Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy zrób tak, żeby na karcie nie było pełnej kwoty, wtedy nie pobiorą i będziesz wiedział ile sobie winszują. Przez kilka dni nie stracisz subskrypcji. Tak maja globalnie, nie tylko w Polsce. Dla HBO Max i Max. Natomiast nie wiem jak będą operować na regionach, czy dadzą kontent lokalny, czy z kraju pochodzenia subskrypcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Lepszym rozwiązaniem było by jakoś się z nimi skontaktować i wyjaśnić temat a nie przelewać kasę między kontami.

Mogło kiedyś też tak zrobić ze mną C+, a tego nie zrobiło tylko próbowało pociągnąć z karty kasę. Błędy wszędzie się zdarzają, np. teraz nie dostałem powiadomienia o zmianie serwisu na Max mając subskrypcję w Player, dlatego, że konto jest przez FB zakładane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, viaplayfan napisał(a):

Mogło kiedyś też tak zrobić ze mną C+, a tego nie zrobiło tylko próbowało pociągnąć z karty kasę. Błędy wszędzie się zdarzają, np. teraz nie dostałem powiadomienia o zmianie serwisu na Max mając subskrypcję w Player, dlatego, że konto jest przez FB zakładane.

Na stronie głównej serwisu player.pl nonstop mi wywala okienko z informacją o promocji MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny jakie zaproponowali to w najwyższym pakiecie premium wraz z kanałami tv i sportem zapłacimy za całość 69,99 zł. Spodziewałem się minimum 100 zł.

W USA najwyższy plan kosztuje 20$ i dodatek sport 10$. Wiem, że w USA mają inne prawa sportowe niż nasz Eurosport. Ale licząc dolara po 4 zł, wychodzi za całość 120 zł. Max zapowiada, że przewiduje podwyżki w najbliższych miesiącach. Zatem cieszmy się z obecnych "promocyjnych" cen w Polsce, bo za rok może być drożej. Podobnie postąpił Disney+. Dał promocję na rok i po jej zakończeniu od razu podwyżka.

 

Produkcje hollywoodzkie sprzedają się słabo. W pojedynczego blockbustera ładują po 200-300 mln i ledwo wychodzą na zero. Widzowie zrobili się leniwi. Nie walą do kin jak kiedyś. Chcą chociaż zarobić na domowej rozrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że 12 czerwca obciążą mnie za kolejne  12 miesięcy kwotą 234.99 zł to dostałem wcześniej na meila. Tylko nie podany plan itp. Jak to będzie ten z reklamami to będzie to moja ostatnia opłata u nich. W sumie to już rok temu miałem nie płacić ale przegapiłem termin. Teraz z ciekawości nie anuluje subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam. Szczególnie tych, specjalistów od "kątentu", którzy nie chcą "dopłacać" za Wojewódzkiego czy Gesslerową.

Ludzie! Wy chyba nie rozumiecie co to jest sVOD. Wy nie płacicie za konkretną treść, tylko za dostęp do serwisu, a to już jaką treści oglądacie to już Wasza sprawa. Im szersza oferta tym więcej użytkowników, i to interesuje twórców, a nie Wasze emocje do Gesslerki. Jeśli już tak chcecie płacić tylko za to, co chcecie oglądać, to od tego są serwisy VOD. W których za jeden film zapłacicie nawet 20 zeta. I będziecie spać spokojnie, na co poszła Wasza kasa :)

 

A do "kątentu" sie nie dopłaca. HBO Max kosztowało 29.99 zł, i tyle samo kosztuje dostęp do treści Max bez reklam. A w tej cenie będzie ich więcej niż w Max. Koniec kropka.

 

 

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv Ty chyba nie rozumiesz o czym my tu w ogóle rozmawiamy...

 

Mieliśmy HBO a dadzą nam w prezencie to czego nie da się oglądać za darmo....niech tworzą sobie Max czy jak to zwią...ale niech pozwolą na samo HBO bo czym to się dziś różni od zwyczajnej kablówki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tadekb napisał(a):

@muza_tv Mieliśmy HBO a dadzą nam w prezencie to czego nie da się oglądać za darmo....niech tworzą sobie Max czy jak to zwią...ale niech pozwolą na samo HBO bo czym to się dziś różni od zwyczajnej kablówki?:)

 

To chyba ty nie rozumiesz.

W serwisie Max masz treści HBO, których jesteś fanem. A obok nich, w tej samej cenie (29.99 zł) będą treści TVN i Discovery. Których - szok! - nie musisz oglądać.

Jeśli masz uczelnie na treści TVN, w ramach protestu, możesz zrezygnować z Max. I w kablówce/sat, wybrać opcje samego dostępu do kanałów HBO, jeśli na własne życzenie, w tej samej cenie, chcesz się pozbawić dostępu online. Twój wybór. Prawda, ze proste?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za dostęp do serwisu, nie za oglądanie konkretnej treści (tym się różni sVOD od VOD) :)

 

Jak na razie Player (TVN, Discovery) oraz HBO Max (HBO, Max) mają się dobrze w Polsce. Więc spokojna twoja głowa, możesz rezygnować w imię Gesslerki

 

Tak swoją drogą, fajne to narzekanie, że w tej samej cenie (29,99 zł) otrzymasz więcej treści. Zabawne. Tak wiem, ty nie oglądasz. Ale na tylko na twoich fanaberiach biznes sie nie utrzyma. Sorry.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA stracili 700 tyś ludzi w trzy miesiące( w sumie w 6 miesięcy stracili 2.5 miliona )..tak dobrze się mieli mimo iż im nie dali Geslerki

 

W UK Discovery+ jest wciskane za darmo w pakiecie z TNT Sports...które to wciskane jest za darmo do telefonów w EE kompletnie za darmo:)

 

Także patrząc na to forum u nas nie będzie lepiej..

 

Warner rozpaczliwie stara się sprzedać treści, których nikt nie chce za darmo:)

Bez odbioru. 

Edytowane przez Tadekb
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tadekb napisał(a):

Warner rozpaczliwie stara się sprzedać treści, których nikt nie chce za darmo:)

Bez odbioru. 

 

Nikt nie chce. Ludzie płacą po 25 zł za Playera bez reklam, serwis ma dobre wyniki, i nikt nie chce. Brawo poważnej analizy.

Może lepiej popraw odbiór 😅

 

Rynek w USA a rynek PL, to dwa światy, kolego.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy  nie mieli zainteresowania w HBO w dobrej jakości więc wcisnęło im się teraz obie rzeczy naraz..inaczej jak sam piszesz biznes się nie utrzyma i widocznie się nie trzymał zbyt dobrze:)

Edytowane przez Tadekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...