Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Osttanio wszedlem do APSu i zapytalem czy oni moga wyslac rozwiazanie umowy to mi powiedziano ze nie oni takich rzeczy nie robia. Nie chcialo mi sie z nim gadac bo wiem ze tam takie typy siedza co im zawsze wszystko problem sprawia . Chyba ze cos kupujesz to wtedy skaczą kolo ciebie.

 

Jesli ten tekst pod spodem jest do mnie to rozwiazuje umowe z n , cyfre zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam dziś dostałem korespondencję z nowym regulaminem N chcę rozwiązać umowę. Czy wystarczy wysłać :standardowe" rozwiązanie umowy czy muszę pisać o braku akceptacji nowego regulaminu itd macie jakiś mniej więcej gotowiec? Nie chcę sytuacji, że się czegoś czepią i nie uznają treści pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz: "wypowiadam umowę z powodu braku akceptacji regulaminu wprowadzonego od 1 czerwca 2010r.", bo tak, to mogą pomyśleć, że chcesz zerwać umowę bez powodu i kary Ci naliczą.

A tak swoją drogą to Biuro Pisania Podań jak za wczesnego Tow.Gomułki (gdzie z 1/3 jak nie połowa narodu pisać nie potrafiła) to chyba by furorę teraz zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia ma obowiązek przyjąć każdy APS tzw Punkt Serwisowy. Lepiej jest złożyć w APS ze względu na poświadczenie pieczątką i daty złożenia/wpływu. W przypadku wypowiedzenia ze względu na regulamin sprawa istotna. Wypowiedzenie musi zawierać informacje o nieakceptowaniu nowego regulaminu wchodzącego z dniem 01.06.2010. Obowiązkowo, numer umowy abonenckiej której dotyczy, dane adresowe tzn adres zameldowania z umowy oraz imię nazwisko abonenta, własnoręczny podpis,datę sporządzenia dokumentu.

Na kopii APS poświadcza przyjęcie wraz z datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy APS musi przyjąć rezygnacje z n-ki!!! Ja tak zrobiłem miałem kopie jedną wysłali, a na drugiej przybili mi pieczątke i się podpisali. Data rezygnacji z chwila przyjęcia pisma do APS-u. Teraz juz sie ciesze że nie mam n-ki i nie muszę płacić za cos co nie ogladam :):):):)

 

Więc jak chcecie się szybko pozbyć n-ki to macie teraz okazje i mozecie wypowiedzieć umowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisałem w grudniu 2008r. na okres 24 miesięcy. Miałem zamiar wypowiedzieć umowę na zmianę regulaminu i cen, a potem ponownie jako nowy klient skorzystać z ich promocji. Jednak wczoraj zadzwoniłem do Centrum Abonenta i oświadczyłem, że mam zamiar zerwać umowę i co mi proponują w zamian abym nie złożył wypowiedzenia. Oczywiście zaproponowano mi jakieś promocje i zniżki na okres od 4 do 7 miesięcy, które mnie w żaden sposób nie zainteresowały. Oświadczyłem, że jedynie jestem zainteresowany promocją Full za 99zł, która jest oferowana dla nowych abonentów. Miła pani konsultant oświadczyła, że musi dokonać sprawdzenia czy taką promocje może mi zaoferować. Po wysłuchaniu kilku minut muzyki zostałem poinformowany, że mogę skorzystać z tej promocji od 01 czerwca 2010r. Po wyrażeniu zgody na zawarcie tej umowy, do końca maja 2010r. w ramach prezentu od n promocja Full została mi włączona w dniu wczorajszym za dotychczasową opłatę. Jak widać na moim przykładzie n-ka ma nóż na gardle i teraz do 14 maja pod groźbą zerwania umowy można wynegocjować nowe lepsze warunki. A przedtem było to nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo przed chwilą zadzwoniłem to zaproponowali mi dodatkowo n film za 0 zł do końca umowy czyli do 20 grudnia lub za 68zł cały pakiet + n film i hbo i umowe na 15 miesięcy a powiem ze teraz płace 48zł wiec nie wiem dobra jest ta ich oferta czy nie prosze was o opinie? wsumie to wolał bym ta nowa promocje za 54 zł bez rozwiazywania umowy ale nie chca uparcie na to przystac jak myslicie zmiekna do 14 maja czy nie? a moze wysłac im to wypowiedzenie i jak dostana to wtedy oddzwonia i bede miał czego chce? hm warto pomazyc nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobnie zaproponowali ci promocję mini Full. Jeżeli telefonicznie zamawiasz to umowa jest na 12 miesięcy, a dodatkowe 3 miesiące wynikają z tego, że obecna umowa kończy Ci się właśnie za 3 miesiące co daje w sumie 15 miesięcy. W moim przypadku kiedy zadzwoniłem to był mój drugi telefon w maju. Za pierwszym razem również twierdzili, że nie ma takiej opcji, abym zmienił swoją ofertę. Za drugim razem zmieniłem swoją taktykę. Powiedziałem, że jestem zadowolony z ich usług i jeszcze takie inne maślenia. Dodałem, że kiedy rozwiąże z nimi umowę to i tak mam zamiar powrócić do n-ki i jako nowy abonent skorzystać z ich promocji. A cała procedura z napisaniem wypowiedzenia i zdanie dekodera to przecież niepotrzebna strata czasu. Widać, że moja rozmowa przyniosła porządany skutek. Dlatego spróbuj może jutro jeszcze raz do nich zadzwonić i wynegocjować umowę za 54zł. A jak nie uda się to trudno wypowiedzenie i wtedy sami do Ciebie zaczną dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są teraz oferty utrzymaniowe:

