Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Nowak napisał(a):

Rozumiem to może sama nie wie piszą głupoty lub standard będzie.

Wcześniej ci powiedzieli, że najwyższy, czyli Premium.

W dniu 27.05.2024 o 19:44, Nowak napisał(a):

Play 

Powiedzieli też, że dają najwyższy pakiet. Tylko oficjalnie nie ma informacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy trochę lipa, tylko jakość można wytrzymać bo tak oglądanie na telefonie lub tablecie nie ma  potrzeby. Ciekawe ile będzie kosztować pakiet sport.

A tam standard będzie z Player czy tylko hbo?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja w czwartek na czacie dostałem natomiast taką odpowiedź z Polsatu:

Uprzejmie informujemy, że z dniem 11 czerwca 2024 r. HBO Max, w wyniku decyzji jego dostawcy HBO Europe s.r.o., zmienia się w Max. Wraz ze zmianą nazwy dostawca, Max wprowadzi w serwisie trzy warianty bazowe (Podstawowy, Standard, Premium), nowe funkcje oraz jeszcze więcej rozrywki.

Abonenci Polsat Box, tak jak do tej pory, nadal będą mogli korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą Max. Cena usługi się nie zmieni, a dane logowania do platformy Max pozostaną takie same jak do dotychczasowego HBO Max. Abonenci Telewizyjni zachowają dostęp do kanałów HBO, HBO2 oraz HBO3 na dekoderze.
• w przypadku umów na czas określony, Klient otrzyma w Max uprawnienia do wariantu Premium – najwyższy oferowany
• w przypadku umów na czas nieokreślony, docelowo dostępny będzie wariant Standard, ale Klient promocyjnie będzie mógł korzystać z wariantu Premium do 31 stycznia 2025 r.

W celu zachowania ciągłości dostępu, po 11.06.2025r niezbędna będzie aktualizacja aplikacji. Aplikacja Max będzie dostępna m.in. Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będzie można także korzystać poprzez Google Chromecast™ i wybrane konsole do gier jak również na stronie www.max.com.

Max zaoferuje użytkownikom jeszcze więcej rozrywki na najwyższym poziomie. Oprócz dostępu do znanych i lubianych tytułów HBO Originals, Max Originals, filmów z uniwersum DC czy świata znanego z serii filmów o Harrym Potterze, zapewni dodatkowo nowe globalne i lokalne seriale i filmy, a także transmisje sportowe (np. Igrzyska Olimpijskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LorDx napisał(a):

Komunikat od C+

 

Drogi Kliencie,

Już 11 czerwca HBO Max, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmieni się w Max. Wraz ze zmianą nazwy, dostawca Max wprowadzi w serwisie trzy pakiety bazowe (Podstawowy, Standardowy, Premium), nowe funkcje oraz jeszcze więcej rozrywki.

Twoje dotychczasowe konto w HBO Max zostanie automatycznie przeniesione do Max na plan Standardowy, jednak czasowo otrzymasz promocyjny dostęp do pakietu Premium*:

w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty z zobowiązaniem - do końca okresu zobowiązania,

w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty bez zobowiązania - do 30 września 2024 r.

Przedłużyłem przed wczoraj umowę z Canal+ i również otrzymałem taką wiadomość na pocztę, czyli będę miał pakiet Premium przez kolejne 2 lata trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basic ma reklamy i nie ma linearnych kanałów HBO
Z opisu wynika, że nie ma też treści HBO
Dobra, wykupiłem sobie HBO Max bezpośrednio w rocznej promocji gdzie w przeliczeniu wychodzi niecałe 20zł na miesiąc. Ciekawe gdzie mnie zmigrują, oby był to plan z 4K bo tylko po to to zrobiłem  .
Prawdopodobnie zostaniesz z tym co masz, czyli "pakiet specjalny", z którego można przejść na któryś z trzech nowych pakietów bazowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawop napisał(a):

Prawdopodobnie zostaniesz z tym co masz, czyli "pakiet specjalny", z którego można przejść na któryś z trzech nowych pakietów bazowych

Wystarczą mi treści HBO w 4K. Papka TVN i Discovery mnie specjalnie nie interesuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jak to wszystko idzie szybko do góry. Tu Viaplay z 20 zł w zobowiązaniu na prawie 40 w C+, tu teraz ci. Do końca lutego 2026 będę miał Premium w cenie Standardowego, bo gdyby nie to, to na przestrzeni kilku miesięcy rachunek za wszystko wzrósłby mi o 60%. Jedyne co dobre, to widzę, że dochodzą rzeczy z Playera, który abonuje moja mama, więc dycha w kieszeni. 11 czerwca upewnię się, czy to co jest w Playerze jest też w Max, jak tak to rezygnuję z Playera. W dodatku na stronie Satkuriera jest, że Igrzyska będą dostępne w każdym pakiecie. Czy ja dobrze rozumiem ten fragment?

Cytat

W ramach platformy Max użytkownicy znajdą seriale, filmy i dokumenty takich marek, jak HBO, DC czy Warner Bros., produkcje dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 w ramach każdego pakietu, a także ofertę produkcji lokalnych i rozrywkę z TVN.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/237172/max-znane-ceny-pakietow-w-polsce.html#google_vignette

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Nowak napisał(a):

Może tak będzie 2 konsultantka odpisała, że  będzie standard plus można kupić pakiet sport, tylko nie ma oficjalnie jakiej cenie. 

Dokładnie to samo mi napisali. W Play dla już zawartych umów terminowych będzie Standard oraz możliwość dokupienia pakietu Kanały TV i Sport.

W Play HBO od lat jest za 5 zł, więc pewnie dlatego dają Standard. Natomiast ten pakiet dodatkowy będzie miłym dodatkiem. Jutro ma być oficjalne info w tej sprawie i się przekonamy czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...