Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Treść maila (też jestem subskrybentem przez c+ online):

 

HBO MAX zmienia się w Max

 

Drogi Kliencie,

 

Już 11 czerwca HBO Max, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmieni się w Max. Wraz ze zmianą nazwy, dostawca Max wprowadzi w serwisie trzy pakiety bazowe (Podstawowy, Standardowy, Premium), nowe funkcje oraz jeszcze więcej rozrywki.

 

Twoje dotychczasowe konto w HBO Max zostanie automatycznie przeniesione do Max na plan Standardowy, jednak do 30 września otrzymasz promocyjnie dostęp do pakietu Premium*.

 

Cena dostępu do serwisu pozostaje zgodna z warunkami Twojej oferty, czyli zapłacisz za Max tyle samo, co dotychczas za HBO Max.

 

Do serwisu zalogujesz się dotychczasowym loginem i hasłem z HBO Max.

Jeśli nie rejestrowałeś konta w HBO Max, instrukcję znajdziesz po kliknięciu w poniższy przycisk.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

*Promocja obowiązuje pod warunkiem kontynuowania korzystania z usługi. W okresach testowych i promocyjnych Klientowi mogą zostać udostępnione dodatkowe nieobjęte umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Klienta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

Wiadomosć została wysłana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.

 

 

© CANAL+ 2024

 

 

Potwierdzili to co już wiemy. O cenach przy przejściu na premium też ani słowa.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO MAX zmieni się już jutro w MAX na telewizorach SAMSUNG, czy będzie jakieś opóźnienie względem Androida??? Mógłby ktoś napisać jak to wyglądało jak zmieniali HBO GO na HBO MAX. Pytam, bo kupiłem telewizor SAMSUNGA z internetem już po starcie HBO MAX w tych tv.

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawop napisał(a):

Myśle, że skoro dostaniemy Premium, to będzie można potem na nim zostać. Inaczej sobie tego nie wyobrażam

Też tak myślę oby tylko przedstawili warunki (cenę) za Premium dość szybko, a nie w październiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też mnie ten ruch ze strony CANAL+ zaskoczył. Sami zachęcają na swojej stronie by kupować teraz HBO, jeżeli chce się mieć przez 2 lata pakiet Premium w dotychczasowej cenie. Jestem ciekawy ile zaoferują pakiet premium dla abonentów. Chociaż mnie standard w zupełności wystarczy. I prawdopodobnie odpadanie mi płatność za Playera. To też plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

I prawdopodobnie odpadanie mi płatność za Playera. To też plus. 

I tak wielu miało miało przez 2 lata playera płatnego na rok za 50zł. Niestety w maju anulowali płatność na kolejny rok w tej cenie i oferowali 150dni za 60zł. Niby dalej nie jest źle ale po wykastrowaniu na rzecz MAXa może się w ogóle nie opłacać- niestety jest on potrzebny aby dokupić Eurosport Player 😑

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadali, player będzie nadal oferować pakiet HBO przy przystępnej cenie gdzie również w gratisie będzie oferować serwis MAX. Od jutra mają nie być już w serwisie player.pl udostępniane treści od HBO, ale prawdopodobnie oferować nadal mają 3 kanały live oraz dostęp do MAXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...