Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze możesz zrobić podobną mikroankietę z zapytaniem  forumowiczów ilu płaci( z podziałem za usługę solo/ lub w ramach oferty kablówki) zamierza lub zrezygnuje z promocji na Viaplay.

4 minuty temu, Zuzia napisał:

Liczba darmowych subskrypcji też niewiele powie. Niech podadzą ilu subskrybentów za to płaci 34 zł. Czekam na te dane, żeby porównać z forumową mikroankietą.

Mógłby być ciekawy wynik.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zuzia napisał:

Wynik czego?

Przecież nie ujawniono liczby subskrybentów. 

Wynik pokazujący poziom zainteresowania serwisem u odbiorców. O ile mi wiadomo żadna platforma, (albo zdecydowana większość) nie ujawnia rzeczywistej liczby subskrybentów, zwykle są to szacunki bazujące na badaniach firm zewnętrznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Wynik pokazujący poziom zainteresowania serwisem u odbiorców. O ile mi wiadomo żadna platforma, (albo zdecydowana większość) nie ujawnia rzeczywistej liczby subskrybentów, zwykle są to szacunki bazujące na badaniach firm zewnętrznych. 

Czyli wchodzę na stronę Viaplay i wychodzę z niesmakiem i jestem w tym ponad milionie zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kunkore napisał:

@Toma441Viaplay podaje liczbę subskrybentów co kwartał, kolejne prawdopodobnie w październiku

Niedługo mają swój event podsumowujący, można liczyć że tam będą rzeczywiste dane, bezpośrednio od nich. I odniosą się do tego jak usługa u nas się przyjęła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dziwi mnie, że Polsat chociaż na Box Go nie daje tego sygnału z LM, co im szkodzi?
Czy Polsat kiedykolwiek był innowacyjny? Chyba jedynie w negatywnym aspekcie... wyłączanie kanału 4K na czas transmisji w PSP 3-6, ewentualnie sprzedawanie pakietu sportowego online za 40 zł w 25fps w jakości gorszej niż własne kanały u konkurencji
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cidik napisał:
14 minut temu, kunkore napisał:
Tak, ale dziwi mnie, że Polsat chociaż na Box Go nie daje tego sygnału z LM, co im szkodzi?

Czy Polsat kiedykolwiek był innowacyjny? Chyba jedynie w negatywnym aspekcie... wyłączanie kanału 4K na czas transmisji w PSP 3-6, ewentualnie sprzedawanie pakietu sportowego online za 40 zł w 25fps w jakości gorszej niż własne kanały u konkurencji

Z tej innowacyjności wyszło, że Polsat od początku posiadania praw może puszczać highlightsy, ale tego nie robi, zresztą C+ też go nie dawał jak mieli LM, to tak jakby coś pozytywnego znaleźć w Viaplay, to właśnie ten feed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
11 minut temu, Zuzia napisał:

@lakiman Na razie wystarczy ankiet, z grubsza dowiedziałam się co myślą o Viaplay użytkownicy forum :)

Zresztą ta o jakości jeszcze trwa, kto nie głosował może to zrobić do 30 września.

Akurat ankiet o Viaplay powinno być najwięcej, bo to temat na topie. Ta dotycząca jakości jest już stara. Zrób nową i zobaczymy czy ludzie zmienili zdanie. Wymyśl też inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wodnik Szuwarek napisał:

Akurat ankiet o Viaplay powinno być najwięcej, bo to temat na topie. Ta dotycząca jakości jest już stara. Zrób nową i zobaczymy czy ludzie zmienili zdanie. Wymyśl też inne.

Po przemyśleniu dochodzę do wniosku, że w sumie masz rację. Podawajcie też swoje pomysły na ankiety, ca Was interesuje, co warto wybadać.

Zwłaszcza w kontekście oferty sportowej czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam, skąd to wiesz? Może jest odwrotnie i Viaplay dopłaca?
 
zapewne jakbyś miała firme, to jakbym przyszedł coś kupić to sprzedałabyś mi po cenie ustalonej przez siebie, a jakbym miał swoje sklepy, to byś mi i za to samo policzyła mniej, sprzedałbym też taniej i jeszcze doplaciłalabyś mi za to że wziąłem więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Wy mam tylko swoje domysły i szczerze powiedziawszy wszystko mi jedno kto dopłaca, ważne, że mam za 0 zł.

Tylko wątpię, że operatorzy akurat są tymi co dopłacają do Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...