full dla abonentów - 99 zł za wszystko - umowa 17 miesięcy

hollywood dla abonentów - 68 zł (to samo co w mini full) - umowa 13 miesięcy

wszystkie pakiety - 48 zł - umowa 13 miesięcy

soft turbo za free

 

Stara umowa się kasuje, zostaje tylko nowa liczone miesiące od pierwszego czerwca

 

Można dzwonić i się dogadywać. Nieraz nie chcą dawać to trzeba puścić ściemę że już dzwoniło się do nich i teraz chcesz zaakceptować zaoferowane ci wcześniej warunki. Zawsze działa

 

 

Nie gadajcie głupot że n nie daje takich promocji bo wiem że takie promocje z okazji możliwości wypowiadania umowy są :)

Koledzy dzwońcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollywood jest na 14 miesięcy tak w kwestii wyjaśnienia. A wszystkie pakiety za 48zł na 12 miesięcy ale tylko gdy złożycie rezygnację, choć w tym wypadku bardziej Hollywood się opłaca bo tylko 2 miesiące dłuższa umowa a za 20zł więcej macie nFilmHD+HBO na cały okres umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w mijającym tygodniu skorzystałem z Hollywood dla abonentów. Do tej pory płaciłem 88zł za 3 pakiety (nie licząc IiR, który do tej pory był za free) i nFilm+nSeriale. Teraz będę płacił 68zł za wszystkie pakiety i nFilm+HBO. Jak dla mnie bardzo przyjemna oferta.

Dobrze że w porę przeczytałem żeby dzwonić na infolinię, bo już byłem zdecydowany złożyć wypowiedzenie i brać MiniFulla, który ma to samo ale za 78zł miesiecznie no i trzeba zabulić za aktywacje dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie po 3 latach w n wypowiedzialem umowe i mam juz Pace PVR. Powiem krótko co sie wielu nie spodoba ale jakosc NGHD, C+FILM HD i Sport HD to jest to! LM w n a C+ sport HD to przepasc na korzysc C+, to samo NGHD. Wreszcie zero pixeli na ekranie smiecących. Ramówka super na w/w kanałach. Polecam c+hd dla hd maniaków bo warto. W n z tr. 11.258 to juz praktycznie nie ma HD, bitrate 6-8, załosne! Tuner c+ jest słabszy ale ja oglądam filmy i sport i dokument a nie tuner. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też zadzwoniłem do BOK i co się dowiedziałem.Są trzy wyjścia: 1.Złożenie wypowiedzenia do 14 maja i ponowne podpisanie umowy[ ewentualnie inna platforma] 2.Skorzystanie z promocji "wszystkie pakiety dla abonentów"[ale tylko na 4 miesiące,później cena 54 za trzy pakiety +info i rozrywka,ale tylko jeżeli do końca umowy zostało mniej niż 3 miesiące] 3.Promocja za 68 zł wszystkie pakiety +HBO+Nfilm [ tylko umowa zostanie przedłużona o 13 lub 14 miesięcy].Myślę że trzeba rezygnować.Myślałem że podpisując umowę miałem gwarancje ceny,niestety nie.Od czerwca będę miał doliczone 6 zł.Czyli będę płacił 54 zł za trzy pakiety +info.rozrywka,tyle samo co nowi za wszystkie pakiety.Za HBO i NfilmHD nie warto dopłacać 20 zł.Innych opcji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...