcji  czy platform tv-sat a następnie gdy cos z nich wyladuje gdzie indziej pisz że dla jednej transmisji na tydzień warto wydać kolejne pieniądze płacąć za to samo co juz płacisz i to nie raz gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje podejście. Na początku zwykle daję szansę, chce też zobaczyć jak funkcjonuje dany serwis we wszystkich aspektach oprócz samej oferty, chodzi także  o płatności, czy sposób rezygnacji z usługi, zgłaszanie ewentualnych awarii. Do takich "testów" mam kartę pre paid, którą właśnie na takie potrzeby zasilam :)

11 minut temu, czerstwy napisał:

A skąd wiesz że zrobi biznes z UFC? Bo ja wiem że na pewien okres a nie pojedyńcze gale ma prawa Polsat i stara sie o kolejne przedłużenie. A ty juz wiesz że maja prawa do UFC?😃

To właśnie napisałem. Oficjalnie umowa nie została przedłużona, a Viaplay posiada już prawa do UFC w innych krajach i byłoby naturalne gdyby zasiedli do rozmów. Tylko tyle i aż tyle. Cokolwiek się wydarzy mi w to graj ;)

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że została przedłużona na któtki okres i dalej negocjacje.  A w innych krajach maja inne ciekawe prawa u nas ochłapy nawet Eleven wciąga nosem ich ofertę sportowa.Co do filmowej sie nie wypowiadam bo nie wiadomo co i jak obecnie mam HBO,C+ i Netflixa i obawiam sie że Viaplay nic dodatkowo ciekawego mi nie zaoferuje.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...