Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeczywistości niektórych jak lektor mówi 200, a napisy 100 (lub na odwrót) to jest normalne, bo Netflix i Disney+ coś tam. Zapłaciłem normalną stawkę i oczekuję tłumaczeń zgodnych z tym co jest w dziele. Tak trudno zrozumieć?

1 minute ago, muza_tv said:

Ale przecież i na Netflixie i na Disney+ są rozbieżności między lektorem a napisami. To jest normalne, bo tekst tłumaczony nie jest ten sam, co tekst czytany przez lektora. Mam rażenie, że marudzisz dla marudzenia.

 

I skończ już pisać o tej cenie. HBO Max była jedna cena (30 zł) A teraz masz wybór (od 20 do 50 zł), i pod jednym dachem dwie platformy (HBO Max + Player). Jak za drogi dla Ciebie pakiet 4K, weź sobie tańszy. A najlepiej zrezygnuj, bo widzę, że Max Ciebie wkurza, więc po co się denerwować.

Mam wrażenie, że piszesz dla pisania.

Człowieku, pisałem, że wziąłem polskie HBO Max przed startem Max po normalnej cenie ze strony. Nawet na priv posypały się propozycje odsprzedaży konta więc jestem wygrywem. Postąpiłem tak, mimo, że mam tańszą bułgarską  subskrypcję Max. Bo nikt nie umiał nakreślić, czy w Polsce ona pokaże polskie treści, teraz co jeden to mądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, muza_tv napisał(a):

 

I skończ już pisać o tej cenie. HBO Max była jedna cena (30 zł) A teraz masz wybór (od 20 do 50 zł), i pod jednym dachem dwie platformy (HBO Max + Player). Jak za drogi dla Ciebie pakiet 4K, weź sobie tańszy. A najlepiej zrezygnuj, bo widzę, że Max Ciebie wkurza, więc po co się denerwować.

 

Nie wiesz, że "krowa, która dużo ryczy to mało mleka daje"?

Są subskrypcję. Jak mu drogo to niech wykupi na miesiąc, obejrzy co musi w super hiper 4K i niech wyłączy skoro tak go "boli" +20zł do rachunku. Albo niech wróci do telewizora HD. 🤣😂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny komentarz chyba tylko po to, żeby nabić posty, wstawić emotki i nazbierać lajków. Kompletnie mnie 4K nie wzrusza, w najwyższym pakiecie jest tyle urządzeń ile miałem w Hbo Max, bo tyle mi trzeba. Nie chodzi też o dwie dychy za paczkę TV i sport, bo tę chciałem. Rozchodzi się o ewidentne błędy w tłumaczeniach w filmach, które jak widać dla obrońców podwyżek są normalne. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla tych co nie rusza 4K.. DA.. liczba urządzeń.. to wg mnie wszędzie powinni wprowadzić taki podział w planach.. np 20 zł ekstra za pakiet premium 4K/DA/etc..

 

A dla tych co HD = 4K to. mieliby korzyścią taniej, a Ci co chcą się nacieszyć przy oglądaniu dźwiękiem jak i jakością obrazu, byłby droższy pakiet premium i oni pewnie nie będą płakać że coś jest wtedy drożej.. ja osobiście wolę dopłacić do jakości niż iść na jakiś kompromis jakościowy.. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny komentarz chyba tylko po to, żeby nabić posty, wstawić emotki i nazbierać lajków. Kompletnie mnie 4K nie wzrusza, w najwyższym pakiecie jest tyle urządzeń ile miałem w Hbo Max, bo tyle mi trzeba. Nie chodzi też o dwie dychy za paczkę TV i sport, bo tę chciałem. Rozchodzi się o ewidentne błędy w tłumaczeniach w filmach, które jak widać dla obrońców podwyżek są normalne. 
Od zawsze są rozbieżności w napisach i audio, jest to normalne, ale zawsze sens wypodziedzi jest ten sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pawop napisał(a):

Od zawsze są rozbieżności w napisach i audio, jest to normalne, ale zawsze sens wypodziedzi jest ten sam

No akurat z tym sensem wypowiedzi to jest różnie. Ale to juz kwestia tłumaczenia. Często w Netflixie czy Disney+ przy napisach zdarzają się takie babole że pomieszane są płci postaci albo nawet błędy ortograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...