Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

30 dni - jeśli umowa jest na czas określony (i właśnie się kończy)

3 miesiące - jeśli umowa jest na czas nieokreślony (czas umowy minął i przeszła właśnie na czas nieokreślony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz złożyć w dowolnym punkcie sprzedaży. Pamiętaj o potwierdzeniu złożenia. Data złożenia do APS = data złożenia wypowiedzenia do n.

 

Każdy APS ma obowiązek przyjęcia wypowiedzenia. Jeżeli jakichś punkt nie chce przyjmować wypowiedzenia, należy to zgłosić do n i APS dostaje po [beep]ie. U mnie w mieście jeden APS stracił kontrakt na n z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, 3 miesiące temu wypowiedziałem umowę n. Tzn po okresie obowiązywania mojej obecnej umowy nie przedłużyłem jej. Umowę podpisałem 1 września 2009 na 12 miesięcy plus 1 gratis. Pytanie brzmi kiedy będę musiał oddać dekoder do punktu żeby było wszystko dobrze. Ostatni rachunek pewnie zapłacę 15 września więc ofertę będę miał do 30 września. (umowa 12+1) Więc dekoder muszę oddać po tym terminie ? Ile dni mam na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferują ceny... jak by to powiedzieć... rynkowe. Czyli jak za rok mini full będzie kosztował np.85 zł bo dodadzą jakieś tam kanały/pakiety, albo podniosą cenę to zaproponują Ci go za 85 zł. Gorzej jak nie mają co zaproponować bo i tak bywa czasami, wtedy proponują np. pół roku HBO za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

1. Zrezygnować możesz w każdej chwili

2. Masz miesięczne wypowiedzenie (liczone od 1 następnego miesiąca) czyli gdybyś wysłał dzisiaj to umowa wygasa 31 grudnia po czym masz 14 dni na zwrot eNboxa do serwisowego APS

3. Wysyłasz na adres krakowski (zalecane) lub warszawski (muszą przyjąć, bo z nimi umowę zawierałeś, a nie z Krakowem) - dostępne w linku ITI Neovision na n.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie zwrotu dekodera. Czy dekoder można zwrócić w dowolnym APS-ie czy raczej w punkcie serwisowym? Bo jak na razie dostałem tylko sms-a odnośnie tego, że umowa kończy się 31.12.2010 i że zadzwonią do mnie w celu przedstawienia nowej oferty. Sms-a dostałem w połowie listopada i jak do tej pory nikt nie zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem e-mail do nich i dostałem taką odpowiedź:

Witam,

 

Informuję, iż rezygnacja wpłynęła. Umowa zostanie rozwiązana 31-12-2010r. Po zakończeniu umowy dekoder należy zwrócić w ciągu 14 dni do punktu serwisowego. Zachęcam także do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu zapoznania się z ofertami promocyjnymi przygotowanymi na Pańskim koncie.

 

Użycie funkcji RE (odpowiedź) pozwoli na zachowanie ciągłości korespondencji

 

Już teraz logując się do Internetowego Centrum Abonenta telewizji nowej generacji n (https://ica.n.pl/) możesz modyfikować swoją ofertę.

 

Zachęcam również do pozostawienia swojego adresu e-mail pod adresem

http://e-magazyn.n.pl zapewni to możliwość otrzymywania bezpłatnego e-magazynu, zawierającego aktualności ze świata n.

To kto ma w końcu walczyć o klienta :brawo: n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

wysłałem rezygnacje i dostałem sms-a że jeżeli nie skorzystam z oferty to umowa zostanie rozwiązana 28 lutego 2011r.

Mam takie pytanie:

Jeżeli saldo mam zerowe i kolejna płatność będzie do 24 stycznia to czy w lutym też będę płacił czy płatność do 24 stycznia jest z góry za luty ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...