Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Sky..u mnie były mikro szarpnięcia to zmieniłem na 59,8 MHz czy coś ok tej wartości i obraz zrobił się płynny.

Wieczorem jeszcze raz dokładniej przyglądnę się Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Tak się zastanawiam czy ten gość nie puścił wtedy fejka, ale trudno powiedzieć, bo nie miałem wtedy tego boxa.

https://imagazine.pl/2020/12/04/prawidlowe-ustawienia-apple-tv-4k-dla-telewizorow-z-dolby-vision-hdr-i-sdr/

Te ustawienia są rekomendowane a ten koleś powielił info z przeprowadzanych testów.. tylko nie podał źródła.. i nadal są aktualne.. ogólnie najbardziej kompatybilne jest to ustawienie.. oczywiście jeśl TV ma problem z wykrywaniem treści lub przełączaniem trybów to lepiej na sztywno wtedy ustawiać samemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat  C+ online nie ma z tym problemów, ale większość polskich serwisów jak UPC Go.. PolsatBoxGo i nie tylko polskich mają z tym problem i SDR leci w HDR.. dlatego rekomendowane jest zostawienie SDR i menu nie powinno gorzej wyglądać w SDR, może masz coś nie tak.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapiłem się jakiś czas w kanały live (w tym mecz) i sprawdziłem VOD. Drgań nie zauważyłem..chyba, że na tyle są minimalne że nie byłem w stanie nie wychwycić. Jak dla mnie na razie jest płynny obraz.

Po "przebojach" z Viaplay na Android tv i z tą apką na Apple jestem na to już dość wyczulony.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafią sobie poradzić z HDR HLG, bo tak jest nadawany C+ 4K. W aplikacji Polsat Box Go jest 5 kanałów 4K (Eleven 4K, Museum 4K...itd.) i któryś z nich chyba ma HDR, a z tego co pamiętam, to wszystkie 5 kanałów 4K jest na Apple TV 4K. Jak ktoś ma wykupione PBG to niech sprawdzi.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Niestety Player leci w HDR. To jednak trzeba wrócić do poprzednich ustawień.

Chodzi o Eurosport Extra.

W sumie na jesieni to już powinien każdy program dobrze działać w SDR na ustawieniach HDR bo po premierze tvOS 17 Apple już zapowiedziało, że to wymusi na developerach, więc będziesz mógł wrócić do HDR.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...